Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.
Shipping

Smart summary
- Diverse Flavors: Features six distinct Pringles flavors, including Original, Cheddar Cheese, Sour Cream and Onion, BBQ, Cheddar and Sour Cream, and Pizza, offering a diverse taste experience.
- Signature Crispness: Each potato crisp is described as insanely light, crispy, and never greasy, providing a satisfyingly crunchy texture with bursting salty and savory flavor.
- Portable Portions: Contains 36 individual 0.67 oz. single-serve cups, making them easy to grab, pack, and enjoy as a portable snack for various occasions.
- Flexible Snacking: Ideal for school lunch boxes, after-school snacks, game time, work desks, or sharing at cookouts and BBQs, fitting diverse snacking needs.
- Allergen Details: These potato crisps are certified Kosher Dairy and contain common allergens such as milk and wheat ingredients.
- Bulk Packaging: The product comes in a 26.2 oz. box, containing 6 cups of each of the six specified Pringles flavors, totaling 36 snack stacks.
Snyder's of Hanover Variety Pack Pretzel Pieces, 2.25 oz., 20 pk. $13.64 $0.30/oz

Snyder's of Hanover Variety Pack Pretzel Pieces, 2.25 oz., 20 pk.


Members also considered
Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
SponsoredNow$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32074.492 out of 5 Stars. 3207 reviews4.492 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz. $3.98 Was $4.48 $0.26/oz
Instant Savings
Now$398current price Now $3.98, Was $4.48$4.48$0.26/oz$0.50 offEnds Oct 25Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
43494.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews4.7804 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48584.7645 out of 5 Stars. 4858 reviews4.7645 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozUtz Cheeseball Barrel, 28 oz.
34484.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews4.6876 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz. $5.88 $0.24/oz
$588current price $5.88$0.24/ozTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
18154.578 out of 5 Stars. 1815 reviews4.578 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11254.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews4.6347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct. $6.98 $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10584.5482 out of 5 Stars. 1058 reviews4.5482 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
24814.7408 out of 5 Stars. 2481 reviews4.7408 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct. $18.98 $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
15504.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews4.7419 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
8564.6682 out of 5 Stars. 856 reviews4.6682 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz. $9.98 $1.05/oz
$998current price $9.98$1.05/ozSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
13633.4167 out of 5 Stars. 1363 reviews3.4167 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Light, Crispy, and Convenient
Enjoy the crisp, crunchy, hit-the-spot taste of potato and your choice of 6 delicious flavors. This variety pack includes single-serve cups of Original, Cheddar Cheese, Sour Cream and Onion, BBQ, Cheddar and Sour Cream, and Pizza flavors. Insanely light, crispy and never greasy, they’re bursting with salty, savory flavor. These conveniently sized small cups make it easy to grab and go.
Perfect for Any Occasion
Create snacking moments wherever and whenever; Grab a cup as a pick-me-up for after school or pack into school lunch boxes. Bring these portable snacks to game time and pack a few for other Pringles fans. Stash this anytime snack in your pantry or work desk to enjoy anytime. Share the variety pack at your next cookout or BBQ to turn up the flavor and fun among family and friends. Get your hands on Pringles potato crisps for enticing flavor options that keep you coming back, stack after stack.
Specifications
Net Weight: 26.22 oz.
Includes: 36 snack packs
Pringles Original Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides, Salt, Wheat Starch. Contains: Wheat Ingredients.
Pringles Sour Cream and Onion Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Salt, Whey, Sour Cream (Cream, Nonfat Milk, Cultures), Monosodium Glutamate, Onion Powder, Coconut Oil, Dextrose, Sugar, Natural Flavors, Nonfat Milk, Citric Acid, Sodium Caseinate, Lactic Acid, Yeast Extract, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Buttermilk, Malic Acid, Invert Sugar, Cultured Nonfat Milk, Cream, Wheat Starch. Contains: Milk and Wheat Ingredients.
Pringles Cheddar Cheese Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Whey, Salt, Monosodium Glutamate, Coconut Oil, Sugar, Natural Flavors, Onion Powder, Citric Acid, Cheddar Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Blue Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Buttermilk, Butter (Cream, Salt), Lactic Acid, Nonfat Milk, Paprika Extract Color, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Turmeric Extract Color, Yeast Extract, Autolyzed Yeast Extract, Wheat Starch. Contains: Milk and Wheat Ingredients.
Pringles BBQ Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Sugar, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Salt, Tomato Powder, Monosodium Glutamate, Citric Acid, Onion Powder, Spice, Garlic Powder, Yeast Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Malted Barley Flour, Malic Acid, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Paprika Extract Color, Natural Flavors, Whey, Wheat Starch. Contains: Milk and Wheat Ingredients.
Pringles Sour Cream and Cheddar Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Salt, Coconut Oil, Whey, Monosodium Glutamate, Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Sodium Caseinate, Natural And Artificial Flavors, Sour Cream (Cream, Nonfat Milk, Cultures), Onion Powder, Nonfat Milk, Sugar, Citric Acid, Lactic Acid, Reduced Lactose Whey, Blue Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Cultured Nonfat Milk, Autolyzed Yeast Extract, Malic Acid, Invert Sugar, Yellow 5, Yellow 6, Wheat Starch. Contains: Milk and Wheat Ingredients.
Pringles Pizza Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Salt, Whey, Tomato Powder, Cheddar Cheese (Milk, Salt, Cheese Cultures, Enzymes), Monosodium Glutamate, Natural Flavors, Sugar, Onion Powder, Spices, Coconut Oil, Garlic Powder, Buttermilk, Citric Acid, Cream, Yeast Extract, Malic Acid, Paprika Extract Color, Red 40 Lake, Lactic Acid, Wheat Starch. Contains: Milk and Wheat Ingredients.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 89 reviews
Verified Purchase
Snack prep not needed
Great size and variety for lunches or snacks. While the pizza flavor isn’t a favorite, the kids still eat it. The price for the amount was also a fair buy.
Verified Purchase
Lots of yummy choices for flavors
Such a delightful snack, so many yummy flavors for the kids to choose from they so they don’t get tired of one flavor. The price is very reasonable. Kids love to take these to go in between games or on the go to the park. Definitely purchasing it again.
Verified Purchase
“Perfect Portion, Great Variety, Always Fresh”
This Pringles Snack Stacks Variety Pack is such a convenient and tasty option for snacking. Each 0.67 oz. cup is the perfect portion — just enough to satisfy a craving without overdoing it. The variety keeps things fun, and every flavor tastes exactly like the full‑size cans: crispy, salty, and full of that classic Pringles crunch. The individual cups are great for lunchboxes, road trips, or keeping in the pantry for quick grab‑and‑go snacks. They stay fresh, don’t get crushed like bagged chips, and the size is especially kid‑friendly. If you love Pringles or just want an easy snack assortment that everyone in the house will reach for, this pack is a winner.
Items you may like
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk $10.98
Sponsored$1098current price $10.98Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31124.6359 out of 5 Stars. 3112 reviews4.6359 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12924.719 out of 5 Stars. 1292 reviews4.719 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75244.8102 out of 5 Stars. 7524 reviews4.8102 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz. $6.98 Was $7.98 $0.17/oz
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$0.17/oz$1 offEnds Nov 01Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
17354.6104 out of 5 Stars. 1735 reviews4.6104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea
$898current price $8.98$0.37/eaJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
5714.5254 out of 5 Stars. 571 reviews4.5254 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314614.4707 out of 5 Stars. 31461 reviews4.4707 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545824.8587 out of 5 Stars. 154582 reviews4.8587 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31594.7474 out of 5 Stars. 3159 reviews4.7474 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44384.4592 out of 5 Stars. 4438 reviews4.4592 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz. $15.98 $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108694.8056 out of 5 Stars. 10869 reviews4.8056 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping