La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.
Shipping

Highlights
- 12-pack of 11-fl. oz. cans
- Smooth and bold unsweetened cold brew
- No sugar added
- 180mg of natural caffeine
- Vegan
Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk., $24.98, Was $28.98, $0.15/foz

Black Rifle Coffee Company Variety Pack, 11 fl. oz., 15 pk.


Members also considered
Starbucks Unsweetened Iced Coffee, Medium Roast, 48 fl. oz., 2 pk., $8.87, Was $9.87, $0.09/foz
SponsoredNow$887current price Now $8.87, Was $9.87$9.87$0.09/foz$1 offStarbucks Unsweetened Iced Coffee, Medium Roast, 48 fl. oz., 2 pk.
11084.8195 out of 5 Stars. 1108 reviews4.8195 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStarbucks Cold Brew Coffee Concentrates, Signature Black, 32 oz., 2 ct., $13.98, $0.22/foz
$1398current price $13.98$0.22/fozStarbucks Cold Brew Coffee Concentrates, Signature Black, 32 oz., 2 ct.
6954.7065 out of 5 Stars. 695 reviews4.7065 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingStarbucks Espresso and Cream 6.5 fl. oz., 12 pk., $19.98, $0.26/foz
$1998current price $19.98$0.26/fozStarbucks Espresso and Cream 6.5 fl. oz., 12 pk.
6914.5398 out of 5 Stars. 691 reviews4.5398 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingStarbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk., $21.98, $0.15/foz
$2198current price $21.98$0.15/fozStarbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk.
45924.7722 out of 5 Stars. 4592 reviews4.7722 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStarbucks Frappuccino Vanilla Coffee 9.5 fl. oz., 15 pk., $21.98, $0.15/foz
$2198current price $21.98$0.15/fozStarbucks Frappuccino Vanilla Coffee 9.5 fl. oz., 15 pk.
18004.7444 out of 5 Stars. 1800 reviews4.7444 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Bold and Smooth Espresso Roast Cold Brew
Experience the rich and bold taste of La Colombe Espresso Roast Cold Brew, crafted with precision to deliver a smooth and satisfying coffee experience. This cold brew is made with fresh roasted beans, ensuring a clean sip with strong coffee flavors and a touch of natural sweetness.
Crafted for Coffee Enthusiasts
La Colombe's espresso roast cold brew is the same premium coffee served in cafes across the country. It is expertly brewed to highlight the robust flavors of espresso, making it a perfect choice for coffee lovers seeking a high-quality cold brew.
Simple Ingredients for Pure Flavor
Made with coffee (water, coffee), chicory root fiber, trisodium phosphate, disodium phosphate, and nitrogen, this cold brew is crafted to maintain its authentic taste and smooth texture. Best enjoyed chilled for a refreshing coffee experience.
Specifications
Net Volume: 108 fl. oz.
Includes: Twelve - 9 fl. oz. cans
Ingredients: Coffee (Water, Coffee), Chicory Root Fiber. Trisodium Phosphate, Disodium Phosphate, Nitrogen.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-1 of 1 review
Just like the Cafe
Love this cold brew! Smooth, rich coffee flavor and tastes just like the cold brew you get at the La Colombe cafe. So convenient to have at home.
Items you may like
Café Bustelo Ground Coffee, 40 oz., 4 ct., $21.18, $0.53/oz
Sponsored$2118current price $21.18$0.53/ozCafé Bustelo Ground Coffee, 40 oz., 4 ct.
33914.8142 out of 5 Stars. 3391 reviews4.8142 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember’s Mark Donut Shop Medium Roast Coffee Pods, 100 ct., $32.98, $0.33/ea
$3298current price $32.98$0.33/eaMember’s Mark Donut Shop Medium Roast Coffee Pods, 100 ct.
208144.6897 out of 5 Stars. 20814 reviews4.6897 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMaxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz., $16.98, Was $17.98, $0.39/oz
Now$1698current price Now $16.98, Was $17.98$17.98$0.39/oz$1 offMaxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz.
26174.7233 out of 5 Stars. 2617 reviews4.7233 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCafé Bustelo Festival Size Dark Roast Ground Coffee, Espresso 46 oz., $23.98, $0.52/oz
Sponsored$2398current price $23.98$0.52/ozCafé Bustelo Festival Size Dark Roast Ground Coffee, Espresso 46 oz.
13924.7716 out of 5 Stars. 1392 reviews4.7716 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDunkin' Donuts Medium Roast K-Cup Coffee Pods, Original Blend, 72 ct., $45.88, $0.64/ea
$4588current price $45.88$0.64/eaFrom $45.88Dunkin' Donuts Medium Roast K-Cup Coffee Pods, Original Blend, 72 ct.
96004.806 out of 5 Stars. 9600 reviews4.806 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarbucks Medium Roast K-Cup Coffee Pods, Pike Place, 72 ct., $44.98, Was $47.98, $0.62/ea
Now$4498current price Now $44.98, Was $47.98$47.98$0.62/ea$3 offStarbucks Medium Roast K-Cup Coffee Pods, Pike Place, 72 ct.
97564.7511 out of 5 Stars. 9756 reviews4.7511 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1542704.8589 out of 5 Stars. 154270 reviews4.8589 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527144.606 out of 5 Stars. 52714 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk., $18.48, $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
113654.6278 out of 5 Stars. 11365 reviews4.6278 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFolgers Dark Roast K-Cup Coffee Pods, Black Silk, 100 ct., $47.98, $0.48/ea
$4798current price $47.98$0.48/eaFolgers Dark Roast K-Cup Coffee Pods, Black Silk, 100 ct.
36544.8265 out of 5 Stars. 3654 reviews4.8265 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingDutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct, $33.98, $0.57/ea
$3398current price $33.98$0.57/eaDutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct
Available for ShippingShippingStarbucks Dark Roast K-Cup Coffee Pods, Single-Origin Sumatra, 72 ct., $44.98, Was $47.98, $0.62/ea
Now$4498current price Now $44.98, Was $47.98$47.98$0.62/ea$3 offStarbucks Dark Roast K-Cup Coffee Pods, Single-Origin Sumatra, 72 ct.
81764.8416 out of 5 Stars. 8176 reviews4.8416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Classic Medium Roast Ground Coffee, 40 oz., $17.98, $0.45/oz
$1798current price $17.98$0.45/ozMember's Mark Classic Medium Roast Ground Coffee, 40 oz.
7814.2791 out of 5 Stars. 781 reviews4.2791 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping