New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7027 out of 5 stars
4.7027 out of 5 Stars. 1194 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack, $24.98

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack
current price $24.98

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack

Available for Shipping

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk., $18.98, $0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.
current price $18.98
$0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct., $36.98, Was $44.98, $0.46/ea

Instant Savings
Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.
current price Now $36.98, Was $44.98
$0.46/ea
$8 off
Ends Oct 27

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Disney Animated Holiday Village, $139.98

Disney Animated Holiday Village
current price $139.98

Disney Animated Holiday Village

Available for Shipping

Nikko 1:12th Pro Trucks Toyota Gazoo Dakar RC Car Toy, $39.98

Nikko 1:12th Pro Trucks Toyota Gazoo Dakar RC Car Toy
current price $39.98

Nikko 1:12th Pro Trucks Toyota Gazoo Dakar RC Car Toy

Available for Shipping or Pickup

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct., $12.96, $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.447 out of 5 stars
4.447 out of 5 Stars. 4810 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70", $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Mahjong, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Chutes and Ladders, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Scrabble, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Pickleball, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
current price $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Under Armour Boys Tech Hoodie, $24.98

Under Armour Boys Tech Hoodie
Black, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
Grey, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
Blue, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
current price $24.98

Under Armour Boys Tech Hoodie

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair, $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Blue, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Grey, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
current price $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair

Available for Shipping

Character Girls Varsity Jacket, $22.98

Character Girls Varsity Jacket
Disney Princess, variant on Character Girls Varsity Jacket
Minnie Mouse, variant on Character Girls Varsity Jacket
current price $22.98

Character Girls Varsity Jacket

Available for Shipping

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame, Brushed Carbon, $169.00

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame, Brushed Carbon
current price $169.00

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame, Brushed Carbon

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz, $8.98, $0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz
current price $8.98
$0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz

Available for Shipping

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold, $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold
current price $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold

Available for Shipping

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz., $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.
current price $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.

Available for Pickup or Delivery

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk., $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

London Fog Womens Quilted Barn Coat, $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat
Black, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Olive, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Taupe, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
current price $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat

Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.5778 out of 5 stars
4.5778 out of 5 Stars. 225 reviews
Available for Shipping

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Paw Patrol, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Spiderman, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Toy Story - Online Only, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Mario Brothers, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
current price $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk., $9.68, $1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.
current price $9.68
$1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.

Available for Shipping

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant, $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Tan, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Charcoal, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Taupe, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
current price $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant

4.6216 out of 5 stars
4.6216 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Skechers Men's Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker, $44.87

Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
Brown Black, variant on Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
Black Black, variant on Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
current price $44.87

Skechers Men's Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker

Available for Shipping

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk., $13.98, $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.

3.7456 out of 5 stars
3.7456 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Shipping

Centr 50 lb Weight Stack Add On, $99.98

Centr 50 lb Weight Stack Add On
current price $99.98

Centr 50 lb Weight Stack Add On

Available for Shipping

Character Girls Plush Quarter Zip, $14.98

Character Girls Plush Quarter Zip
Disney Princess, variant on Character Girls Plush Quarter Zip
Hello Kitty, variant on Character Girls Plush Quarter Zip
Minnie Mouse - Online Only, variant on Character Girls Plush Quarter Zip
current price $14.98

Character Girls Plush Quarter Zip

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection, $49.98

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Blue Sprinkle, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Black, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Mossy Oak Bottomland, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Pink Sprinkle, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
current price $49.98

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection

Available for Shipping

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display, $24.48

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display
current price $24.48

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display

4.5135 out of 5 stars
4.5135 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Cultivar Coffee Dark Roast Whole Bean, Cream & Sugar, 27 oz., $24.98, $0.93/oz

Cultivar Coffee Dark Roast Whole Bean, Cream & Sugar, 27 oz.
current price $24.98
$0.93/oz

Cultivar Coffee Dark Roast Whole Bean, Cream & Sugar, 27 oz.

Available for Shipping

Champion Women's Fleece Crewneck, $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck
Turquoise, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Red, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Black, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Heather Gray, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
current price $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand
Members-only price

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand

Available for Shipping

Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets, $59.98

Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Bi-Color, variant on Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Natural, variant on Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
current price $59.98

Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets

Available for Shipping

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt, $12.98

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
Pink, variant on Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
Blue, variant on Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
current price $12.98

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack, $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Green, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Blue, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Tan, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
current price $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Shipping

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster
Members-only price

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.