New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound, $38.58, $11.87/lb

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound
current price $38.58
avg. price
$11.87/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound

4.8624 out of 5 stars
4.8624 out of 5 Stars. 3649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Oversized Velvet Door Bow, $49.98

Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
Plaid, variant on Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
Red, variant on Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
Green, variant on Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
current price $49.98

Member's Mark Oversized Velvet Door Bow

Available for Shipping

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc., $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.
current price $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger, $16.98

Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Green Heather, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Cream, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
current price $16.98

Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger

4.6818 out of 5 stars
4.6818 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set, $7.98

Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set
Pink, variant on Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set
White - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set
Purple, variant on Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set
Multi, variant on Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set
current price $7.98

Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set

4.8462 out of 5 stars
4.8462 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Mens Puffer Coat, $32.98

Member's Mark  Mens Puffer Coat
Black, variant on Member's Mark  Mens Puffer Coat
Green, variant on Member's Mark  Mens Puffer Coat
Navy, variant on Member's Mark  Mens Puffer Coat
current price $32.98

Member's Mark Mens Puffer Coat

4.6364 out of 5 stars
4.6364 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count, $16.88

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count
current price $16.88

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Rosemary Garlic Seasoning, 7.2 oz., $4.98, $0.69/oz

Member's Mark Organic Rosemary Garlic Seasoning, 7.2 oz.
current price $4.98
$0.69/oz

Member's Mark Organic Rosemary Garlic Seasoning, 7.2 oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree, $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree
current price $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree

3.75 out of 5 stars
3.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland, $34.98

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland
current price $34.98

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland

Available for Shipping

Member's Mark Wooden Train Set, $69.98

Member's Mark Wooden Train Set
current price $69.98

Member's Mark Wooden Train Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes, $69.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Grey, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Burgundy, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Navy, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Black, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.94
Options from $69.94 – $79.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake, $89.88

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake
current price $89.88

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake

Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket, $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Black, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Brown, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Red, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Blue, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
current price $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct., $7.62, Was $8.62, $0.85/ea

Instant Savings
Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.
current price Now $7.62, Was $8.62
$0.85/ea
$1 off
Ends Oct 01

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.

3.4286 out of 5 stars
3.4286 out of 5 Stars. 154 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct., $17.64, $0.88/ea

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
current price $17.64
$0.88/ea

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasonal Coffee Medium Roast Coffee Pods, Variety Pack, 60 ct., $19.98, $0.33/ea

Member's Mark Seasonal Coffee Medium Roast Coffee Pods, Variety Pack, 60 ct.
current price $19.98
$0.33/ea

Member's Mark Seasonal Coffee Medium Roast Coffee Pods, Variety Pack, 60 ct.

Available for Shipping

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack, $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Green, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Clear, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
Amber, variant on Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack
current price $19.96

Member's Mark Ribbed Wine Glasses, 6-Pack

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct., $19.87, $2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.
current price $19.87
$2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs., $128.92, $17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.
current price $128.92
$17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Ribbed 40" Round Wood-Burning Fire Pit, $349.00

Member's Mark Ribbed 40" Round Wood-Burning Fire Pit
current price $349.00

Member's Mark Ribbed 40" Round Wood-Burning Fire Pit

Available for Shipping

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound, $39.16, $14.24/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound
current price $39.16
avg. price
$14.24/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound

4.0667 out of 5 stars
4.0667 out of 5 Stars. 15 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4, $19.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4
current price $19.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree, $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree
current price $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark Fleece Hoodie, $13.98

Member's Mark Fleece Hoodie
Black, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Olive, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Brown, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Grey, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
current price $13.98

Member's Mark Fleece Hoodie

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Members Mark Bridgewater Coffee Table, $249.00

Members Mark Bridgewater Coffee Table
current price $249.00

Members Mark Bridgewater Coffee Table

Available for Shipping

Member's Mark Women's Puffer Coat, $32.98

Member's Mark Women's Puffer Coat
Blue, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
Black, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
Grey, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
White, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
current price $32.98

Member's Mark Women's Puffer Coat

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes, $49.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Red, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Beige, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Navy, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Grey, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
current price $49.94
Options from $49.94 – $59.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes

4.4211 out of 5 stars
4.4211 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Football Sweater, $19.98

Member's Mark Women's Football Sweater
Grey - Online Only, variant on Member's Mark Women's Football Sweater
Navy - Online Only, variant on Member's Mark Women's Football Sweater
current price $19.98

Member's Mark Women's Football Sweater

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Savory Roasted Chicken Seasoning, 28 oz., $9.98, $0.36/oz

Member's Mark Savory Roasted Chicken Seasoning, 28 oz.
current price $9.98
$0.36/oz

Member's Mark Savory Roasted Chicken Seasoning, 28 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs., $13.87, $6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.
current price $13.87
$6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 143 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3, $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3
current price $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3, $39.98

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3
current price $39.98

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72", $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Foothill Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Mason Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Liam Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
current price $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"

4.8651 out of 5 stars
4.8651 out of 5 Stars. 1357 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set, $8.98

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Cream, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Green, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
Blue, variant on Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set
current price $8.98

Member's Mark Baby Girl 2-Piece Pant Set

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor, $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor
current price $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree, $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree
current price $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman, $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman
current price $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath, $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath
current price $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Tree, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Good Tidings, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Green Bow, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Oh What Fun, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket, $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Gold, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Black, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
current price $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket

4.9444 out of 5 stars
4.9444 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity, $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity
current price $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor, $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Green, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Gold, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
current price $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Coir Doormat, $12.97

Member's Mark Holiday Coir Doormat
Home for the Holidays, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Merry Christmas, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Deck the Paws, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Joy, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
current price $12.97

Member's Mark Holiday Coir Doormat

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set, $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Washed Stone, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Almond, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Wild Sage, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
current price $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.