Member's Mark Pre-Lit Animated Witches, Set of 3
Shipping

Highlights
- Motion activated sound and animation
- 3 animated purple witches
- 60 purple LED lights with chasing function
- For indoor and outdoor use
Disney 8.5' Pre-Lit Nightmare Before Christmas Inflatable $179.98

Disney 8.5' Pre-Lit Nightmare Before Christmas Inflatable


Members who viewed this also viewed
Member's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3 $119.98
$11998current price $119.98Member's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3
614.3279 out of 5 Stars. 61 reviews4.3279 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 7' Pre-Lit Animated Pirate Skeleton with Bluetooth $179.98
$17998current price $179.98Member's Mark 7' Pre-Lit Animated Pirate Skeleton with Bluetooth
84.125 out of 5 Stars. 8 reviews4.125 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Talking Skeletons, Set of 2 $114.86
$11486current price $114.86Member's Mark Talking Skeletons, Set of 2
1994.6131 out of 5 Stars. 199 reviews4.6131 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Poseable Skeleton $49.98
$4998current price $49.98Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Poseable Skeleton
294.3793 out of 5 Stars. 29 reviews4.3793 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70" $10.88
$1088current price $10.88Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
854.7529 out of 5 Stars. 85 reviews4.7529 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Pre-Lit Tombstones, Set of 3 $79.94
$7994current price $79.94Member's Mark Pre-Lit Tombstones, Set of 3
133.6154 out of 5 Stars. 13 reviews3.6154 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Harvest Coir Doormat $10.97
$1097current price $10.97Options from $10.97 – $12.97Member's Mark Harvest Coir Doormat
594.9153 out of 5 Stars. 59 reviews4.9153 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Halloween Icon Glass Serving Bowls, Set of 2 $29.96
$2996current price $29.96Member's Mark Halloween Icon Glass Serving Bowls, Set of 2
194.8421 out of 5 Stars. 19 reviews4.8421 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Enchanting Animated Witches for Halloween
Transform your space into a magical and mischievous Halloween haven with this Member's Mark set of 3 Animated Witches. Each witch boasts a unique silhouette and lifelike movements, creating the illusion of spell-casting and infusing your surroundings with an eerie supernatural vibe.
Immersive Sound and Lighting Effects
These witches don't just move—they "speak" with three built-in sound effects that enhance the spooky ambiance. Adorned with 60 purple LEDs featuring a flowing light chaser mode, their robes shimmer with a liquid-like glow, making them a striking visual centerpiece, especially in the dark.
Interactive Motion Sensor Activation
Equipped with a built-in PIR motion sensor, the witches come to life when someone approaches. Their synchronized movements, sound effects, and lighting create an unexpected interactive experience, perfect for surprising guests and trick-or-treaters alike.
Versatile Indoor and Outdoor Use
Designed for both indoor and covered outdoor spaces, these witches are ideal for living rooms, entryways, porches, patios, or yards. Their durable construction ensures reliable operation in various weather conditions, making them a versatile addition to your Halloween décor.
A Must-Have Halloween Display
With their captivating animation, sound effects, and glowing purple lights, this witch trio is the ultimate focal point for any Halloween setup. Whether you're hosting a themed party, greeting trick-or-treaters, or creating a family-friendly haunted house, these witches bring a festive and delightfully eerie atmosphere to your celebration.
Specifications
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 16 reviews
The Neighborhood Loves Them
These witches are such a fun addition to our Halloween decorations! The neighborhood kids love stopping to watch whenever they turn on, and their glowing faces look really cool at night. I also like that you get a set of three, so they fill a good-sized area of the yard without needing much else.
Really cool Halloween decoration
These are even better in person than I expected. The purple lights are really bright and the movement makes them stand out, especially once it gets dark. I like that you get all three together because they fill up a good amount of space without having to buy several separate decorations. Setup wasn't too bad either, and they feel pretty sturdy once they're staked down. The sound and animation are a nice touch without being too over the top. Definitely one of my favorite Halloween decorations we've bought.
Great Halloween decorations
These witches are a great Halloween decoration and look even better in person, especially at night when they're lit up. The set of three makes a big impact in the yard, and the purple lighting really stands out. They were easy to set up and are a fun addition to our Halloween decorations. The motion-activated sound and lights are a nice touch too. I'm very happy with them and would definitely recommend them.
Items you may like
Swissgear Laptop Backpack $49.94
Sponsored$4994current price $49.94Swissgear Laptop Backpack
1194.6807 out of 5 Stars. 119 reviews4.6807 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743174.6652 out of 5 Stars. 74317 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
Sponsored$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound $20.22 $6.32/lb
$2022current price $20.22avg. price$6.32/lbFinal cost by weightMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
58404.7461 out of 5 Stars. 5840 reviews4.7461 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423824.8563 out of 5 Stars. 42382 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWP Weatherproof® Men's Southwest Shacket $21.98
$2198current price $21.98WP Weatherproof® Men's Southwest Shacket
324.8438 out of 5 Stars. 32 reviews4.8438 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLevi's Men's 505 Regular Fit Jeans
Members-only priceLevi's Men's 505 Regular Fit Jeans
29414.6158 out of 5 Stars. 2941 reviews4.6158 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingEros for Men by Versace Eau de Toilette $64.98
$6498current price $64.98More options from $44.98Eros for Men by Versace Eau de Toilette
2734.7289 out of 5 Stars. 273 reviews4.7289 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKeter 170 Gal. Resin Deck Box Large Indoor/Outdoor Storage $129.98
$12998current price $129.98Keter 170 Gal. Resin Deck Box Large Indoor/Outdoor Storage
6554.7298 out of 5 Stars. 655 reviews4.7298 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMonopoly Classic Expansion Bundle $12.91 Was $24.98
Now$1291current price Now $12.91, Was $24.98$24.98$12.07 offMonopoly Classic Expansion Bundle
634.9206 out of 5 Stars. 63 reviews4.9206 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping