Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs.
Shipping

Highlights
- Contains one (1) 52.42-ounce, 150-count bulk bag of SKITTLES, STARBURST & LIFE SAVERS Fruit Candy Variety Pack
- Get your taste buds grooving with this fruity assortment of SKITTLES Original, SKITTLES Wild Berry, STARBURST Original, STARBURST FavRed, and LIFE SAVERS Hard Candy
- From Trick or Treating, to stocking stuffers, to Easter basket fillers, this fruity assortment will be a hit
- Give your tastebuds a mouth-watering experience with this 3 pound bulk bag of chewy and hard candy
SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs., $23.98, $0.09/ea

SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs.


Members also considered
SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs., $23.98, $0.09/ea
Sponsored$2398current price $23.98$0.09/eaSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs.
934.7 out of 5 Stars. 93 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFerrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs., $14.48, Was $16.48, $0.35/oz
Instant Savings
Now$1448current price Now $14.48, Was $16.48$16.48$0.35/oz$2 offEnds Oct 14Ferrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs.
2824.5177 out of 5 Stars. 282 reviews4.5177 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Fun Size Candy, Variety Pack, 200 pcs., $19.82, $0.10/ea
$1982current price $19.82$0.10/eaSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Fun Size Candy, Variety Pack, 200 pcs.
7084.7472 out of 5 Stars. 708 reviews4.7472 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S Sweets Mix Assorted Fruit Flavored Candy, 275 pcs., $16.98, $0.06/ea
$1698current price $16.98$0.06/eaHERSHEY'S Sweets Mix Assorted Fruit Flavored Candy, 275 pcs.
144.3571 out of 5 Stars. 14 reviews4.3571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea
$1998current price $19.98$0.11/eaNerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk., $14.68, $0.16/ea
$1468current price $14.68$0.16/eaAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk.
11034.8123 out of 5 Stars. 1103 reviews4.8123 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingNerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs., $24.98, $0.06/ea
$2498current price $24.98$0.06/eaNerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.
574.6667 out of 5 Stars. 57 reviews4.6667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz., $9.97
$997current price $9.97Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.
1314.771 out of 5 Stars. 131 reviews4.771 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz., $14.18, $0.38/oz
$1418current price $14.18$0.38/ozSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz.
834.747 out of 5 Stars. 83 reviews4.747 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Give your tastebuds a mouth-watering experience with this 3-pound bulk bag of chewy and hard candy.
Stick your hand in this candy bag full of individually wrapped pieces of SKITTLES Original & SKITTLES Wild Berry Chewy Candy, STARBURST Original and FaveRed Chewy Candy, and LIFE SAVERS Hard Candy. Make celebrations extra sweet by filling your candy buffets, party favors, and piñatas with individually wrapped chewy and hard fruit flavored candy. Guests will be smiling from ear to ear thanks to these yummy fruity sweets!
Are you in charge of office snacks?
Increase team morale by filling up the office candy dish with this 3-pound bag of candy. Eliminate those afternoon slumps and let SKITTLES, STARBURST, and LIFE SAVERS turn those frowns upside down. Add our bulk assortment of SKITTLES, STARBURST, and LIFE SAVERS chewy and hard candy to your cart today, for all of life's everyday celebrations—big or small!
Specifications
Net Weight: 52.42 oz.
Includes: 150 pieces
Life Savers® 5 Flavors Hard Candy Ingredients: Sugar, Corn Syrup, High Fructose Corn Syrup, Citric Acid, Natural And Artificial Flavors, Colors (Red 40, Yellow 5, Blue 1).
Starburst® Fave Reds Fruit Chews Ingredients: Sugar, Corn Syrup, Hydrogenated Palm Kernel Oil; Less Than 2% Of: Citric Acid, Tapioca Dextrin, Gelatin, Apple Juice From Concentrate, Modified Corn Starch, Natural And Artificial Flavors, Colors (Red 40, Blue 1).
Skittles® Wild Berry Bite Size Candies Ingredients:Sugar, Corn Syrup, Hydrogenated Palm Kernel Oil; Less Than 2% Of: Citric Acid, Tapioca Dextrin, Modified Corn Starch, Natural And Artificial Flavors, Sodium Citrate, Colors (Red 40 Lake, Blue 2 Lake, Yellow 5 Lake, Blue 1 Lake, Titanium Dioxide, Yellow 6, Red 40, Yellow 5, Blue 1), Carnauba Wax.
Starburst® Original Fruit Chews Ingredients: Sugar, Corn Syrup, Hydrogenated Palm Kernel Oil; Less Than 2% Of: Citric Acid, Tapioca Dextrin, Gelatin, Apple Juice From Concentrate, Modified Corn Starch, Natural And Artificial Flavors, Colors (Red 40, Yellow 5, Yellow 6, Blue 1).
Skittles® Original Bite Size Candies Ingredients:Sugar, Corn Syrup, Hydrogenated Palm Kernel Oil; Less Than 2% Of: Citric Acid, Tapioca Dextrin, Modified Corn Starch, Natural And Artificial Flavors, Colors (Red 40 Lake, Yellow 5 Lake, Blue 2 Lake, Yellow 6 Lake, Titanium Dioxide, Blue 1 Lake, Yellow 6, Red 40, Yellow 5, Blue 1), Sodium Citrate, Carnauba Wax.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 208 reviews
Verified Purchase
Great Mix
Can't wait to give out for halloween! great mix
Verified Purchase
Nice selections of Skittles and Life Savers
Nice variety pack. My daughter is a diabetic her doctor suggested one packet of skittles to bring up her low sugars. It works!
Just buy it
The flavor is incredibleeeee. It tastes like your childhood in a packet. This is the first thing I would reach for in an aisle full of candies. Great value. I would buy again.
Other popular items in Candy
SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Candy, Variety Pack, 2 oz., 24 pk., $22.48, $0.94/ea
Sponsored$2248current price $22.48$0.94/eaSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Candy, Variety Pack, 2 oz., 24 pk.
1534.7255 out of 5 Stars. 153 reviews4.7255 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingAltoids Mints, Peppermint, 1.76 oz., 12 pk., $28.38, $2.36/ea
$2838current price $28.38$2.36/eaAltoids Mints, Peppermint, 1.76 oz., 12 pk.
2504.484 out of 5 Stars. 250 reviews4.484 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingAirheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk., $16.74, $0.93/ea
$1674current price $16.74$0.93/eaFrom $16.74Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk.
7844.7946 out of 5 Stars. 784 reviews4.7946 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSalsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk., $9.76, $0.41/ea
Sponsored$976current price $9.76$0.41/eaSalsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk.
894.5169 out of 5 Stars. 89 reviews4.5169 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStarburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs., $29.88, $1.00/ea
$2988current price $29.88$1.00/eaFrom $29.88Starburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs.
10614.8021 out of 5 Stars. 1061 reviews4.8021 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk., $39.98, $1.11/ea
$3998current price $39.98$1.11/eaSkittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk.
24934.5548 out of 5 Stars. 2493 reviews4.5548 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingParade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk., $13.98, $1.17/ea
$1398current price $13.98$1.17/eaParade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk.
1044.7404 out of 5 Stars. 104 reviews4.7404 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937864.8417 out of 5 Stars. 193786 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397084.4155 out of 5 Stars. 39708 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545234.8588 out of 5 Stars. 154523 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz., $10.63, $0.20/oz
$1063current price $10.63$0.20/ozFrom $10.63Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz.
33304.6486 out of 5 Stars. 3330 reviews4.6486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSOUR PUNCH Rainbow Straws Chewy Candy, 2 oz., 24 ct., $15.98, $0.67/ea
$1598current price $15.98$0.67/eaSOUR PUNCH Rainbow Straws Chewy Candy, 2 oz., 24 ct.
2794.6595 out of 5 Stars. 279 reviews4.6595 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWerther's Original Harvest Caramels Assortment, 28 oz., $8.98, $0.32/oz
$898current price $8.98$0.32/ozWerther's Original Harvest Caramels Assortment, 28 oz.
3244.2068 out of 5 Stars. 324 reviews4.2068 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping