Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
Shipping

Highlights
- 48 pack of Pringles snacks
- 12 of each flavor: Original Pringles, Cheddar Cheese Flavored Pringles, and Sour Cream & Onion Flavored Pringles
- Perfect for game time, school snacks, office treats, and lunchboxes
- Delicious, crispy, and never greasy for a satisfying snacking routine
- Experience the classic flavor and satisfying crunch of Pringles Potato Crisps
Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct. $14.98 $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.


Members also considered
Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz. $9.98 $1.05/oz
Sponsored$998current price $9.98$1.05/ozSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
13653.4161 out of 5 Stars. 1365 reviews3.4161 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28634.6762 out of 5 Stars. 2863 reviews4.6762 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36704.6196 out of 5 Stars. 3670 reviews4.6196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
SponsoredNow$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32084.4913 out of 5 Stars. 3208 reviews4.4913 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz. $3.98 Was $4.48 $0.26/oz
Instant Savings
Now$398current price Now $3.98, Was $4.48$4.48$0.26/oz$0.50 offEnds Oct 25Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
43714.7799 out of 5 Stars. 4371 reviews4.7799 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48644.7642 out of 5 Stars. 4864 reviews4.7642 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozUtz Cheeseball Barrel, 28 oz.
34484.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews4.6876 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz. $5.88 $0.24/oz
$588current price $5.88$0.24/ozTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
18174.5784 out of 5 Stars. 1817 reviews4.5784 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11264.635 out of 5 Stars. 1126 reviews4.635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct. $6.98 $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10594.5486 out of 5 Stars. 1059 reviews4.5486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
24844.7411 out of 5 Stars. 2484 reviews4.7411 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct. $18.98 $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
8564.6682 out of 5 Stars. 856 reviews4.6682 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
15504.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews4.7419 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Our Pringles Snack Pack features the famous stackable potato chip with a delicious, salty crunch in each and every bite. This Pringles Snack Stacks Variety Pack comes with three different flavors so that everyone can pick their favorite.
Pringles Snack Stacks Variety Pack
In this variety pack, there are three distinctive flavors: original, sour cream & onion and cheddar cheese. Each flavor is unique and tasty.
Perfect For Traveling
Packed in convenient, little plastic cases, Pringles pack with ease. If you have small children who enjoy potato chips, Pringles makes the perfect addition to their school lunchbox. For a quick snack to pack in your lunch for work, Pringles make the ideal choice. Take Pringles when you go camping, backpacking, or are on a family road trip. Because they're packaged so conveniently, they take up little space.
Additional Convenience
With 48 cups of Pringles Snack Packs in the large box, there are 24 original, 12 cheddar cheese, and 12 sour cream & onion in each one. The large quantity of chips makes this a great choice for anyone who needs treats for an event or wants to stock up. Whether hosting a picnic or you simply need to restock your vending machine, this box of Pringles makes it easy.
Specifications
Net Weight: 2.12 lbs. (33.84 oz.)
Includes: 48 packs
- 12 - Original Pringles
- 12 - Cheddar Cheese Flavored Pringles
- 12 - Sour Cream & Onion Flavored Pringles
Pringles Original Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides, Salt, Wheat Starch.
Contains Wheat Ingredients.
Pringles Sour Cream And Onion Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Salt, Whey, Sour Cream (Cream, Nonfat Milk, Cultures), Monosodium Glutamate, Onion Powder, Coconut Oil, Dextrose, Sugar, Natural Flavors, Nonfat Milk, Citric Acid, Sodium Caseinate, Lactic Acid, Yeast Extract, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Buttermilk, Malic Acid, Invert Sugar, Cultured Nonfat Milk, Cream, Wheat Starch. Contains Milk And Wheat Ingredients.
Pringles Cheddar Cheese Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Whey, Salt, Monosodium Glutamate, Coconut Oil, Sugar, Natural Flavors, Onion Powder, Citric Acid, Cheddar Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Blue Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Buttermilk, Butter (Cream, Salt), Lactic Acid, Nonfat Milk, Paprika Extract Color, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Turmeric Extract Color, Yeast Extract, Autolyzed Yeast Extract, Wheat Starch. Contains Milk And Wheat Ingredients.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 902 reviews
Verified Purchase
Outstanding
Sam's products and merchandise are always top of the line. Freshness and quality have always been your number one concern.
Verified Purchase
Love them!
Bought at the beginning of the month and still have some, family loves them.
Verified Purchase
Good buy
This Is a good buy just wish they would have more of the sour cream or at least an equal amount of each flavor.
Items you may like
Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75284.8103 out of 5 Stars. 7528 reviews4.8103 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31144.6362 out of 5 Stars. 3114 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
13074.7207 out of 5 Stars. 1307 reviews4.7207 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
Sponsored$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
24784.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews4.8341 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz. $6.98 Was $7.98 $0.17/oz
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$0.17/oz$1 offEnds Nov 01Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
17354.6104 out of 5 Stars. 1735 reviews4.6104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea
$898current price $8.98$0.37/eaJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
5714.5254 out of 5 Stars. 571 reviews4.5254 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1940154.8417 out of 5 Stars. 194015 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397464.4153 out of 5 Stars. 39746 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528624.606 out of 5 Stars. 52862 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59544.675 out of 5 Stars. 5954 reviews4.675 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31734.7476 out of 5 Stars. 3173 reviews4.7476 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44314.459 out of 5 Stars. 4431 reviews4.459 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz. $15.98 $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108874.8059 out of 5 Stars. 10887 reviews4.8059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $6.78 $0.21/ea
$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35264.8026 out of 5 Stars. 3526 reviews4.8026 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery