Frito-Lay Fiesta Mix Variety Pack Chips & Snacks, 50 pk.
Shipping

Highlights
- 50 single serve bags of Frito-Lay flavored snacks
- Includes 6 Sabritas turbos flamas corn snacks, 8 Ruffles queso potato chips, 8 Cheetos flamin hot puffs, 4 Sabritones puffed chile & lime snacks
- Includes 8 Lay's Limon potato chips, 8 Cheetos Crunchy Xxtra flamin hot and 8 Doritos Dinamita
- Single serve bags are great for portion control and snacking on the go
- Easy to store, easy to carry, easy to pack. Perfect for your next snack, lunch, or sports practice
Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.


Members also considered
Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
Sponsored$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11254.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews4.6347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz. $3.98 Was $4.48 $0.26/oz
Instant Savings
Now$398current price Now $3.98, Was $4.48$4.48$0.26/oz$0.50 offEnds Oct 25Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
43494.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews4.7804 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
Sponsored$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48584.7645 out of 5 Stars. 4858 reviews4.7645 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozUtz Cheeseball Barrel, 28 oz.
34484.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews4.6876 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz. $5.88 $0.24/oz
$588current price $5.88$0.24/ozTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
18144.5777 out of 5 Stars. 1814 reviews4.5777 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct. $6.98 $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10584.5482 out of 5 Stars. 1058 reviews4.5482 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
Now$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32074.492 out of 5 Stars. 3207 reviews4.492 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
24814.7408 out of 5 Stars. 2481 reviews4.7408 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct. $18.98 $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
15504.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews4.7419 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
8564.6682 out of 5 Stars. 856 reviews4.6682 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz. $9.98 $1.05/oz
$998current price $9.98$1.05/ozSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
13633.4167 out of 5 Stars. 1363 reviews3.4167 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Perfect Snacks for Every Occasion
From summer barbecues to family gatherings, Frito-Lay snacks bring joy to life's most memorable moments. Whether you're relaxing after a long day or looking to brighten up a mundane afternoon, this variety pack offers a flavorful selection to satisfy your cravings.
Exciting Variety of Flavors
This pack includes 50 single-serve bags of Frito-Lay's most popular flavored snacks. Enjoy 6 Sabritas Turbos Flamas corn snacks, 8 Ruffles Queso potato chips, 8 Cheetos Flamin' Hot Puffs, 4 Sabritones Puffed Chile & Lime snacks, 8 Lay's Limon potato chips, 8 Cheetos Crunchy Xxtra Flamin' Hot, and 8 Doritos Dinamita. Each bag is packed with bold and delicious flavors to suit every taste.
Convenient and Portable
Single-serve bags are perfect for portion control and snacking on the go. They're easy to store, carry, and pack, making them ideal for lunches, sports practices, or your next snack break. With this variety pack, you'll always have a tasty option ready whenever you need it.
Specifications
Net Weight: 50 oz.
Includes: 50 packs
- 6 - Turbos Flamas
- 8- Ruffles Queso
- 8- Cheetos Flamin' Hot
- 4- Sabritones
- 8 - Lay's Limon
- 8- Cheetos XXTra Flamin' Hot
- 8 - Doritos Dinamita
Cheetos Puffs Flamin' Hot Flavored Cheese Flavored Snacks Ingredients: Enriched Corn Meal (Corn Meal, Ferrous Sulfate, Niacin, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid, Vegetable Oil (Corn, Canola, And/Or Sunflower Oil), Maltodextrin (Made From Corn), Salt, And Less Than 2% Of Sugar, Artificial Color (Red 40 Lake, Yellow 6 Lake, Yellow 6, Yellow 5), Monosodium Glutamate, Yeast Extract, Citric Acid, Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Hydrolyzed Corn Protein, Onion Powder, Whey, Natural Flavors, Garlic Powder, Whey Protein Concentrate, Buttermilk, Corn Syrup Solids, Sodium Diacetate, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Sodium Caseinate, And Skim Milk. Contains: Milk Ingredients.
Ruffles Sabritas Queso Cheese Naturally And Artificially Flavored Potato Chips Ingredients: Potatoes, Vegetable Oil (Canola, Corn, Soybean, And/Or Sunflower Oil), And Less Than 2% Of Maltodextrin (Made From Corn), Whey, Salt, Monosodium Glutamate, Natural Flavors, Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Citric Acid, Potassium Salt, Spices, Yeast Extract, Blue Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Onion Powder, Buttermilk, Paprika Extracts, Sodium Caseinate, Garlic Powder, Skim Milk, Corn Syrup Solids, And Annatto Extracts. Contains: Milk Ingredients.
Cheetos Crunchy Xxtra Flamin' Hot Flavored Cheese Flavored Snacks Ingredients: Enriched Corn Meal (Corn Meal, Niacin, Ferrous Sulfate, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Vegetable Oil (Corn, Canola, And/Or Sunflower Oil), And Less Than 2% Of Salt, Corn Maltodextrin, Yeast Extract, Sugar. Monosodium Glutamate. Citric Acid. Hydrolyzed Corn Protein. Artificial Color (Red 40 Lake. Yellow 6 Lake. Yellow 6, Yellow 5), Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Potassium Salt, Onion Powder, Whey, Garlic Powder, Natural Flavors, Whey Protein Concentrate, Buttermilk, And Sodium Diacetate. Contains: Milk Ingredients.
Sabritones Chile & Lime Flavored Puffed Wheat Snacks Ingredients: Enriched Flour (Bleached Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid. Cottonseed And/Or Canola Oil. Corn Starch. Salt, Spices (Including Chili Pepper). Citric Acid, Maltodextrin (Made From Tapioca, Baking Soda. Sunflower Oil. Corn Syrup Solids. Lime Juice. Artificial Color (Yellow 6. Yellow 6 Lake, Blue 2 Lake, Blue 1 Lake, Red 40 Lake), And Natural Flavors. Contains Wheat Ingredients.
Doritos Dinamita Chile Limón Flavored With Other Natural Flavors Rolled Tortilla Chips Ingredients: Corn, Vegetable Oil (Corn, Canola, Soybean, And/Or Sunflower Oil), And Less Than 2% Of Salt, Corn Maltodextrin, Citric Acid, Sugar, Monosodium Glutamate, Hydrolyzed Corn Protein, Artificial Color (Red 40 Lake. Yellow 6 Lake). Potassium Salt. Yeast Extract. Sodium Diacetate. Cheddar Cheese (Milk. Cheese Cultures. Salt. Enzymes), Natural Flavors, Onion Powder, Corn Syrup Solids, Whey, Romano Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Garlic Powder, Buttermilk, Whey Protein Concentrate, Disodium Inosinate, And Disodium Guanylate. Contains: Milk Ingredients.
Sabritas Turbos Flamas Flavored Corn Snacks Ingredients: Corn, Vegetable Oil (Corn And/Or Canola Oil), Corn Maltodextrin, And Less Than 2% Of Salt, Citric Acid, Sugar, Monosodium Glutamate, Artificial Color (Red 40 Lake, Yellow 6 Lake), Hydrolyzed Corn Protein, Yeast Extract Sodium Diacetate. Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes). Natural Flavors, Onion Powder, Whey, Corn Syrup Solids, Garlic Powder, Romano Cheese (Cow'S Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Buttermilk, Whey Protein Concentrate, Disodium Inosinate, And Disodium Guanylate. Contains: Milk Ingredients.
Lay's Limón Flavored Potato Chips Ingredients: Potatoes, Vegetable Oil (Canola, Corn, Soybean, And/Or Sunflower Oil), Corn Maltodextrin, Salt, Citric Acid, Sugar, And Natural Flavors.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 1,577 reviews
Verified Purchase
Lay's Potato Chips, Limon Flavor, 7.75 oz Bag
I bought a bag of Lay's Limon Potato Chips because I wanted a snack. Somewhere along the way, however, science took over. My logic was simple: they're lime-flavored. Limeade is lime-flavored. Therefore, if I blended the chips with water, I would create limeade. Friends, I have never been more wrong and yet somehow more right. The resulting beverage tasted like a lime had a passionate argument with a potato and then settled their differences in a blender. It was tangy. It was salty. It was deeply concerning. Every sip raised new questions that modern science cannot answer. My family watched in horror as I took a second glass. The chips themselves, however, were fantastic. The bright citrus flavor is so powerful that it convinced me they belonged in a beverage. That's not a flaw. That's commitment. By the third handful, I was drawing diagrams and explaining to everyone that "traditional limeade is limiting our potential." By the fourth handful, nobody would sit near me. These chips are crunchy, delicious, and apparently capable of inspiring culinary decisions that should be reviewed by a panel of experts. Five stars. The chips were amazing. The limeade experiment was a complete disaster. I regret nothing. 🥔🍋🥤🏆
Verified Purchase
A crispy citrusy kick of potato chip paradise! 💚
I love Limón! And Lay's limón (aka lime)-flavored potato chips have just the right amount of citrusy kick and zing, without the chile spicyness (and they have those, too, if you want!). Just a really great crispy potato chip, elevated with an irresistibly unique flavor that conjures up endless tropical summers! Delicious and delightful! 💚💛💚💛💚
Verified Purchase
These were a surprise that I truly liked! I thought that I wouldn’t like them but they are a great toast for those who like something different every now and again. I think that they are wonderful! They make the taste bud stand up and take notice for sure!!
Items you may like
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk $10.98
Sponsored$1098current price $10.98Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12924.719 out of 5 Stars. 1292 reviews4.719 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $6.78 $0.21/ea
Sponsored$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35224.803 out of 5 Stars. 3522 reviews4.803 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz. $6.98 Was $7.98 $0.17/oz
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$0.17/oz$1 offEnds Nov 01Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
17354.6104 out of 5 Stars. 1735 reviews4.6104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea
$898current price $8.98$0.37/eaJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
5714.5254 out of 5 Stars. 571 reviews4.5254 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314614.4707 out of 5 Stars. 31461 reviews4.4707 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60544.7623 out of 5 Stars. 6054 reviews4.7623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75214.8101 out of 5 Stars. 7521 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58684.6972 out of 5 Stars. 5868 reviews4.6972 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping