Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
Curbside Pickup

Highlights
- Delicious cinnamon rolls made with Cinnabon cinnamon and decadent icing
- Cinnabon icing included
- Ready in minutes with easy-to-bake dough
- Perfect for a birthday breakfast pastry or weekend brunch dish
Boursin® Gourmet Cheese Spread, Variety Pack, 5.3 oz., 3 pk. $9.96 $0.63/oz

Boursin® Gourmet Cheese Spread, Variety Pack, 5.3 oz., 3 pk.


Members also considered
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz. $11.28 $3.76/lb
Sponsored$1128current price $11.28$3.76/lbHillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
30894.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews4.7844 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk. $5.97 $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78844.8031 out of 5 Stars. 7884 reviews4.8031 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen $8.22 $4.11/dz
$822current price $8.22$4.11/dzMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
69504.7108 out of 5 Stars. 6950 reviews4.7108 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCountry Crock Original Spread 5 lbs. $7.82 $0.10/oz
Sponsored$782current price $7.82$0.10/ozCountry Crock Original Spread 5 lbs.
252654.5116 out of 5 Stars. 25265 reviews4.5116 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct. $9.47 $0.20/ea
$947current price $9.47$0.20/eaFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct.
80214.8413 out of 5 Stars. 8021 reviews4.8413 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct. $9.36 $0.13/ea
$936current price $9.36$0.13/eaKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.
138574.8184 out of 5 Stars. 13857 reviews4.8184 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBall Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb
$1098current price $10.98$3.91/lbBall Park Beef Franks, 24 ct.
93004.6869 out of 5 Stars. 9300 reviews4.6869 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98074.6891 out of 5 Stars. 9807 reviews4.6891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPhiladelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea
Instant Savings
Now$628current price Now $6.28, Was $7.28$7.28$1.57/ea$1 offEnds Dec 31Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
183914.8853 out of 5 Stars. 18391 reviews4.8853 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal. $3.42 $0.03/foz
$342current price $3.42$0.03/fozMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
108844.6351 out of 5 Stars. 10884 reviews4.6351 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk. $5.98 $0.19/oz
$598current price $5.98$0.19/ozMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.
31324.7781 out of 5 Stars. 3132 reviews4.7781 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk. $4.84 $0.05/foz
$484current price $4.84$0.05/fozMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
53304.7471 out of 5 Stars. 5330 reviews4.7471 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryYoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct. $8.44 $0.47/ea
$844current price $8.44$0.47/eaYoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct.
27904.7767 out of 5 Stars. 2790 reviews4.7767 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryExtra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk. $8.24 $3.30/lb
$824current price $8.24$3.30/lbExtra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk.
55674.6267 out of 5 Stars. 5567 reviews4.6267 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz
$1587current price $15.87$1.51/ozHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
110244.7306 out of 5 Stars. 11024 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Impress family and friends with the indulgent taste of Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing, 4pk. Whether you need a birthday breakfast pastry or weekend brunch dish, Pillsbury refrigerated cinnamon roll dough is ready to bake. With four separate cans, you can serve a crowd or make fresh and warm cinnamon rolls again and again.
Why Choose Pillsbury Cinnamon Rolls?
Pillsbury Cinnamon Rolls delivers that homemade taste without measuring cups or rolling pins. Make an easy, crowd-pleasing breakfast any day of the week.
What Else Can I Make With These Cinnamon Rolls?
Place it in your waffle iron for a new take on this classic breakfast. Break into pieces and bake into a sweet breakfast casserole or monkey bread. Or place into muffin tins and top with cream cheese icing and your favorite fruit. Explore all the Pillsbury cinnamon roll recipes and learn how to make Blueberry-Lemon Cinnamon Roll Breakfast Bake below.
So Many Cinnamon Rolls
With 32 total cinnamon rolls, you’re ready to feed the whole family over the holidays or serve a sweet breakfast for your kids slumber party. Stock your fridge with Pillsbury Cinnamon Rolls so you can easily whip up a delicious breakfast in minutes. And don’t forget to use this cinnamon roll dough in yummy sweet treat recipes.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Includes
- 4 x 13 oz. cans of Pillsbury Cinnamon Rolls (32 total rolls)
Net Weight: 52 oz.
Ingredients: Enriched Flour Bleached (Wheat Flour, Niacin, Ferrous Sulfate, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Water, Sugar, Soybean And Palm Oil, Dextrose, Wheat Starch, Hydrogenated Palm Oil. Contains 2% Or Less Of: Baking Powder (Sodium Acid Pyrophosphate, Baking Soda, Sodium Aluminum Phosphate), Fractionated Palm Oil, High Fructose Corn Syrup, Modified Whey, Salt, Corn Syrup Solids, Mono And Diglycerides, Vital Wheat Gluten, Cinnamon, Sodium Alginate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Lactylate, Sunflower Lecithin, Preservatives (Potassium Sorbate, TBHQ, Citric Acid), Polysorbate 60, Corn Starch, Yellow 5, Natural And Artificial Flavor, Color Added, Red 40.
Contains: Wheat and Milk.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 1,041 reviews
Verified Purchase
Good
Just what you always expect from Pillsbury. I add about a fourth of a cup of half and half to the bottom of the baking dish and that makes them fluffy
Verified Purchase
Dessert in minutes
Quick and easy dessert that even the kids can make. They are moist, not too sweet and delicious. If you didn’t know, you can freeze the unopened containers for later and they are perfect. Since we buy everything in bulk!
Verified Purchase
My 7 year old Great-Granddaughter’s Sammy Halos
This is a staple in our house. My 7 year old Great-Granddaughter calls these Sammy’s Halos. She says they come from Sam’s Club and taste like Heaven.
Items you may like
Duchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingbelVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk. $12.98 $0.52/ea
$1298current price $12.98$0.52/eabelVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk.
84834.737 out of 5 Stars. 8483 reviews4.737 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk. $12.98 $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30774.4751 out of 5 Stars. 3077 reviews4.4751 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingThomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct. $5.38 $0.45/ea
$538current price $5.38$0.45/eaThomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct.
46424.7555 out of 5 Stars. 4642 reviews4.7555 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct. $6.68 $0.21/oz
$668current price $6.68$0.21/ozKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
120084.8319 out of 5 Stars. 12008 reviews4.8319 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242713.8122 out of 5 Stars. 24271 reviews3.8122 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120854.5635 out of 5 Stars. 12085 reviews4.5635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct. $46.97 $4.70/lb
$4697current price $46.97$4.70/lbMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct.
51734.5374 out of 5 Stars. 5173 reviews4.5374 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs. $16.97 $8.48/lb
$1697current price $16.97$8.48/lbMember's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
51354.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews4.7133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAssorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
81924.6929 out of 5 Stars. 8192 reviews4.6929 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct. $6.82 $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
8283.8 out of 5 Stars. 828 reviews3.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.
7724.3044 out of 5 Stars. 772 reviews4.3044 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.
7194.5 out of 5 Stars. 719 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery