Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack (16 ct.)

Highlights
- Creamy lowfat Greek yogurt with crunchy mix-ins
- Made with real milk and natural ingredients
- Non-GMO and kosher with no artificial flavors
- Includes four flavors, one rotated seasonally
- Flip-top cups for easy, on-the-go snacking
Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk. $10.84 $0.45/ea

Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk.


Members who viewed this also viewed
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTrĂĽ FrĂĽ Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz. $9.87 Was $11.87
Instant Savings
Now$987current price Now $9.87, Was $11.87$11.87$2 offEnds Oct 11TrĂĽ FrĂĽ Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743174.6652 out of 5 Stars. 74317 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz. $5.98 $0.10/oz
$598current price $5.98$0.10/ozMember's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
72094.6 out of 5 Stars. 7209 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz
$1048current price $10.48$0.04/fozCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
56774.8179 out of 5 Stars. 5677 reviews4.8179 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk. $22.77 $4.55/lb
$2277current price $22.77$4.55/lbJennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
71234.7699 out of 5 Stars. 7123 reviews4.7699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCapri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.98 Was $13.98 $0.05/foz
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $13.98$13.98$0.05/foz$3 offEnds Oct 25Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
13414.6913 out of 5 Stars. 1341 reviews4.6913 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingYoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct. $8.44 $0.47/ea
$844current price $8.44$0.47/eaYoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct.
27904.7767 out of 5 Stars. 2790 reviews4.7767 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea
$1398current price $13.98$0.58/eaJack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
18903.6519 out of 5 Stars. 1890 reviews3.6519 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Enjoy creamy lowfat Greek yogurt paired with a side of crunchy mix-ins for a satisfying snack experience. Each convenient flip-top cup combines smooth yogurt with natural ingredients that add texture and flavor in every bite.
This 16-count variety pack includes four flavorful combinations designed to suit every craving, featuring timeless favorites like S’mores and Cookies & Cream alongside seasonal flavors such as Pumpkin Harvest Crisp or Peppermint Perfection.
Made with real milk and non-GMO ingredients, Chobani Flip offers a wholesome snack option with quality you can taste. Perfect for home, work, or on-the-go moments when you want something delicious and convenient.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Includes: Choose between Peppermint Perfection Variety or Pumpkin Harvest Crisp Variety
- Chobani Flip Peppermint Perfection Variety Flavors
- 4 x S'mores S'mores
- 4 x Cookies & Cream
- 4 x Strawberry Cheesecake
- 4 x Peppermint Perfection
- Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Variety Flavors
- 4 x S'mores S'mores
- 4 x Cookies & Cream
- 4 x Strawberry Cheesecake
- 4 x Pumpkin Harvest Crisp
Net Weight: 4.5 lbs.
Ingredients:
S'more S'mores: Cultured Lowfat Milk, Cane Sugar, Water, Wheat Flour, Chocolate, Brown Sugar, Cocoa Butter, Tapioca Flour, Palm Oil, Milk, Natural Flavors, Wheat Germ, Guar Gum, Fruit Pectin, Wheat Bran, Salt, Soy Lecithin, Honey, Lemon Juice Concentrate, Vanilla Extract, Baking Soda.
Cookies & Cream: Cultured Lowfat Milk, Cane Sugar, Wheat Flour, Vegetable Oils (Palm, Palm Kernel), Cocoa, Natural Flavors, Fruit Pectin, Chocolate, Cocoa Butter, Tapioca Flour, Caramel Color, Guar Gum, Skim Milk, Salt, Baking Soda, Soy Lecithin, Lemon Juice Concentrate, Locust Bean Gum, Vanilla Extract.
Strawberry Cheesecake: Cultured Lowfat Milk, Cane Sugar, Strawberries, Water, Wheat Flour, Vegetable Oils (Palm, Palm Kernel), Natural Flavors, Rice Flour, Brown Sugar, Tapioca Flour, Fruit Pectin, Skim Milk, Wheat Germ, Honey, Salt, Wheat Bran, Locust Bean Gum, Vegetable Juice Concentrate (For Color), Guar Gum, Soy Lecithin, Baking Soda, Citric Acid, Calcium Carbonate, Lemon Juice Concentrate.
Pumpkin Harvest Crisp: Cultured Lowfat Milk, Cane Sugar, Pumpkin Puree, Water, Wheat Flour, Vegetable Oils (Palm, Palm Kernel), Oatmeal, Tapioca Flour, Skim Milk, Lemon Juice Concentrate, Brown Sugar, Cinnamon, Raisin Paste, Salt, Natural Flavors, Guar Gum, Fruit Pectin, Milk, Baking Soda, Nutmeg, Soy Lecithin, Sunflower Lecithin.
Peppermint Perfection: Cultured Lowfat Milk, Cane Sugar, Water, Wheat Flour, Chocolate, Vegetable Oils (Palm, Palm Kernel), Cocoa, Fruit Pectin, Natural Flavors, Skim Milk, Caramel Color, Guar Gum, Tapioca Syrup, Milk, Salt, Baking Soda, Vanilla Extract, Peppermint Oil, Lemon Juice Concentrate, Soy Lecithin, Tapioca Flour, Vegetable Juice Concentrate (For Color).
Contains: Wheat, Soy, Milk.
May Contain Tree Nuts and Peanuts.
6 live and active cultures: S. Thermophilus, L. Bulgaricus, L. Acidophilus, Bifidus, L. Casei, and L. Rhamnosus.
Manufactured on a line that also handles peanuts and tree nuts.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 242 reviews
Verified Purchase
Easy snack or breakfast
My four kids and I love these for breakfast or as a snack. The flavors are delicious and fun to eat.
Verified Purchase
Fulfill your sweet craving with Chobani Flip.
One of my favorite Greek Yogurts brand to eat is Chobani flip. Not only is it delicious but it low fat and made with only natural ingredients. I like the fact that the variety pack gives us options to choose from and if I have a sweet craving Chobani Yogurt will fulfill the desire for a sweet treat with real pieces of cookies Graham crackers cookie dough etc.
Verified Purchase
True Fan
This yogurt is so good, a true winner! I am not a fan of peppermint in food but this is delicious. I would buy this again. All the flavors are very good.
Top sellers
Bananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $6.98 Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Oct 01Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245504.8631 out of 5 Stars. 24550 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423824.8563 out of 5 Stars. 42382 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98074.6891 out of 5 Stars. 9807 reviews4.6891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120854.5635 out of 5 Stars. 12085 reviews4.5635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk. $6.98 $0.01/foz
$698current price $6.98$0.01/fozIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk.
64934.8486 out of 5 Stars. 6493 reviews4.8486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound $20.22 $6.32/lb
$2022current price $20.22avg. price$6.32/lbFinal cost by weightMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
58404.7461 out of 5 Stars. 5840 reviews4.7461 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
113754.6275 out of 5 Stars. 11375 reviews4.6275 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery