Halloween Full Sheet Cake

Highlights
- Made fresh in-club
- White, chocolate or marble full sheet cake
- Great for birthday, themed parties and celebrations
- Serves ~72-96 people
Nature's Own Life Wheat + Protein Bread, 16 oz. $4.98 $0.31/oz

Nature's Own Life Wheat + Protein Bread, 16 oz.


Members also considered
King's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct. $6.68 $0.21/oz
Sponsored$668current price $6.68$0.21/ozKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
120004.8319 out of 5 Stars. 12000 reviews4.8319 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct. $7.48 $0.42/ea
$748current price $7.48$0.42/eaMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
166034.7635 out of 5 Stars. 16603 reviews4.7635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAssorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
81924.6929 out of 5 Stars. 8192 reviews4.6929 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct. $7.78 $0.22/ea
$778current price $7.78$0.22/eaMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct.
36184.3278 out of 5 Stars. 3618 reviews4.3278 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct. $5.98 $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct.
5823.7096 out of 5 Stars. 582 reviews3.7096 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct. $5.98 $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct.
3523.8778 out of 5 Stars. 352 reviews3.8778 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct. $9.62 $1.20/ea
$962current price $9.62$1.20/eaMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
8203.5854 out of 5 Stars. 820 reviews3.5854 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct. $20.93 $0.87/ea
$2093current price $20.93$0.87/eaMember's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
12004.3 out of 5 Stars. 1200 reviews4.3 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea
$1993current price $19.93$0.33/eaMember's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
18844.3376 out of 5 Stars. 1884 reviews4.3376 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct. $17.64 $0.88/ea
$1764current price $17.64$0.88/eaMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Un-Iced White Cupcakes, Frozen, Case, 150 ct. $37.16 $0.25/ea
$3716current price $37.16$0.25/eaMember's Mark Un-Iced White Cupcakes, Frozen, Case, 150 ct.
75 out of 5 Stars. 7 reviews5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct. $71.32 $0.74/ea
$7132current price $71.32$0.74/eaMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct.
64.8333 out of 5 Stars. 6 reviews4.8333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark White Half Sheet Cake, Frozen, Case, 6 ct. $43.46 $7.24/ea
$4346current price $43.46$7.24/eaMember's Mark White Half Sheet Cake, Frozen, Case, 6 ct.
64.3333 out of 5 Stars. 6 reviews4.3333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct. $80.72 $0.84/ea
$8072current price $80.72$0.84/eaMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct.
153.4667 out of 5 Stars. 15 reviews3.4667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Folded Danish Pucks, Frozen, Case, 48 ct. $40.02 $0.83/ea
$4002current price $40.02$0.83/eaMember's Mark Folded Danish Pucks, Frozen, Case, 48 ct.
52.2 out of 5 Stars. 5 reviews2.2 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Celebrate Halloween with a Festive Full Sheet Cake
Make your Halloween gatherings unforgettable with this themed full sheet cake, perfect for serving ~72-96 people. Designed to impress, this cake is adorned with spooky decorations that capture the spirit of the season, making it a delightful centerpiece for your celebration.
Choose Your Favorite Flavor
This Halloween cake is available in three delicious options: classic white, rich chocolate, or a delightful marble blend. Whether you prefer a traditional taste or a mix of flavors, there's something to satisfy every guest's sweet tooth.
Perfect for Parties and Events
With its generous size and festive design, this full sheet cake is ideal for Halloween parties, school events, or family gatherings. Its versatility ensures it will be a hit with kids and adults alike, adding a touch of sweetness to your spooky festivities.
Specifications
Cake & cupcake orders can be picked up in the Bakery area within the club.
Warnings and disclaimers
Disclaimer
WARNING: CHOKING HAZARD – Small parts. Not for children under 3 years
CAUTION: Gum paste is not edible due to hard, brittle texture and/or wires in some products, but is safe for food contact. DO NOT EAT.
Member ratings & reviews
Popular products in this category
Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk. $9.98 $0.31/ea
Sponsored$998current price $9.98$0.31/eaHostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.
17334.6867 out of 5 Stars. 1733 reviews4.6867 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct. $6.98 $1.16/ea
$698current price $6.98$1.16/eaMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
18234.5699 out of 5 Stars. 1823 reviews4.5699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct. $3.18 $0.13/oz
$318current price $3.18$0.13/ozAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct.
9324.5612 out of 5 Stars. 932 reviews4.5612 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
32254.6983 out of 5 Stars. 3225 reviews4.6983 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Bread, 2 ct. $2.98 $1.49/ea
$298current price $2.98$1.49/eaMember's Mark French Bread, 2 ct.
19234.5133 out of 5 Stars. 1923 reviews4.5133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fall Cutout Cookies, 15 ct. $10.92 $0.73/ea
$1092current price $10.92$0.73/eaMember's Mark Fall Cutout Cookies, 15 ct.
6884.4 out of 5 Stars. 688 reviews4.4 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Sourdough, 23 oz. $3.96 $0.17/oz
$396current price $3.96$0.17/ozMember's Mark Sliced Sourdough, 23 oz.
2483.875 out of 5 Stars. 248 reviews3.875 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Central American-Style Bolillo Rolls, 18 ct. $7.36 $0.41/ea
$736current price $7.36$0.41/eaMember's Mark Central American-Style Bolillo Rolls, 18 ct.
13094.3254 out of 5 Stars. 1309 reviews4.3254 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAunt Millie's Hamburger Buns 16 ct. $3.48
$348current price $3.48Aunt Millie's Hamburger Buns 16 ct.
7794.638 out of 5 Stars. 779 reviews4.638 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.
4924.3 out of 5 Stars. 492 reviews4.3 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz. $12.98 $0.23/oz
$1298current price $12.98$0.23/ozMember's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
32194.7 out of 5 Stars. 3219 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Variety Pack Muffins, 6 ct. $6.82 $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Variety Pack Muffins, 6 ct.
834.6 out of 5 Stars. 83 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrench Toast Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaFrench Toast Sliced Bagels, 6 ct.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Double Chocolate Muffins, 6 ct. $6.82 $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Double Chocolate Muffins, 6 ct.
294.5 out of 5 Stars. 29 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz. $7.96 $0.25/oz
$796current price $7.96$0.25/ozMember's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery