Kit Kat Bars, Frozen, 15 ct.

Highlights
- Wafer-flavored center with fudge and a chocolatey coating with wafer bits
- Enjoy the taste of Kit Kat® in a delicious frozen treat
- 190 calories per serving
- Kit Kat® Frozen Dairy Dessert Bars are the perfect break from the every day to keep the fun going
Jimmy Dean Meat Lovers Breakfast Bowls, Frozen 8 ct. $16.36 $2.04/ea

Jimmy Dean Meat Lovers Breakfast Bowls, Frozen 8 ct.


Members who viewed this also viewed
Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct. $11.18 $0.70/ea
$1118current price $11.18$0.70/eaKit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct.
36524.6731 out of 5 Stars. 3652 reviews4.6731 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct. $8.18 Was $11.18 $0.51/ea
Instant Savings
Now$818current price Now $8.18, Was $11.18$11.18$0.51/ea$3 offEnds Oct 28Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.
66384.6949 out of 5 Stars. 6638 reviews4.6949 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct. $10.48 $0.58/ea
$1048current price $10.48$0.58/eaFatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct.
62864.8083 out of 5 Stars. 6286 reviews4.8083 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOREO® Mini Dessert Sandwiches, Frozen, 24 ct. $9.66 $0.40/ea
$966current price $9.66$0.40/eaOREO® Mini Dessert Sandwiches, Frozen, 24 ct.
65184.8682 out of 5 Stars. 6518 reviews4.8682 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHaagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz $12.84
$1284current price $12.84Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk. $41.72 $1.16/ea
$4172current price $41.72$1.16/eaKIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk.
11574.7571 out of 5 Stars. 1157 reviews4.7571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct. $9.86 Was $12.36 $0.41/ea
Instant Savings
Now$986current price Now $9.86, Was $12.36$12.36$0.41/ea$2.50 offEnds Oct 19SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct.
26194.8576 out of 5 Stars. 2619 reviews4.8576 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744324.6654 out of 5 Stars. 74432 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHC Fudge Bars, Frozen, 18 ct. $10.58 $0.59/ea
$1058current price $10.58$0.59/eaHC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
64584.8414 out of 5 Stars. 6458 reviews4.8414 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98
$898current price $8.98Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
11383.9 out of 5 Stars. 1138 reviews3.9 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304804.8386 out of 5 Stars. 30480 reviews4.8386 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct. $12.86 Was $13.86 $3.38/lb
Instant Savings
Now$1286current price Now $12.86, Was $13.86$13.86$3.38/lb$1 offEnds Oct 15Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
49424.6918 out of 5 Stars. 4942 reviews4.6918 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct. $9.47 $0.20/ea
$947current price $9.47$0.20/eaFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct.
80514.8413 out of 5 Stars. 8051 reviews4.8413 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk. $10.98 $0.17/oz
$1098current price $10.98$0.17/ozOREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk.
127194.8012 out of 5 Stars. 12719 reviews4.8012 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Indulge in the Iconic Flavor
Experience the delightful taste of your favorite candy bar in a frozen treat with Kit Kat® Frozen Dairy Dessert Bars. These bars feature a wafer-flavored center with fudge and a chocolatey coating with wafer bits, making them the perfect handheld chocolate dessert. Enjoy the iconic flavor of Kit Kat in a new and exciting way!
Convenient and Delicious
This pack offers 15 individually wrapped bars, making them easy to eat and just the right size for when you want a quick dessert. Kit Kat® Frozen Dairy Dessert Bars are the perfect treat for a satisfyingly sweet escape anytime, anywhere. Whether you're sharing with friends or enjoying a bar all on your own, these bars are sure to satisfy your sweet tooth.
A Legacy of Taste
First introduced in 1937, Kit Kat has become a beloved treat worldwide. Now, there are many different ways to enjoy a Kit Kat, from the classic bar to seasonal flavors to delicious frozen desserts. With Kit Kat® Frozen Dairy Dessert Bars, you can scoop up the iconic flavor of Kit Kat and kick-start the fun!
Specifications
- Keep Frozen
- Includes: 15 bars
- Net Weight: 41.25 fl. oz.
Ingredients: Skim Milk, Sugar, Coconut Oil, Corn Syrup, Whey, Soybean Oil, Cocoa, Wheat Flour, Cocoa Processed With Alkali, Cream, Milk, Palm Oil, Chocolate, Soy Lecithin, Guar Gum, Monoglycerides, Modified Tapioca Starch, Natural And Artificial Flavor, Carob Bean Gum, Salt, Sodium Alginate, Annatto Color.
Contains: Milk, Soy, Coconut
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 219 reviews
Verified Purchase
Yummy Kit Kat ice cream bar
So good! Tastes like an expensive, indulgent ice cream bar, yet it is reasonably priced and delicious. Basically a vanilla ice cream bar swirled with chocolate fudge, with bits of the Kit Kat wafer in the chocolate coating. Simple and satisfying! Get it now because it is a limited edition and may not be available again if it sells out.
Verified Purchase
So yummy!
These are great! Love the layers! Perfect size too.
Verified Purchase
Can't stop eating them.
My family really enjoys these Kit Kat Bars
Top products
Bananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528624.606 out of 5 Stars. 52862 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60534.0935 out of 5 Stars. 6053 reviews4.0935 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1940154.8417 out of 5 Stars. 194015 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88554.8368 out of 5 Stars. 8855 reviews4.8368 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
628104.8196 out of 5 Stars. 62810 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDisney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70" $19.98
$1998current price $19.98Disney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70"
2464.0447 out of 5 Stars. 246 reviews4.0447 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPremium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition $169.98
$16998current price $169.98Premium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition
Available for ShippingShippingHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea
Instant Savings
Now$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
30134.7687 out of 5 Stars. 3013 reviews4.7687 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60584.7625 out of 5 Stars. 6058 reviews4.7625 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3 $119.98
$11998current price $119.98Member's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3
614.3279 out of 5 Stars. 61 reviews4.3279 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingHP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection $1,099.00
$1,09900current price $1,099.00HP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection
1274.2047 out of 5 Stars. 127 reviews4.2047 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197884.7978 out of 5 Stars. 19788 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery