Member's Mark Chocolate Peanut Butter Banana Trail Mix (32 oz.)

Highlights
- Sweet n' crunchy snack you'll go bananas for
- No artificial flavors
- No preservatives
- About 26 servings per bag
MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk., $13.98, $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.


Members who viewed this also viewed
Gruns Kids Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct., $23.98
Sponsored$2398current price $23.98Gruns Kids Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.
24364.4803 out of 5 Stars. 2436 reviews4.4803 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz., $13.24, $0.33/oz
$1324current price $13.24$0.33/ozFrom $13.24Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz.
47484.5878 out of 5 Stars. 4748 reviews4.5878 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk., $10.98, $0.46/ea
$1098current price $10.98$0.46/eaNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
49364.731 out of 5 Stars. 4936 reviews4.731 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz., $9.98, $1.05/oz
Sponsored$998current price $9.98$1.05/ozSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
13633.4182 out of 5 Stars. 1363 reviews3.4182 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz., $9.98, $0.42/oz
$998current price $9.98$0.42/ozWildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz.
31204.5026 out of 5 Stars. 3120 reviews4.5026 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35614.7504 out of 5 Stars. 3561 reviews4.7504 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545234.8588 out of 5 Stars. 154523 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound, $34.80, $3.48/lb
$3480current price $34.80avg. price$3.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound
3964.5379 out of 5 Stars. 396 reviews4.5379 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk., $4.84, $0.05/foz
$484current price $4.84$0.05/fozMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
53294.747 out of 5 Stars. 5329 reviews4.747 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz
$1528current price $15.28$0.69/ozMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
20114.6773 out of 5 Stars. 2011 reviews4.6773 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Just when you think it can't get better than peanut butter and banana, Member's Markâ„¢ goes and throws milk chocolate into the mix. The classic peanut butter and banana taste with the added indulgence of chocolate. This delicious blend of peanuts, roasted almonds, milk chocolate peanut butter cups, candy peanut butter gems and crunchy banana chips combine to create an amazing indulgent snack.
A Tasty Treat Plus an Energy Boost
With a variety of textures and tastes, you'll get a flavorful experience with every handful of trail mix. This enjoyable ready to eat snack is made with no artificial flavors or preservatives. Whether you're looking for a tasty, nourishing snack to give you a boost of energy during your activities, entertaining adults at a gathering or have little ones looking for a quick snack, our Member’s Mark Chocolate Peanut Butter Banana Trail Mix is perfect for all occasions.
Stays Fresh for When You Want to Enjoy It
This resealable large 32-ounce bag means there is plenty to go around for everyone. While the resealable bag will be sure to keep the product fresh, you may not need this feature as it is so good—everyone may devour it in one sitting. The combination of sweet and crunchy guarantees it is a snack you’ll go bananas for!
Specifications
Net weight: 32 oz.
Ingredients: Peanuts, Almonds, Milk Chocolate Peanut Butter Cups (Sugar, Cocoa Butter, Unsweetened Chocolate, Dried Whole Milk, Palm Kernel Oil, Partially Defatted Peanut Flour, Dried Nonfat Milk, Peanuts, Salt, Soy Lecithin [Emulsifier], Natural Flavor), Peanut Butter Flavored Candy Pieces (Sugar, Palm Kernel And Palm Oil, Partially Defatted Peanut Flour, Dried Nonfat Milk, Peanuts, Anhydrous Dextrose, Soy Lecithin [Emulsifier], Salt, Tapioca Syrup, Color Added, Acacia Gum, Carnauba Wax), Banana Chips (Banana, Coconut Oil, Sugar, Natural Flavor), Canola Oil, Salt.
Allergy Information: Contains Milk, Almonds, Peanuts, Soy. May contain traces of Brazil Nuts, Cashews, Coconut, Hazelnuts, Macadamia Nuts, Pecans, Pine Nuts, Pistachios, Walnuts, Wheat.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 73 reviews
Verified Purchase
Great flavor and ingredient combination
This mix is great! It has an awesome combination of peanuts, almonds and two types of chocolate/peanut butter candy, along with dried banana. The flavors go together very well and the mixed textures are great tasting and fun to eat. This is the best trail mix that I have had in a long time. I'm stocking up, since this does say limited time.
Verified Purchase
Tasty
This has a great tasty assortment. However it has chocolate in it and it was melted on delivery. Still good, had to scrape the inside of the bag to get the chocolate. I have ordered 3 bags for the rest of the summer.
Verified Purchase
Trail Mix Heaven
So delicious! Everyone in the fam enjoyed this version of trail mix.
Top products
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303344.8384 out of 5 Stars. 30334 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60304.0957 out of 5 Stars. 6030 reviews4.0957 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197604.7977 out of 5 Stars. 19760 reviews4.7977 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Oct 01Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88284.8367 out of 5 Stars. 8828 reviews4.8367 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDisney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70", $19.98
$1998current price $19.98Disney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70"
2334.0129 out of 5 Stars. 233 reviews4.0129 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937864.8417 out of 5 Stars. 193786 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397084.4155 out of 5 Stars. 39708 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set, $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742884.6653 out of 5 Stars. 74288 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222184.7304 out of 5 Stars. 22218 reviews4.7304 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk., $22.78, Was $33.48, $0.76/ea
Instant Savings
Now$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
30024.7685 out of 5 Stars. 3002 reviews4.7685 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping