poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk
Item # 984325143
Current price is USD$19.98
$0.09/foz
Prices may vary in club and online
Curbside Pickup
Free with your membership on eligible items
Columbus, Hilliard Sam's Club

Get a $30 statement credit when you open an account and use it to make $30 in eligible Sam's Club purchases within 30 days¹.
Highlights
- Includes 18 - 12 fl oz cans
- Features 3 flavors: Strawberry Lemon, Raspberry Rose, and Wild Berry
- Contains unfiltered apple cider vinegar and prebiotics from agave inulin
- 5g of sugar or less and 35 calories or less per can
- Refreshing alternative to diet soda, kombucha, juice, seltzer, flavored water, energy drinks, coconut water, tonic water, and sports drinks
We also recommend
Snapple Juice Drink Variety Pack, 16 fl. oz., 24 pk. $16.68 $0.04/foz

$1668
current price $16.68$0.04/foz
Snapple Juice Drink Variety Pack, 16 fl. oz., 24 pk.
4.5664 out of 5 stars
Sponsored


Hero image 0 of poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk, 0 of 8
Members also considered
Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs. $18.96 $9.48/lb
$1896current price $18.96$9.48/lbMember's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs.
93604.466 out of 5 Stars. 9360 reviews4.466 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk. $9.96 Was $11.98 $4.98/ea
Now$996current price Now $9.96, Was $11.98$11.98$4.98/ea$2.02 offSoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.
48414.4328 out of 5 Stars. 4841 reviews4.4328 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs. $24.94 $9.98/lb
$2494current price $24.94$9.98/lbMember's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
163234.7707 out of 5 Stars. 16323 reviews4.7707 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb
$1498current price $14.98$4.28/lbTyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
78074.5138 out of 5 Stars. 7807 reviews4.5138 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound $33.73 $29.98/lb
$3373current price $33.73avg. price$29.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound
6944.2695 out of 5 Stars. 694 reviews4.2695 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $32.00 $11.47/lb
$3200current price $32.00avg. price$11.47/lbFinal cost by weightMember's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
57254.6206 out of 5 Stars. 5725 reviews4.6206 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Meet Poppi: A Refreshing Soda Revolution
Poppi, founded by husband-and-wife duo Allison and Stephen Ellsworth in Austin, TX, is redefining soda with a delicious twist. Each can is crafted with just 5g of sugar, prebiotics, and ingredients you can feel good about, delivering a flavorful and refreshing experience.From Farmers' Markets to Fame
What started as a farmers’-market favorite has grown into a nationwide sensation, thanks to an investment on Shark Tank. Poppi has captured the hearts of soda lovers everywhere, shipping directly to homes and becoming a household name.Celebrity-Approved and Loved
Poppi has gained a loyal following, including fans like Hailey Bieber, Post Malone, Kylie Jenner, Billie Eilish, Jennifer Lopez, Olivia Munn, and more. Join the movement and discover why this soda is making waves across the country.info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.Â
Specifications
Net Volume: 216 fl. oz.
Includes: 18 - 12 fl. oz. cans
- 6 - Strawberry Lemon
- 6 - Raspberry Rose
- 6 - Wild Berry
Strawberry Lemon Ingredients: Sparkling Water, Organic Cane Sugar, Organic Apple Cider Vinegar, Natural Flavors, Organic Agave Inulin, Lemon Juice*, Strawberry Juice*, Stevia. *Concentrate Contains 6% Juice
Raspberry Rose Ingredients: Sparkling Wiater, Organic Cane Sugar, Cassava Root Fiber, Organic Apple Cider Vinegar, Raspberry Juice*, Natural Flavors, Lemon Juice*, Organic Agave Inuin, Stevia Leaf Exract. Concentrate*
Wild Berry Ingredients: Sparkling Wiater, Organic Cane Sugar, Cassava Root Fiber, Organic Apple Cider Vinegar, Apple Juice*, Citric Acid, Natural Flavors, Raspberry Juice*, Organic Agave Inuin, Vegetable Juice (color), Stevia Leaf Exract. Concentrate*
Member ratings & reviews
0 out of 5 stars
Popular products in this category
Squirt Citrus Soda, 12 fl. oz., 24 pk. $11.98 $0.04/foz
Sponsored$1198current price $11.98$0.04/fozSquirt Citrus Soda, 12 fl. oz., 24 pk.
5234.7897 out of 5 Stars. 523 reviews4.7897 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDiet Dr Pepper Soda 12 fl. oz., 36 pk. $17.28 $0.04/foz
$1728current price $17.28$0.04/fozDiet Dr Pepper Soda 12 fl. oz., 36 pk.
27164.6742 out of 5 Stars. 2716 reviews4.6742 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFresca Sparkling Soda Water, Grapefruit Citrus, 12 fl. oz., 24 pk. $11.98 $0.04/foz
$1198current price $11.98$0.04/fozFrom $11.98Fresca Sparkling Soda Water, Grapefruit Citrus, 12 fl. oz., 24 pk.
13434.7655 out of 5 Stars. 1343 reviews4.7655 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
SponsoredNow$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60544.7623 out of 5 Stars. 6054 reviews4.7623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingEssentia Bottled Water, Ionized Alkaline Water 1.5 L., 12 pk. $19.98 $0.03/foz
$1998current price $19.98$0.03/fozEssentia Bottled Water, Ionized Alkaline Water 1.5 L., 12 pk.
9664.7381 out of 5 Stars. 966 reviews4.7381 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingFaygo Soda Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $8.98 $0.03/foz
$898current price $8.98$0.03/fozFaygo Soda Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
14434.6812 out of 5 Stars. 1443 reviews4.6812 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingShasta Soda Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $8.98 $0.03/foz
$898current price $8.98$0.03/fozShasta Soda Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
14444.6835 out of 5 Stars. 1444 reviews4.6835 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSunkist Orange Soda 12 fl. oz., 24 pk. $11.98 $0.04/foz
$1198current price $11.98$0.04/fozSunkist Orange Soda 12 fl. oz., 24 pk.
3444.6773 out of 5 Stars. 344 reviews4.6773 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryShasta Cola 12 fl. oz., 24 pk. $8.98 $0.03/foz
$898current price $8.98$0.03/fozShasta Cola 12 fl. oz., 24 pk.
1284.4844 out of 5 Stars. 128 reviews4.4844 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingpoppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk $19.98 $0.11/foz
$1998current price $19.98$0.11/fozpoppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527394.606 out of 5 Stars. 52739 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60444.0945 out of 5 Stars. 6044 reviews4.0945 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBeats Solo 4 $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping