Taste of Sam's

Prices may vary in club and online

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz., $8.58, $0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.
Sponsored
current price $8.58
$0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.

4.5181 out of 5 stars
4.5181 out of 5 Stars. 2266 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Snyder's Mini Pretzels, 1.5 oz., 60 pk., $14.98, $0.25/ea

Snyder's Mini Pretzels, 1.5 oz., 60 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.25/ea

Snyder's Mini Pretzels, 1.5 oz., 60 pk.

4.7667 out of 5 stars
4.7667 out of 5 Stars. 1963 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
current price $5.96
$0.50/ea

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.

4.6344 out of 5 stars
4.6344 out of 5 Stars. 11555 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk.
current price $9.98
$0.83/ea

Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 4275 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz., $4.54, $0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
current price $4.54
$0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.

4.6812 out of 5 stars
4.6812 out of 5 Stars. 3698 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound, $15.84, $3.96/lb

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound
current price $15.84
avg. price
$3.96/lb
Final cost by weight

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound

4.3314 out of 5 stars
4.3314 out of 5 Stars. 1720 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz., $16.88, Was $17.48, $0.25/foz

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz.
current price Now $16.88, Was $17.48
$0.25/foz
$0.60 off

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz.

4.7603 out of 5 stars
4.7603 out of 5 Stars. 4430 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct., $7.96, $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6041 out of 5 stars
4.6041 out of 5 Stars. 8881 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.), $9.53, Was $10.53, $0.20/oz

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
current price Now $9.53, Was $10.53
$0.20/oz
$1 off

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)

4.6599 out of 5 stars
4.6599 out of 5 Stars. 2823 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.

4.4673 out of 5 stars
4.4673 out of 5 Stars. 2955 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3909 out of 5 stars
4.3909 out of 5 Stars. 4564 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Stone Baked Naan 35.2 oz., $5.88, $0.17/oz

Member's Mark Original Stone Baked Naan 35.2 oz.
current price $5.88
$0.17/oz

Member's Mark Original Stone Baked Naan 35.2 oz.

4.7251 out of 5 stars
4.7251 out of 5 Stars. 3016 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz., $10.74, $0.45/oz

Member's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.
current price $10.74
$0.45/oz

Member's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.

4.6398 out of 5 stars
4.6398 out of 5 Stars. 4497 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz., $23.98, $0.24/foz

Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz.
current price $23.98
$0.24/foz

Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz.

4.7223 out of 5 stars
4.7223 out of 5 Stars. 2431 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml, $21.99, $0.87/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $21.99
$0.87/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.3281 out of 5 stars
4.3281 out of 5 Stars. 64 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk., $8.54, $0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.54
$0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.

4.2903 out of 5 stars
4.2903 out of 5 Stars. 3648 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $8.99, $0.35/foz

Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $8.99
$0.35/foz

Member's Mark California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

4.4611 out of 5 stars
4.4611 out of 5 Stars. 360 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz., $11.47, $0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.
current price $11.47
$0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.

4.8454 out of 5 stars
4.8454 out of 5 Stars. 414 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz., $14.98, $0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.
current price $14.98
$0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.

4.43 out of 5 stars
4.43 out of 5 Stars. 4137 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz., $17.98, $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
current price $17.98
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.

4.7812 out of 5 stars
4.7812 out of 5 Stars. 3707 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz., $7.24, $0.88/oz

Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz.
current price $7.24
$0.88/oz

Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz.

4.797 out of 5 stars
4.797 out of 5 Stars. 202 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound, $52.40, $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5585 out of 5 stars
4.5585 out of 5 Stars. 6954 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound, $43.08, $7.48/lb

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound
current price $43.08
avg. price
$7.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound

4.4877 out of 5 stars
4.4877 out of 5 Stars. 814 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound, $17.43, $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
current price $17.43
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound

4.6072 out of 5 stars
4.6072 out of 5 Stars. 4030 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rosemary Leaves, 8.5 oz., $7.18, $0.84/oz

Member's Mark Rosemary Leaves, 8.5 oz.
current price $7.18
$0.84/oz

Member's Mark Rosemary Leaves, 8.5 oz.

4.7375 out of 5 stars
4.7375 out of 5 Stars. 160 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark Lemon Pepper Seasoning, 31 oz., $8.78, $0.28/oz

Member’s Mark Lemon Pepper Seasoning, 31 oz.
current price $8.78
$0.28/oz

Member’s Mark Lemon Pepper Seasoning, 31 oz.

4.6384 out of 5 stars
4.6384 out of 5 Stars. 318 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Del Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk., $8.42, $0.07/oz

Del Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk.
current price $8.42
$0.07/oz

Del Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk.

4.8096 out of 5 stars
4.8096 out of 5 Stars. 11106 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Rosemary Garlic, 6.25 oz., $4.48, Was $5.48, $0.72/oz

Member's Mark Rosemary Garlic, 6.25 oz.
current price Now $4.48, Was $5.48
$0.72/oz
$1 off

Member's Mark Rosemary Garlic, 6.25 oz.

4.6958 out of 5 stars
4.6958 out of 5 Stars. 424 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk., $10.47, Was $11.48, $0.22/oz

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.
current price Now $10.47, Was $11.48
$0.22/oz
$1.01 off

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.

4.5834 out of 5 stars
4.5834 out of 5 Stars. 3320 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $25.99, $1.02/foz

Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $25.99
$1.02/foz

Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

4.6087 out of 5 stars
4.6087 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Pickup or Delivery

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8226 out of 5 stars
4.8226 out of 5 Stars. 4369 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Private Reserve Yountville Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $24.59, $0.97/foz

Member's Mark Private Reserve Yountville Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $24.59
$0.97/foz

Member's Mark Private Reserve Yountville Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

3.8684 out of 5 stars
3.8684 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Pickup or Delivery

McCormick Brown Gravy Mix, 21 oz., $5.38, $0.26/oz

McCormick Brown Gravy Mix, 21 oz.
current price $5.38
$0.26/oz

McCormick Brown Gravy Mix, 21 oz.

4.7922 out of 5 stars
4.7922 out of 5 Stars. 2758 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk., $10.28, $0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
current price $10.28
$0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 9664 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz., $7.86, $0.23/oz

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz.
current price $7.86
$0.23/oz

Member's Mark Whole Artichoke Hearts, 33.5 oz.

4.609 out of 5 stars
4.609 out of 5 Stars. 1496 reviews
Available for Shipping

Asparagus, 2 lbs., $10.25, $5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.
current price $10.25
$5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.

4.464 out of 5 stars
4.464 out of 5 Stars. 8019 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz., $8.98, $0.34/oz

French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz.
current price $8.98
$0.34/oz

French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz.

4.7965 out of 5 stars
4.7965 out of 5 Stars. 4240 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz., $12.98, $0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
current price $12.98
$0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup