Shops & Promotions

Prices may vary in club and online
Shops & PromotionsPromotionsGrocery PromotionsSavingsPharmacy, Health & Beauty PromotionsHome PromotionsInstant SavingsSearch Instant Saving ShelfElectronics PromotionsShop All SavingsSam's Cash PromotionsP&G Sam's CashP&G SavingsLimited-Time OffersP&G Free Delivery - June '26P&G March ISB/Free DeliveryP&G ISB OlympicsProcter & Gamble December Free DeliveryP&G Olympic Winter Games SweepstakesNovember Free Delivery Instant Savings.P&G ISB/FREE DELIVERY JAN '26November Free Delivery Instant SavingsClearanceSeasonalP&G Health & Beauty brandsAppetizers & Party TraysBuild a routine that makes self-care easy with P&GEvery step made simple with P&G essentials.Meals for the HolidaysHome & Outdoor Limited-time OffersP&G November ISB SavingsP&G ItemsDiscover a fresh take on self-care with your favorite P&G brands.Renew your confidence with fresh P&G essentialsIntroducing your self-care crew using your P&G favorites.Confidence looks good on you. Feel your best with your favorite P&G brands.Confidence looks good on you with Always, Head & Shoulders, Crest, Old Spice & Gillette.Turn P&G purchases into help.P&G December ISB SavingsLent Meal SolutionsP&G Health & BeautyJewelry, Flowers & Gifts PromotionsMissouri Tax Free ItemsTailgating Food EssentialsSnacks for Heart HealthNYE EntertainingFurniture PromotionsLogo Brands Beach TowelsP&G Health and Beauty Summer EssentialsBaby SavingsValentine’s Day DinnerLifetimeParty FoodP&G Health and BeautyPG Good EverydaySamsung.Pantry Stock UpCharcuterieHome SavingsElevate your self-care routine P&GSnackingCleaning & Consumables For Dorms & ApartmentsGrocery & Household Limited-time OffersPersonal Care.Easy Meal NightStocking up for school? Genius.P&G Fabric CareP&G Laundry EssentialsFood Stock UpP&G - Home Guest ReadyP&G LaundryLaundry Care.Wellness EventP&G Home CareCleaning.P&G Laundry Care 2026P&G Holiday ScentsSnacks Stock UpP&G Laundry InnovationP&G Laundry Essentials.P&G Personal CareRestaurant & Cleaning Supply PromotionsFurniture & Home Furnishings Limited-time OffersP&G Guest-ReadyP&G Fall CleanupOctober Holiday InspirationP&G HomeGating CleaningMake Your Home Guest Ready with P&G.P&G GroomingSummer BrunchParty Clean UpP&G Back to Class Cleaning EssentialsMake Your Home Guest Ready with P&GTide Evo Launch - April '26Clothing & Accessory Savings"Best of Show" Fine Diamond Jewelry for Him and Her! Summer DessertsElectronics Limited-time OffersWith Clorox, you can crush this cold & flu season*.College Apartment & Dorm Essentials StockupHomegating Must-HavesFebreze Fall ScentsSeasonal SipsHoliday SidesCollege Health EssentialsP&G essentials to get smooth results with every strokeP&G Oral CareOffice & Tech SavingsGrocery & Household SavingsP&G Guest ReadyBBQGillette: 1 Purchase = 1 Donation.*Save on Your P&G EssentialsLG RefrigeratorsOutdoor Lawn CareSoftgelsPharo Deals Holiday StealsHoliday TreatsOutdoor & Patio Limited-time OffersClassroom ConsumablesOutdoor Apps & SnacksSealy Primary Bedroom MattressesInstant Savings on Grocery & HouseholdSkin & Personal CareWirecutter PicksKitchen & Dining Limited-time OffersSealy Guest Bedroom MattressesP&G Fem CareLifetime SportsSamsung Appliances Featured SavingsOral Care.Frito-Lay mix & match assortmentCapsulesSporting GoodsBeauty Limited-time OffersHealth & BeautyFrito-Lay Favorites!GummiesCocktail RecipesGeneral MillsHoliday Apps under $15Decorate with your favorite characters
Sort by|

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.6478 out of 5 stars
4.6478 out of 5 Stars. 2314 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.8384 out of 5 stars
4.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HumanN Metabolic Health Daily Capsules, 90 ct. $29.96 Was $39.96 $0.33/ea

HumanN Metabolic Health Daily Capsules, 90 ct.
current price Now $29.96, Was $39.96
$0.33/ea
$10 off

HumanN Metabolic Health Daily Capsules, 90 ct.

4.1442 out of 5 stars
4.1442 out of 5 Stars. 104 reviews
Available for Shipping

State of Mine Women's Camo State Tank Top $9.88 Was $9.98

State of Mine Women's Camo State Tank Top
current price Now $9.88, Was $9.98
$0.10 off

State of Mine Women's Camo State Tank Top

4.5849 out of 5 stars
4.5849 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping

Kleenex Ultra Soft Tissues Combo Pack, 3 Snap & Go packs, 11 boxes, 867 Tissues total $19.98 $0.02/ea

Kleenex Ultra Soft Tissues Combo Pack, 3 Snap & Go packs, 11 boxes, 867 Tissues total
current price $19.98
$0.02/ea

Kleenex Ultra Soft Tissues Combo Pack, 3 Snap & Go packs, 11 boxes, 867 Tissues total

4.4954 out of 5 stars
4.4954 out of 5 Stars. 2279 reviews
Available for Shipping

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7978 out of 5 stars
4.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

SAMSUNG 55” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen TV $297.99

SAMSUNG 55” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen TV
current price $297.99

SAMSUNG 55” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen TV

4.6965 out of 5 stars
4.6965 out of 5 Stars. 593 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

KitchenAid 7 Quart Bowl-Lift Stand Mixer with Stainless Steel Bowl and Accessories $429.00

KitchenAid 7 Quart Bowl-Lift Stand Mixer with Stainless Steel Bowl and Accessories
Porcelain, variant on KitchenAid 7 Quart Bowl-Lift Stand Mixer with Stainless Steel Bowl and Accessories
Wildflower, variant on KitchenAid 7 Quart Bowl-Lift Stand Mixer with Stainless Steel Bowl and Accessories
Rose - Online Only, variant on KitchenAid 7 Quart Bowl-Lift Stand Mixer with Stainless Steel Bowl and Accessories
Silver, variant on KitchenAid 7 Quart Bowl-Lift Stand Mixer with Stainless Steel Bowl and Accessories
current price $429.00

KitchenAid 7 Quart Bowl-Lift Stand Mixer with Stainless Steel Bowl and Accessories

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs. $17.98 $0.12/ea

Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs.
current price $17.98
$0.12/ea

Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs.

4.8638 out of 5 stars
4.8638 out of 5 Stars. 235 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll $24.48 $0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll
Sponsored
current price $24.48
$0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll

4.7352 out of 5 stars
4.7352 out of 5 Stars. 45119 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Chobani 20G Protein Lowfat Greek Yogurt Drink, Variety Pack, 10 fl. oz., 12 ct. $21.57 $1.80/ea

Chobani 20G Protein Lowfat Greek Yogurt Drink, Variety Pack, 10 fl. oz.,  12 ct.
current price $21.57
$1.80/ea

Chobani 20G Protein Lowfat Greek Yogurt Drink, Variety Pack, 10 fl. oz., 12 ct.

4.4372 out of 5 stars
4.4372 out of 5 Stars. 581 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct. $13.98 $0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.
current price $13.98
$0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.

4.4974 out of 5 stars
4.4974 out of 5 Stars. 1357 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bubs Grass Fed Infant Formula Powder with Iron, 20 oz., 3 pk. $77.98 $1.30/oz

Bubs Grass Fed Infant Formula Powder with Iron, 20 oz., 3 pk.
current price $77.98
$1.30/oz

Bubs Grass Fed Infant Formula Powder with Iron, 20 oz., 3 pk.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 105 reviews
Available for Shipping

Free Country Women's Vest $12.81 Was $24.98

Free Country Women's Vest
Black, variant on Free Country Women's Vest
Purple, variant on Free Country Women's Vest
Cream, variant on Free Country Women's Vest
current price Now $12.81, Was $24.98
$12.17 off

Free Country Women's Vest

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 42 reviews
Available for Pickup

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk. $14.98 $1.00/oz

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.
current price $14.98
$1.00/oz

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

BetterAlt SHE-Lajit Strawberry Honeysticks, 45 ct. $34.93

BetterAlt SHE-Lajit Strawberry Honeysticks, 45 ct.
current price $34.93

BetterAlt SHE-Lajit Strawberry Honeysticks, 45 ct.

3.125 out of 5 stars
3.125 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping