HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
Shipping

Highlights
- Contains one (1) 45-ounce, 30-count bulk variety pack of HERSHEY'S, KIT KAT® and REESE'S Assorted Milk Chocolate Candy Bars
- Includes HERSHEY'S milk chocolate bars, HERSHEY'S milk chocolate with whole almonds bars, REESE'S milk chocolate peanut butter cups candy and KIT KAT® milk chocolate wafer candy bars
- Includes 30 individually wrapped, kosher and full size bulk candy bars for vending machines as resale candy
- Mixture of milk chocolate treats to satisfy everyone's taste buds during family get-togethers, tailgates, movie nights, campfires and fundraising events
- Use this Hershey candy assortment for graduations, back to school preparation, anniversary dates, concessions and birthday parties
Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs., $18.68, $0.09/ea

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.


Members also considered
Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs., $18.68, $0.09/ea
Sponsored$1868current price $18.68$0.09/eaMars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.
11464.8002 out of 5 Stars. 1146 reviews4.8002 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk., $29.98, $1.00/ea
$2998current price $29.98$1.00/eaMars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.
8424.8587 out of 5 Stars. 842 reviews4.8587 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk., $51.98, Was $59.98, $1.00/ea
Instant Savings
Now$5198current price Now $51.98, Was $59.98$59.98$1.00/ea$8 offEnds Nov 01HERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk.
10964.7308 out of 5 Stars. 1096 reviews4.7308 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs., $21.98, Was $23.98, $0.12/ea
Instant Savings
SponsoredNow$2198current price Now $21.98, Was $23.98$23.98$0.12/ea$2 offEnds Oct 31Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
6624.6767 out of 5 Stars. 662 reviews4.6767 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Full Size Fundraiser Candy Bars, Variety Pack, 52 pk., $57.18, $1.10/ea
$5718current price $57.18$1.10/eaMars Full Size Fundraiser Candy Bars, Variety Pack, 52 pk.
4104.778 out of 5 Stars. 410 reviews4.778 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs., $22.68, Was $23.48, $0.16/ea
Now$2268current price Now $22.68, Was $23.48$23.48$0.16/ea$0.8 offMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
40344.708 out of 5 Stars. 4034 reviews4.708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFerrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs., $22.98, $0.11/ea
$2298current price $22.98$0.11/eaFerrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.
2744.4343 out of 5 Stars. 274 reviews4.4343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs., $22.98, Was $23.98, $0.37/oz
Now$2298current price Now $22.98, Was $23.98$23.98$0.37/oz$1 offHERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.
4224.6043 out of 5 Stars. 422 reviews4.6043 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Milk Chocolate Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk., $41.72, $1.16/ea
$4172current price $41.72$1.16/eaFrom $41.72HERSHEY'S Milk Chocolate Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk.
45774.7075 out of 5 Stars. 4577 reviews4.7075 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingREESE'S Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 1.5 oz., 36 pk., $41.72, $1.16/ea
$4172current price $41.72$1.16/eaFrom $41.72REESE'S Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 1.5 oz., 36 pk.
70304.7477 out of 5 Stars. 7030 reviews4.7477 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs., $23.98
$2398current price $23.98HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs., $20.98, $0.12/ea
$2098current price $20.98$0.12/eaHERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs.
28794.7892 out of 5 Stars. 2879 reviews4.7892 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs., $22.98, $0.10/ea
$2298current price $22.98$0.10/eaHERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.
10744.7216 out of 5 Stars. 1074 reviews4.7216 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz., $12.98
$1298current price $12.98Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.
443.0909 out of 5 Stars. 44 reviews3.0909 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingHERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs., $19.98, $0.14/ea
$1998current price $19.98$0.14/eaHERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
37054.8032 out of 5 Stars. 3705 reviews4.8032 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Enjoy a delicious chocolatey treat anywhere and anytime with HERSHEY'S, KIT KAT® and REESE'S assorted milk chocolate candy, perfect for concession stands and fundraisers. Offering four crowd-pleasing favorites, this candy assortment is perfect for sharing with family, friends or co-workers. Take this bulk box into the office break room, pack individually wrapped candies into your jar at home or take a box of candy bars to your next sports game to celebrate the big win.
Specifications
Net Weight: 45 oz.
Includes: 30 bars
- 7 - Hershey's Milk Chocolate
- 6 - Kit Kar
- 10 - Reese's
- 7 - Hershey's with Almonds
Kit Kat Ingredients: Sugar; Wheat Flour; Cocoa Butter; Chocolate; Vegetable Oil [Palm Oil; Palm Kernel Oil]; Lactose (Milk); Skim Milk; Milk Fat; Contains 2% Or Less Of: Lecithin (Soy); Pgpr; Vanillin, Artificial Flavor; Salt; Yeast; Baking Soda. Contains wheat, soy, milk.
Hershey's Milk Chocolate Ingredients: Milk Chocolate [Sugar, Milk, Chocolate, Cocoa Butter, Milk Fat, Lecithin (Soy), Pgpr, Natural Flavor]. Contains soy and milk.
Reese's Ingredients: Milk Chocolate (Sugar, Cocoa Butter, Chocolate, Skim Milk, Milk Fat, Lactose, Lecithin (Soy), PGPR), Peanuts, Sugar, Dextrose, Salt, TBHQ And Citric Acid (to maintain freshness). Contains peanuts, soy, milk.
Hershey's with Whole Almonds Ingredients: Milk Chocolate [Sugar; Milk; Chocolate; Cocoa Butter; Milk Fat; Lecithin (Soy); PGPR; Natural Flavor]; Almonds; Sunflower Oil. Contains almonds, soy, milk.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 708 reviews
Verified Purchase
Chocolate
It is always great to see a smile on child face when they get a full size chocolate bar for halloween, and thanks to Sams club for putting them on sale. The chocolate is smooth and tasty
Verified Purchase
Full size candy bars
I purchase this product ever year to give out on Halloween! Is a very good buy to make the kids happy!
Verified Purchase
This is a good deal, for Halloween, and the kids will like having a choice. The only questionable thing, IMO, is that there are more packs of peanut butter cups, than other types of bars. So many kids have nut allergies that I have found I’m left with excessReeses, each year. That’s gine, as I have no such allergies, personally, and more than happy to take time, finishing off whatever is left. All in all, it’s a good value and a solid way to cover the TOTs, for Halloween.
Items you may like
Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs., $14.98
Sponsored$1498current price $14.98Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnickers Milk Chocolate Candy Bars, 1.86 oz., 48 pk., $53.53, $1.12/ea
$5353current price $53.53$1.12/eaSnickers Milk Chocolate Candy Bars, 1.86 oz., 48 pk.
49124.7404 out of 5 Stars. 4912 reviews4.7404 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs., $13.32, $2.80/lb
$1332current price $13.32$2.80/lbTootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs.
22994.6625 out of 5 Stars. 2299 reviews4.6625 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz., $16.48, $0.27/oz
Sponsored$1648current price $16.48$0.27/ozFrom $16.48M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.
3324.7711 out of 5 Stars. 332 reviews4.7711 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTwix Caramel Cookie Chocolate Candy Bars, 1.79 oz., 36 pk., $39.98, $1.11/ea
$3998current price $39.98$1.11/eaTwix Caramel Cookie Chocolate Candy Bars, 1.79 oz., 36 pk.
5254.7619 out of 5 Stars. 525 reviews4.7619 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 1.74 oz., 48 pk., $53.53, $1.12/ea
$5353current price $53.53$1.12/eaM&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 1.74 oz., 48 pk.
62144.7065 out of 5 Stars. 6214 reviews4.7065 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk., $18.48, $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.
128884.7747 out of 5 Stars. 12888 reviews4.7747 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk., $18.48, $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
113654.6278 out of 5 Stars. 11365 reviews4.6278 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk., $17.28, $0.04/foz
$1728current price $17.28$0.04/fozDr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk.
68984.7721 out of 5 Stars. 6898 reviews4.7721 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz
$1348current price $13.48$0.37/ozMember's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
67814.8373 out of 5 Stars. 6781 reviews4.8373 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz., $17.98, $0.37/oz
$1798current price $17.98$0.37/ozMember's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
37064.7812 out of 5 Stars. 3706 reviews4.7812 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryM&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz., $16.48, $0.27/oz
$1648current price $16.48$0.27/ozFrom $16.48M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.
5884.7262 out of 5 Stars. 588 reviews4.7262 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk., $17.48, $0.87/ea
$1748current price $17.48$0.87/eaKinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk.
6464.8251 out of 5 Stars. 646 reviews4.8251 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping