SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking Causes Lung Cancer, Heart Disease, Emphysema, And May Complicate Pregnancy.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Quitting Smoking Now Greatly Reduces Serious Risks to Your Health.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking by Pregnant Women May Result in Fetal Injury, Premature Birth, And Low Birth Weight.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Cigarette Smoke Contains Carbon Monoxide.
Levi Garrett Chewing Tobacco 3 oz., 12 pk.

Highlights


Other popular items in Bulk Foods & Case Sales
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz
Sponsored$1088current price $10.88$0.26/ozPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
39674.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews4.7071 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWhole Beef Chuck Roll, Case, priced per pound $530.90 $6.97/lb
$53090current price $530.90avg. price$6.97/lbFinal cost by weightWhole Beef Chuck Roll, Case, priced per pound
184.3333 out of 5 Stars. 18 reviews4.3333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct. $59.96 $0.31/ea
$5996current price $59.96$0.31/eaMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz. $8.98 $0.08/oz
Sponsored$898current price $8.98$0.08/ozRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.
14904.5758 out of 5 Stars. 1490 reviews4.5758 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct. $80.72 $0.84/ea
$8072current price $80.72$0.84/eaMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct.
153.4667 out of 5 Stars. 15 reviews3.4667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDel Monte Sweet Peas, 105 oz. $7.12 $0.07/oz
$712current price $7.12$0.07/ozDel Monte Sweet Peas, 105 oz.
3564.3961 out of 5 Stars. 356 reviews4.3961 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound $64.12 $5.97/lb
$6412current price $64.12avg. price$5.97/lbFinal cost by weightMember's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound
41004.6344 out of 5 Stars. 4100 reviews4.6344 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35634.7505 out of 5 Stars. 3563 reviews4.7505 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk. $18.38 $0.22/oz
$1838current price $18.38$0.22/ozFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
45954.7991 out of 5 Stars. 4595 reviews4.7991 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk. $11.92 $0.28/oz
$1192current price $11.92$0.28/ozPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
18734.4501 out of 5 Stars. 1873 reviews4.4501 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48584.7645 out of 5 Stars. 4858 reviews4.7645 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk. $15.54 $0.26/oz
$1554current price $15.54$0.26/ozOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk.
29584.6633 out of 5 Stars. 2958 reviews4.6633 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Specifications
Warnings and disclaimers
Disclaimer
Federal law established 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at the pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products.
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Member ratings & reviews
- 5 stars0% (0)0 ratings are rated 5 stars, 0% of all ratings
- 4 stars0% (0)0 ratings are rated 4 stars, 0% of all ratings
- 3 stars0% (0)0 ratings are rated 3 stars, 0% of all ratings
- 2 stars0% (0)0 ratings are rated 2 stars, 0% of all ratings
- 1 star100% (1)1 rating are rated 1 star, 100% of all ratings
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Popular products in this category
Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz
Sponsored$1888current price $18.88$1.18/ozJack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.
30464.568 out of 5 Stars. 3046 reviews4.568 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct. $18.98 $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozFritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.
11964.7567 out of 5 Stars. 1196 reviews4.7567 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPlanters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea
Sponsored$898current price $8.98$0.19/eaPlanters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
21224.795 out of 5 Stars. 2122 reviews4.795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Purified Drinking Water Pallet, 40 bottles per case, 48 cases $469.98 $0.24/ea
$46998current price $469.98$0.24/eaMember's Mark Purified Drinking Water Pallet, 40 bottles per case, 48 cases
4724.0085 out of 5 Stars. 472 reviews4.0085 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingRuffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozRuffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12074.657 out of 5 Stars. 1207 reviews4.657 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk. $43.98 $0.39/oz
$4398current price $43.98$0.39/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk.
2224.6261 out of 5 Stars. 222 reviews4.6261 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk. $18.74 $0.55/oz
$1874current price $18.74$0.55/ozPringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
40464.649 out of 5 Stars. 4046 reviews4.649 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk. $43.98 $0.34/oz
$4398current price $43.98$0.34/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.
1504.5933 out of 5 Stars. 150 reviews4.5933 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBone-In Pork Boston Butt, Case, priced per pound $168.46 $2.34/lb
$16846current price $168.46avg. price$2.34/lbFinal cost by weightBone-In Pork Boston Butt, Case, priced per pound
3164.6899 out of 5 Stars. 316 reviews4.6899 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $90.20 $5.88/lb
$9020current price $90.20avg. price$5.88/lbFinal cost by weightMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
9214.3529 out of 5 Stars. 921 reviews4.3529 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound $128.66 $7.14/lb
$12866current price $128.66avg. price$7.14/lbFinal cost by weightMember's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Chuck Roll, Cryovac, priced per pound
2084.4567 out of 5 Stars. 208 reviews4.4567 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound $243.52 $14.67/lb
$24352current price $243.52avg. price$14.67/lbFinal cost by weightMember's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound
3604.4472 out of 5 Stars. 360 reviews4.4472 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChef-mate Hot Dog Chili Sauce With Beef 108 oz. $9.98 $0.09/oz
$998current price $9.98$0.09/ozChef-mate Hot Dog Chili Sauce With Beef 108 oz.
1554.0258 out of 5 Stars. 155 reviews4.0258 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound $73.05 $6.84/lb
$7305current price $73.05avg. price$6.84/lbFinal cost by weightMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound
7374.4152 out of 5 Stars. 737 reviews4.4152 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery