Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
Shipping

Highlights
- Includes 24 cans: 8 Raspberry Nectarine, 8 Blackberry Lemonade, 8 Summer Berry
- Offers a refreshing sparkling drink with lively, crisp carbonation
- Ideal for both big and small moments
- Supports active lifestyles with zero sugar
Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count $19.98 $1.11/ea

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count


Members also considered
Crystal Light Variety Pack Drink Mix Packets 60 pk. $9.88 $0.16/ea
Sponsored$988current price $9.88$0.16/eaCrystal Light Variety Pack Drink Mix Packets 60 pk.
26324.6983 out of 5 Stars. 2632 reviews4.6983 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk. $6.34 Was $7.34 $0.04/foz
Instant Savings
Now$634current price Now $6.34, Was $7.34$7.34$0.04/fozFrom $6.34$1 offEnds Oct 25SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.
48544.7822 out of 5 Stars. 4854 reviews4.7822 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32774.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews4.8102 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOcean Spray Cranberry Juice 96 fl. oz., 2 pk. $8.28 $0.04/foz
Sponsored$828current price $8.28$0.04/fozOcean Spray Cranberry Juice 96 fl. oz., 2 pk.
50234.79 out of 5 Stars. 5023 reviews4.79 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39804.8128 out of 5 Stars. 3980 reviews4.8128 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMott's 100% Apple Juice 86 fl. oz., 2 pk. $7.36 $0.04/foz
$736current price $7.36$0.04/fozMott's 100% Apple Juice 86 fl. oz., 2 pk.
38314.8173 out of 5 Stars. 3831 reviews4.8173 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz
$878current price $8.78$0.04/fozKool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
47374.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews4.7636 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk. $11.98 $0.05/foz
$1198current price $11.98$0.05/fozApple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.
32364.7846 out of 5 Stars. 3236 reviews4.7846 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk. $15.98 $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
19814.7834 out of 5 Stars. 1981 reviews4.7834 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk. $13.78 $0.06/foz
$1378current price $13.78$0.06/fozApple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk.
26754.8161 out of 5 Stars. 2675 reviews4.8161 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
24524.8165 out of 5 Stars. 2452 reviews4.8165 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCountry Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz. $9.88 $0.12/oz
$988current price $9.88$0.12/ozCountry Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.
54664.7847 out of 5 Stars. 5466 reviews4.7847 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCapri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.98 Was $13.98 $0.05/foz
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $13.98$13.98$0.05/foz$3 offEnds Oct 25Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
13414.6913 out of 5 Stars. 1341 reviews4.6913 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk. $13.98 $0.06/foz
$1398current price $13.98$0.06/fozWelch's Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.
34154.7347 out of 5 Stars. 3415 reviews4.7347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRed Bull Energy 8.4 fl. oz., 24 pk. $38.18 Was $42.48 $0.19/foz
Instant Savings
Now$3818current price Now $38.18, Was $42.48$42.48$0.19/foz$4.30 offEnds Oct 31Red Bull Energy 8.4 fl. oz., 24 pk.
105844.6104 out of 5 Stars. 10584 reviews4.6104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
A Health-Conscious Choice
This sparkling water is designed for those who prioritize a balanced lifestyle. With zero calories, zero sugar, zero sweeteners, and zero sodium, it’s a guilt-free way to stay hydrated and enjoy a burst of flavor. Perfect for anyone looking to make mindful beverage choices.
Unwavering Commitment to Quality
Since 2017, Waterloo has been dedicated to creating sparkling waters that stand out. Each flavor is custom-crafted by in-house flavor artists, ensuring a unique and refreshing experience. With no off-the-shelf recipes, every can of Waterloo is a testament to quality and innovation.
The Art of Flavor Layering
Waterloo’s craft lies in the intricate layering of aromas and flavors. By innovating at cold temperatures and achieving the ideal carbonation level, they deliver full-flavor sparkling waters that are never watered down. Every sip is a burst of pure, unadulterated flavor.
Specifications
Net Volume: 288 fl. oz.
Includes: 24 pack of 12 fl. oz. cans, 8 each of flavor
- Raspberry Nectarine
- Blackberry Lemonade
- Summer Berry
Ingredients: Purified carbonated water, natural flavors.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 299 reviews
Verified Purchase
Great Product - Terrible Shipping
Love, love the water. Lately, FedEx has delivered 4 cases that were with dropped or frozen. Cardboard box holding case of water wet and several cans were damaged. Called customer service and agent sent replacement only for it be in worse shape. I do believe the workers at FedEx just throw things around. The odd thing is that the driver left the packages and they were soaking wet. The replacements were just as bad, I didn't bother to call again because again if shipped by FedEx, I felt the package would be damaged like the last 3. This was never a problem before.
Verified Purchase
Solid Flavors
We drink a lot of sparkling water. Some brands have some weird flavors, we are glad to have the straightforward and tasty flavors of Waterloo.
Verified Purchase
A gathering winner
I don’t drink it but everyone in my family does and they really enjoy it. For the cost it’s perfect as all my kids, nieces, nephews etc drink 3-4 per visit. I buy it twice a month and compared to other grocers Sam’s has a far superior price
Items you may like
evian Natural Spring Bottled Water 1L., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceevian Natural Spring Bottled Water 1L., 12 pk.
9384.7793 out of 5 Stars. 938 reviews4.7793 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingS.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk. $22.98 $0.06/foz
$2298current price $22.98$0.06/fozS.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk.
38024.773 out of 5 Stars. 3802 reviews4.773 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMaison Perrier Unflavored Sparkling Water, 11.15 fl. oz., 24 pk. $22.98
$2298current price $22.98Maison Perrier Unflavored Sparkling Water, 11.15 fl. oz., 24 pk.
12254.6506 out of 5 Stars. 1225 reviews4.6506 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMaison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk. $17.48 Was $20.98 $0.08/foz
Instant Savings
Now$1748current price Now $17.48, Was $20.98$20.98$0.08/foz$3.50 offEnds Oct 11Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk.
Available for ShippingShippingBubly Mocktail Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk. $9.48 $0.03/foz
$948current price $9.48$0.03/fozBubly Mocktail Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
3634.135 out of 5 Stars. 363 reviews4.135 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242713.8122 out of 5 Stars. 24271 reviews3.8122 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk. $6.98 $0.01/foz
$698current price $6.98$0.01/fozIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk.
64934.8486 out of 5 Stars. 6493 reviews4.8486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAquafina Purified Drinking Water 16.9 oz., 32 pk. $5.78
$578current price $5.78Aquafina Purified Drinking Water 16.9 oz., 32 pk.
130934.656 out of 5 Stars. 13093 reviews4.656 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFIJI Natural Artesian Water, 16.9 fl. oz., 24 pk. $21.98 $0.05/foz
$2198current price $21.98$0.05/fozFIJI Natural Artesian Water, 16.9 fl. oz., 24 pk.
56064.7899 out of 5 Stars. 5606 reviews4.7899 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 4 Gallon $6.98 $0.01/foz
$698current price $6.98$0.01/fozMember's Mark Purified Water 4 Gallon
24824.6048 out of 5 Stars. 2482 reviews4.6048 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery