Davidoff Cool Water 3 Piece Set
Item # 990351067
Current price is USD$35.98
Max 5 per order. Max 5 per membership.
Prices may vary in club and online
Style:3 Piece Set
Shipping
Free for Plus on eligible orders over $50
Columbus, 43215
Return or replace anytime.

Get a $30 statement credit¹ when you open an account 9/1-9/30/26 + learn how to earn 10% back on fuel for a limited time‡ See details
Highlights
- Fresh Fragrance
- Top Notes: Lavender, Coriander, Mint, Rosemary, Orange Blossom
- Heart Notes: Jasmine, Oakmoss, Geranium, Sandalwood
- Base Notes: Amber, Musk, Sandalwood, Cedar
- Includes 4.2 oz. Eau de Toilette Spray, 2.5 oz. Shower Gel, 2.5 oz. Shave Balm
- Men's cologne


Hero image 0 of Davidoff Cool Water 3 Piece Set, 0 of 2
Members who viewed this also viewed
Davidoff Cool Water Eau de Toilette, 6.7 fl oz, $35.98
$3598current price $35.98Davidoff Cool Water Eau de Toilette, 6.7 fl oz
684.6765 out of 5 Stars. 68 reviews4.6765 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDavidoff Cool Water Woman 3 Piece Set, $35.42
$3542current price $35.42Davidoff Cool Water Woman 3 Piece Set
564.5357 out of 5 Stars. 56 reviews4.5357 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBurberry Touch for Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz, $34.98
$3498current price $34.98Burberry Touch for Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz
1174.3504 out of 5 Stars. 117 reviews4.3504 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCalvin Klein One Eau De Toilette, 6.7oz, $29.84
$2984current price $29.84Calvin Klein One Eau De Toilette, 6.7oz
15914.5713 out of 5 Stars. 1591 reviews4.5713 out of 5 starsAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingEros for Men by Versace Eau de Toilette, $64.98
$6498current price $64.98More options from $44.98Eros for Men by Versace Eau de Toilette
2734.7289 out of 5 Stars. 273 reviews4.7289 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGiorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau de Parfum, $84.98
$8498current price $84.98Options from $84.98 – $109.98Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau de Parfum
284.75 out of 5 Stars. 28 reviews4.75 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDior Sauvage Eau de Parfum, $139.00
$13900current price $139.00More options from $99.98Dior Sauvage Eau de Parfum
314.2258 out of 5 Stars. 31 reviews4.2258 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGiorgio Armani Acqua di Gio Eau de Toilette, $64.98
$6498current price $64.98More options from $56.98Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Toilette
2134.662 out of 5 Stars. 213 reviews4.662 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCalvin Klein CK Be Eau de Toilette, 6.7 fl oz, $29.98
$2998current price $29.98Calvin Klein CK Be Eau de Toilette, 6.7 fl oz
2504 out of 5 Stars. 250 reviews4 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBurberry Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz, $34.20
$3420current price $34.20Burberry Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz
384.5 out of 5 Stars. 38 reviews4.5 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVersace Man Eau Fraiche Eau de Toilette, $39.98
$3998current price $39.98Options from $39.98 – $59.98Versace Man Eau Fraiche Eau de Toilette
894.6629 out of 5 Stars. 89 reviews4.6629 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingDolce & Gabbana Light Blue Eau de Toilette, $56.98
$5698current price $56.98Dolce & Gabbana Light Blue Eau de Toilette
504.6 out of 5 Stars. 50 reviews4.6 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGuy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette, $31.98
$3198current price $31.98Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette
5344.2959 out of 5 Stars. 534 reviews4.2959 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDolce & Gabbana Light Blue for Women Eau de Toilette, $57.78
$5778current price $57.78More options from $49.77Dolce & Gabbana Light Blue for Women Eau de Toilette
1224.623 out of 5 Stars. 122 reviews4.623 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingYves Saint Laurent Myslf Eau De Parfum Spray for Men, $111.98
$11198current price $111.98More options from $84.98Yves Saint Laurent Myslf Eau De Parfum Spray for Men
144.5 out of 5 Stars. 14 reviews4.5 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Davidoff Cool Water is a fresh fragrance that contains notes of lavender, coriander, mint, rosemary, sandalwood, geranium, oakmoss, musk, cedar, and amber. The mood of the sea, the spirit of the wind…Cool Water is for the man who lives each day to its fullest. Clean and refreshing, it reflects a man's active lifestyle.
info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.Â
Specifications
- Recommended for casual, daily wear
- For Men
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Sort by |
Showing 1-3 of 16 reviews
Oct 6, 2021
Reviewer name: BB
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Good price
Good price love it, I would this item bundle just big and small size of it instead shave cream and shower cream
Helpful?10OX46SRCX0W13626560693
Nov 23, 2021
Reviewer name: Mrs W
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Amazing deal!
Full size products for this price! Grab this set before its gone. Also the shipping was so quick it was delivered before it even said it had shipped.
Helpful?10OX46SRCX0W13626560693
Jan 6, 2021
Reviewer name: DS
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Perfect Christmas Gift
Received this gift for Christmas. I love it
Helpful?10OX46SRCX0W13626560693
Items you may like
CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
SponsoredMembers-only priceCeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
4144.7657 out of 5 Stars. 414 reviews4.7657 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.
Members-only priceNatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.
27704.7574 out of 5 Stars. 2770 reviews4.7574 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingShark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Sam's Cash Offer
Members-only price-Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
2294.5066 out of 5 Stars. 229 reviews4.5066 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNeutrogena Hydro Boost 48-Hour Gel Cream Face Moisturizer, 1.7 fl. oz., 3 pk., $44.48, $8.72/foz
Sponsored$4448current price $44.48$8.72/fozNeutrogena Hydro Boost 48-Hour Gel Cream Face Moisturizer, 1.7 fl. oz., 3 pk.
46734.648 out of 5 Stars. 4673 reviews4.648 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742124.6653 out of 5 Stars. 74212 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color, $18.98, $9.49/ea
$1898current price $18.98$9.49/eaMore options from $16.98NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
8434.2408 out of 5 Stars. 843 reviews4.2408 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAnastasia Beverly Hills Lip Velvet, Choose Color, $17.56
$1756current price $17.56Anastasia Beverly Hills Lip Velvet, Choose Color
Available for ShippingShippingAnastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color, $14.56
$1456current price $14.56Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color
Available for ShippingShippingShark FacialPro Glow At Home Hydro-Powered Facial System
Instant Savings
Members-only price$49 offEnds Oct 03Shark FacialPro Glow At Home Hydro-Powered Facial System
1254.632 out of 5 Stars. 125 reviews4.632 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSol De Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist, Choose Size, $19.98
$1998current price $19.98Sol De Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist, Choose Size
73.7143 out of 5 Stars. 7 reviews3.7143 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSisley Floral Spray Mist, 3.3 oz., $59.54, $18.04/oz
$5954current price $59.54$18.04/ozSisley Floral Spray Mist, 3.3 oz.
Available for ShippingShipping