Limited-time offers for all members starts Oct. 5 at 8 PM CST.

Shop All Savings

Prices may vary in club and online

Mighty Fine Women's Americana Graphic T-Shirt, $8.98, Was $10.98

Mighty Fine Women's Americana Graphic T-Shirt
Light Blue, variant on Mighty Fine Women's Americana Graphic T-Shirt
Cream - Online Only, variant on Mighty Fine Women's Americana Graphic T-Shirt
Navy - Online Only, variant on Mighty Fine Women's Americana Graphic T-Shirt
Red, variant on Mighty Fine Women's Americana Graphic T-Shirt
current price Now $8.98, Was $10.98
$2 off

Mighty Fine Women's Americana Graphic T-Shirt

4.6377 out of 5 stars
4.6377 out of 5 Stars. 276 reviews
Available for Pickup or Delivery

Dulcolax Laxative Soft Chews, Mixed Berry, 90 ct., $15.91, Was $23.98, $0.18/ea

Dulcolax Laxative Soft Chews, Mixed Berry, 90 ct.
current price Now $15.91, Was $23.98
$0.18/ea
From $15.91
$8.07 off

Dulcolax Laxative Soft Chews, Mixed Berry, 90 ct.

4.2906 out of 5 stars
4.2906 out of 5 Stars. 795 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lucky Brand Mens Barn Jacket, $24.81

Lucky Brand Mens Barn Jacket
Khaki, variant on Lucky Brand Mens Barn Jacket
Navy - Online Only, variant on Lucky Brand Mens Barn Jacket
Olive, variant on Lucky Brand Mens Barn Jacket
current price $24.81
Options from $24.81 – $37.98

Lucky Brand Mens Barn Jacket

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Cuts Crewneck T-Shirt, $11.81

Cuts Crewneck T-Shirt
Cream, variant on Cuts Crewneck T-Shirt
Black, variant on Cuts Crewneck T-Shirt
Navy, variant on Cuts Crewneck T-Shirt
Red, variant on Cuts Crewneck T-Shirt
current price $11.81

Cuts Crewneck T-Shirt

4.3725 out of 5 stars
4.3725 out of 5 Stars. 51 reviews
Available for Shipping

Gap Kids Toddler 2-Piece Pant Set, $6.81, Was $14.98

Gap Kids Toddler 2-Piece Pant Set
Pink, variant on Gap Kids Toddler 2-Piece Pant Set
Light Blue, variant on Gap Kids Toddler 2-Piece Pant Set
White, variant on Gap Kids Toddler 2-Piece Pant Set
current price Now $6.81, Was $14.98
$8.17 off

Gap Kids Toddler 2-Piece Pant Set

4.7667 out of 5 stars
4.7667 out of 5 Stars. 30 reviews
Available for Shipping

SAMSUNG 3.1.2 Channel Soundbar w/Dolby Atmos 5.1 - HW-QS700F, $699.00

SAMSUNG 3.1.2 Channel Soundbar w/Dolby Atmos 5.1 - HW-QS700F
current price $699.00

SAMSUNG 3.1.2 Channel Soundbar w/Dolby Atmos 5.1 - HW-QS700F

4.7305 out of 5 stars
4.7305 out of 5 Stars. 256 reviews
Available for Shipping

Adidas Men's Grand Court 3.0, $39.98, Was $44.98

Adidas Men's Grand Court 3.0
Black/Carbon, variant on Adidas Men's Grand Court 3.0
White/Black, variant on Adidas Men's Grand Court 3.0
Black/White, variant on Adidas Men's Grand Court 3.0
current price Now $39.98, Was $44.98
$5 off

Adidas Men's Grand Court 3.0

Available for Shipping

Little Bellies Organic Softcorn Variety Pack, Banana, Apple, & Berry, 0.28 oz., 14 ct., $11.88, Was $13.88

Instant Savings
Little Bellies Organic Softcorn Variety Pack, Banana, Apple, & Berry, 0.28 oz., 14 ct.
current price Now $11.88, Was $13.88
$2 off
Ends Sep 30

Little Bellies Organic Softcorn Variety Pack, Banana, Apple, & Berry, 0.28 oz., 14 ct.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Hudson Women's Wide Leg Jean, $22.98, Was $25.98

Hudson Women's Wide Leg Jean
current price Now $22.98, Was $25.98
$3 off

Hudson Women's Wide Leg Jean

4.5062 out of 5 stars
4.5062 out of 5 Stars. 81 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Scott Barber Men's Polo, $16.98

Scott Barber Men's Polo
Green, variant on Scott Barber Men's Polo
Navy, variant on Scott Barber Men's Polo
Blue, variant on Scott Barber Men's Polo
Red, variant on Scott Barber Men's Polo
current price $16.98

Scott Barber Men's Polo

4.4533 out of 5 stars
4.4533 out of 5 Stars. 75 reviews
Available for Shipping

HumanN Cholesterol Health Daily Capsules, 90 ct., $29.96, Was $39.96, $0.33/ea

HumanN Cholesterol Health Daily Capsules, 90 ct.
current price Now $29.96, Was $39.96
$0.33/ea
$10 off

HumanN Cholesterol Health Daily Capsules, 90 ct.

4.3433 out of 5 stars
4.3433 out of 5 Stars. 67 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Garmin Edge 850 GPS Cycling Computer, $599.00

Garmin Edge 850 GPS Cycling Computer
current price $599.00

Garmin Edge 850 GPS Cycling Computer

3.1667 out of 5 stars
3.1667 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Graco Read-with-Me 4-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color

Instant Savings
Graco Read-with-Me 4-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color
Hazelnut, variant on Graco Read-with-Me 4-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color
White with Driftwood, variant on Graco Read-with-Me 4-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color
Blush with Driftwood, variant on Graco Read-with-Me 4-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color
Midnight Blue with Driftwood, variant on Graco Read-with-Me 4-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color
Members-only price
20% off
Ends Sep 30

Graco Read-with-Me 4-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color

4.4773 out of 5 stars
4.4773 out of 5 Stars. 44 reviews
Available for Shipping

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk., $11.98, $0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.

4.529 out of 5 stars
4.529 out of 5 Stars. 155 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Character Toddler Boys Denim Jacket, $13.81

Character Toddler Boys Denim Jacket
Spiderman, variant on Character Toddler Boys Denim Jacket
Cars, variant on Character Toddler Boys Denim Jacket
Cars - Online Only, variant on Character Toddler Boys Denim Jacket
Hot Wheels, variant on Character Toddler Boys Denim Jacket
current price $13.81
From $13.81

Character Toddler Boys Denim Jacket

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping or Pickup

Little Brainiac Neuro+ Smoothie, Choose Flavor, $15.98, Was $19.98, $0.38/oz

Instant Savings
Little Brainiac Neuro+ Smoothie, Choose Flavor
current price Now $15.98, Was $19.98
$0.38/oz
$4 off
Ends Sep 30

Little Brainiac Neuro+ Smoothie, Choose Flavor

4.6279 out of 5 stars
4.6279 out of 5 Stars. 387 reviews
Available for Shipping

Harry's Truman Shave Set, 12 Cartridges + 1 Handle

Harry's Truman Shave Set, 12 Cartridges + 1 Handle
Members-only price
$1.25 off

Harry's Truman Shave Set, 12 Cartridges + 1 Handle

4.169 out of 5 stars
4.169 out of 5 Stars. 142 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Samsung Bespoke AI 26 cu. ft. Mega Capacity Counter Depth 3-Door Refrigerator, $1,895.00

Samsung Bespoke AI 26 cu. ft. Mega Capacity Counter Depth 3-Door Refrigerator
current price $1,895.00

Samsung Bespoke AI 26 cu. ft. Mega Capacity Counter Depth 3-Door Refrigerator

4.7749 out of 5 stars
4.7749 out of 5 Stars. 271 reviews
Available for Shipping

14K Yellow Gold High-Polish Puffed Heart Stud Earrings, $139.00

14K Yellow Gold High-Polish Puffed Heart Stud Earrings
current price $139.00

14K Yellow Gold High-Polish Puffed Heart Stud Earrings

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

State of Mine Kids Camo Crew Sweatshirt, $8.81, Was $10.98

State of Mine Kids Camo Crew Sweatshirt
current price Now $8.81, Was $10.98
$2.17 off

State of Mine Kids Camo Crew Sweatshirt

4.8049 out of 5 stars
4.8049 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Louisville Cardinals Adult Crewneck, $15.81, Was $19.98

Louisville Cardinals Adult Crewneck
current price Now $15.81, Was $19.98
$4.17 off

Louisville Cardinals Adult Crewneck

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Samsung 4.0 cu. ft. Electric Dryer with AI Smart Dial and Wi-Fi Connectivity, $1,094.00, Was $1,214.00

Instant Savings
Samsung 4.0 cu. ft. Electric Dryer with AI Smart Dial and Wi-Fi Connectivity
current price Now $1,094.00, Was $1,214.00
$120 off
Ends Sep 30

Samsung 4.0 cu. ft. Electric Dryer with AI Smart Dial and Wi-Fi Connectivity

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Under Armour Men's Active Tech 2.0 Short Sleeve Tees, $9.81, Was $16.98

Under Armour Men's Active Tech 2.0 Short Sleeve Tees
Navy, variant on Under Armour Men's Active Tech 2.0 Short Sleeve Tees
White, variant on Under Armour Men's Active Tech 2.0 Short Sleeve Tees
Grey, variant on Under Armour Men's Active Tech 2.0 Short Sleeve Tees
Graphite, variant on Under Armour Men's Active Tech 2.0 Short Sleeve Tees
current price Now $9.81, Was $16.98
$7.17 off

Under Armour Men's Active Tech 2.0 Short Sleeve Tees

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Aveeno Baby Daily Moisture Face Cream & Body Lotion Tri-Pack, $29.98, Was $31.98

Instant Savings
Aveeno Baby Daily Moisture Face Cream & Body Lotion Tri-Pack
current price Now $29.98, Was $31.98
$2 off
Ends Sep 30

Aveeno Baby Daily Moisture Face Cream & Body Lotion Tri-Pack

Available for Shipping

Momcozy S12Pro+ Breast Pump with Milk Storage Bags Bundle, 200 ct. Milk Bags

Instant Savings
Momcozy S12Pro+ Breast Pump with Milk Storage Bags Bundle, 200 ct. Milk Bags
Members-only price
$30 off
Ends Sep 30

Momcozy S12Pro+ Breast Pump with Milk Storage Bags Bundle, 200 ct. Milk Bags

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Crocs Classic Clog, $34.98

Crocs Classic Clog
Bolt Blue, variant on Crocs Classic Clog
M4/W6, variant on Crocs Classic Clog
Green, variant on Crocs Classic Clog
Pond, variant on Crocs Classic Clog
current price $34.98

Crocs Classic Clog

2.2727 out of 5 stars
2.2727 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Boy's Character Tees, $4.81

Boy's Character Tees
current price $4.81

Boy's Character Tees

4.5806 out of 5 stars
4.5806 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Adidas Women's Grand Court 3.0, $39.98, Was $44.98

Adidas Women's Grand Court 3.0
White/Black, variant on Adidas Women's Grand Court 3.0
White/Purple, variant on Adidas Women's Grand Court 3.0
White/Khaki, variant on Adidas Women's Grand Court 3.0
White/Iron, variant on Adidas Women's Grand Court 3.0
current price Now $39.98, Was $44.98
$5 off

Adidas Women's Grand Court 3.0

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Gap Kids Girls Top, $4.81, Was $6.98

Gap Kids Girls Top
White, variant on Gap Kids Girls Top
Black, variant on Gap Kids Girls Top
current price Now $4.81, Was $6.98
$2.17 off

Gap Kids Girls Top

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Polder Dual Toilet Brush and Plunger Caddy, $23.91, Was $26.98

Polder Dual Toilet Brush and Plunger Caddy
current price Now $23.91, Was $26.98
$3.07 off

Polder Dual Toilet Brush and Plunger Caddy

3.75 out of 5 stars
3.75 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Outdoor Voices Girls RecTrek Short, $4.81, Was $12.98

Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Blue - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Black - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Khaki - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
current price Now $4.81, Was $12.98
$8.17 off

Outdoor Voices Girls RecTrek Short

4.4412 out of 5 stars
4.4412 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

HumanN Metabolic Health Daily Capsules, 90 ct., $29.96, Was $39.96, $0.33/ea

HumanN Metabolic Health Daily Capsules, 90 ct.
current price Now $29.96, Was $39.96
$0.33/ea
$10 off

HumanN Metabolic Health Daily Capsules, 90 ct.

4.1442 out of 5 stars
4.1442 out of 5 Stars. 104 reviews
Available for Shipping

State of Mine Women's Camo State Tank Top, $9.88

State of Mine Women's Camo State Tank Top
current price $9.88

State of Mine Women's Camo State Tank Top

4.5849 out of 5 stars
4.5849 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping

Gap Kids Toddler Boys 2-Piece Pant Set, $7.81, Was $14.98

Gap Kids Toddler Boys 2-Piece Pant Set
Grey, variant on Gap Kids Toddler Boys 2-Piece Pant Set
Navy, variant on Gap Kids Toddler Boys 2-Piece Pant Set
White, variant on Gap Kids Toddler Boys 2-Piece Pant Set
current price Now $7.81, Was $14.98
$7.17 off

Gap Kids Toddler Boys 2-Piece Pant Set

4.8077 out of 5 stars
4.8077 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Gap Men's Slim Fit 5 Pocket Pant, $21.98

Gap Men's Slim Fit 5 Pocket Pant
Blue Indigo, variant on Gap Men's Slim Fit 5 Pocket Pant
Deep Linchen Green, variant on Gap Men's Slim Fit 5 Pocket Pant
Smoked Pearl, variant on Gap Men's Slim Fit 5 Pocket Pant
Tannin, variant on Gap Men's Slim Fit 5 Pocket Pant
current price $21.98

Gap Men's Slim Fit 5 Pocket Pant

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Pickup

Samsung Bespoke AI 31 cu. ft. Mega Capacity 3-Door French Door Refrigerator, $1,795.00

Samsung Bespoke AI 31 cu. ft. Mega Capacity 3-Door French Door Refrigerator
current price $1,795.00

Samsung Bespoke AI 31 cu. ft. Mega Capacity 3-Door French Door Refrigerator

4.7737 out of 5 stars
4.7737 out of 5 Stars. 274 reviews
Available for Shipping

Delta Children Mini Crib with Mattress, Choose Color

Instant Savings
Delta Children Mini Crib with Mattress, Choose Color
Dark Chocolate, variant on Delta Children Mini Crib with Mattress, Choose Color
Bianca White, variant on Delta Children Mini Crib with Mattress, Choose Color
Gray, variant on Delta Children Mini Crib with Mattress, Choose Color
Members-only price
$20 off
Ends Sep 30

Delta Children Mini Crib with Mattress, Choose Color

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Character Toddler Rain Jacket, $12.81

Character Toddler Rain Jacket
current price $12.81

Character Toddler Rain Jacket

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

GapFit Women's Racerback Sports Bra, $5.81, Was $10.98

GapFit Women's Racerback Sports Bra
Black, variant on GapFit Women's Racerback Sports Bra
Pink, variant on GapFit Women's Racerback Sports Bra
White, variant on GapFit Women's Racerback Sports Bra
current price $5.81, Was $10.98
$5.17 off

GapFit Women's Racerback Sports Bra

4.0482 out of 5 stars
4.0482 out of 5 Stars. 166 reviews
Out of stock

Kerrygold Unsalted Butter Sticks, 4 oz., 6 pk., $11.22, Was $12.22, $0.47/oz

Kerrygold Unsalted Butter Sticks, 4 oz., 6 pk.
current price $11.22, Was $12.22
$0.47/oz
$1 off

Kerrygold Unsalted Butter Sticks, 4 oz., 6 pk.

4.8438 out of 5 stars
4.8438 out of 5 Stars. 32 reviews
Out of stock

Generac 18kW Home Standby Generator with 200 Amp Transfer Switch

Generac 18kW Home Standby Generator with 200 Amp Transfer Switch
Members-only price

Generac 18kW Home Standby Generator with 200 Amp Transfer Switch

4.3385 out of 5 stars
4.3385 out of 5 Stars. 65 reviews
Out of stock

Levi's Women's High-Waisted Denim Mom Short

Levi's Women's High-Waisted Denim Mom Short
Light Wash, variant on Levi's Women's High-Waisted Denim Mom Short
Medium Wash, variant on Levi's Women's High-Waisted Denim Mom Short
Dark Wash, variant on Levi's Women's High-Waisted Denim Mom Short
Black, variant on Levi's Women's High-Waisted Denim Mom Short
Members-only price
$18.17 off

Levi's Women's High-Waisted Denim Mom Short

3.2475 out of 5 stars
3.2475 out of 5 Stars. 198 reviews
Out of stock

Sperry Men's Camp Collar Shirt, $4.81, Was $14.98

Sperry Men's Camp Collar Shirt
Taupe - Online Only, variant on Sperry Men's Camp Collar Shirt
Teal - Online Only, variant on Sperry Men's Camp Collar Shirt
Pink, variant on Sperry Men's Camp Collar Shirt
Green, variant on Sperry Men's Camp Collar Shirt
current price $4.81, Was $14.98
$10.17 off

Sperry Men's Camp Collar Shirt

4.1849 out of 5 stars
4.1849 out of 5 Stars. 146 reviews
Out of stock

Florida Gators Short Sleeve Tee, $5.81

Florida Gators Short Sleeve Tee
Blue, variant on Florida Gators Short Sleeve Tee
Cream, variant on Florida Gators Short Sleeve Tee
current price $5.81

Florida Gators Short Sleeve Tee

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

About Savings Center

Savings Center

There’s no place to save quite like Sam’s Club. And now, we’re making it even easier to find the items you want at the prices you’ll love. Visit the Savings Center to discover all the latest ways to save big.

At the Savings Center, you’ll find items from departments all over the Club. From the latest in technology to the exclusive savings on gifts from the Sam’s Club fine jewelry department, there’s something for everyone. If you’ve had your eye on something, now’s the time to buy.

If you love getting the most for your money, you’re going to love the Savings Center. We’ve gathered special values and put them all in one place.

Looking for a mattress or a piece of furniture? Come to the Savings Center. And when you see something you want, don’t wait. Sam’s Club will only sell a limited quantity of the items in the Savings Center. Once they’re gone, they’re gone.

*Discount varies between 10% and 60%"

Offer end dates vary

We try to offer reliable savings data but can’t promise that the content provided will always be available, accurate, complete, and up to date, so we’re not liable for any errors.

Event Details

*Special Event Pricing is valid in U.S. clubs (except PR) with U.S. membership between April 9–April 29, 2026. Prices shown are pre-tax. Sales tax may apply to pre-discount price. No refunds if post-offer price is below zero. Multiple offers will not be combined for any item. If more than one offer is available for an item, the most recent offer on that item will apply first. See SamsClub.com/TermsAndConditions or an associate for details.

Online availability may vary.

SamsClub.com strives to provide accurate product and pricing information, but pricing, pictorial or typographical errors may occur. SamsClub.com cannot confirm the price of an item until after ordered. In the event that an item is listed at an incorrect price or with incorrect information due to an error in pricing or product information, SamsClub.com has the right, at our sole discretion, to either refuse or cancel any orders placed for that item, or contact you for notification and instructions on such cancellation. Without limitation to said terms above, SamsClub.com does not represent that each item on this website is accurate in regards to pricing and product information and disclaims any liability as to such accuracy. In addition, unless otherwise noted, prices for items ordered on SamsClub.com do not include shipping costs.

1 Hour Express Delivery:
Available at participating locations on eligible orders for an additional $10 for Plus members or $22 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

3 Hour Express Delivery:

Available at participating locations on eligible orders for an additional $5 for Plus members or $17 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

Plus Early Access

From time to time, Sam’s Club may, in its sole discretion, offer Plus members access to special or additional offers or discounts available only to Plus members. These may include early in-club or online access to “doorbusters” or other offers, discounts or promotions. Valid for current Plus members only. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details. Please refer to the terms and conditions which accompany those offers, discounts or promotions for quantity limits, details and restrictions. Sam’s Club reserves the right to cancel or modify this offer at any time.

Free Shipping for Plus:
Plus members get free ground shipping on eligible online items totaling $50 or more pre-tax in the contiguous U.S., up to a total of 10 addresses. Eligible orders below $50 have an $8 flat rate fee. Shipping is not available to Alaska, Guam, Hawaii, PR, USVI, PO boxes and Military AP/FPO addresses. Exclusions apply. See SamsClub.com/ShipToHome.

Curbside Pickup:
Available at participating Sam’s Club locations in the U.S. and Puerto Rico on eligible items. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions.

Delivery from Club:
***Plus members get free Delivery from Club on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating locations. Same-day service is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones, alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.