Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.
Curbside Pickup

Highlights
- Pumpkin spice flavored coffee creamer
- Made with real cream
- No artificial flavors
- 35 calories per serving
- Add to coffee for a wonderful pumpkin spice flavor
Fresh Garlic Bulbs, 2 lbs., $5.96, $2.98/lb

Fresh Garlic Bulbs, 2 lbs.


Members also considered
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz., $11.28, $3.76/lb
Sponsored$1128current price $11.28$3.76/lbHillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
30884.7843 out of 5 Stars. 3088 reviews4.7843 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222134.7303 out of 5 Stars. 22213 reviews4.7303 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct., $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245354.8632 out of 5 Stars. 24535 reviews4.8632 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBall Park Beef Franks, 24 ct., $10.98, $3.91/lb
Sponsored$1098current price $10.98$3.91/lbBall Park Beef Franks, 24 ct.
92964.6867 out of 5 Stars. 9296 reviews4.6867 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk., $5.97, $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78804.8032 out of 5 Stars. 7880 reviews4.8032 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen, $8.22, $4.11/dz
$822current price $8.22$4.11/dzMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
69374.7108 out of 5 Stars. 6937 reviews4.7108 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct., $9.47, $0.20/ea
$947current price $9.47$0.20/eaFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct.
80214.8413 out of 5 Stars. 8021 reviews4.8413 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct., $9.36, $0.13/ea
$936current price $9.36$0.13/eaKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.
138804.8177 out of 5 Stars. 13880 reviews4.8177 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDaisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 48 oz., $5.54, $1.85/lb
$554current price $5.54$1.85/lbDaisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 48 oz.
73844.8634 out of 5 Stars. 7384 reviews4.8634 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal., $3.62, $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98034.6891 out of 5 Stars. 9803 reviews4.6891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPhiladelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk., $6.28, Was $7.28, $1.57/ea
Instant Savings
Now$628current price Now $6.28, Was $7.28$7.28$1.57/ea$1 offEnds Dec 31Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
186804.8857 out of 5 Stars. 18680 reviews4.8857 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal., $3.42, $0.03/foz
$342current price $3.42$0.03/fozMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
108784.6349 out of 5 Stars. 10878 reviews4.6349 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCountry Crock Original Spread 5 lbs., $7.82, $0.10/oz
$782current price $7.82$0.10/ozCountry Crock Original Spread 5 lbs.
252574.5117 out of 5 Stars. 25257 reviews4.5117 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk., $5.98, $0.19/oz
$598current price $5.98$0.19/ozMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.
31304.778 out of 5 Stars. 3130 reviews4.778 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk., $4.84, $0.05/foz
$484current price $4.84$0.05/fozMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
53284.7472 out of 5 Stars. 5328 reviews4.7472 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Farm-Fresh Cream for a Perfect Start
Chobani® Coffee Creamer is crafted from farm-fresh cream, naturally derived from the yogurt-making process. This simple and delicious creamer is designed to elevate your mornings with its rich and smooth texture.
Limited Batch Pumpkin Spice Flavor
Experience the seasonal delight of Chobani® Coffee Creamer Limited Batch Pumpkin Spice. Infused with natural cream, real milk, cane sugar, and natural flavors, this creamer adds a warm and comforting touch to every sip of coffee.
Made with Natural Ingredients
Chobani® Coffee Creamer is made with only natural ingredients, ensuring a wholesome addition to your coffee. Enjoy the perfect balance of sweetness and flavor in every cup.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Net Volume: 52 fl. oz.
Ingredients: Milk, Cream, Cane Sugar, Natural Flavors
Contains: Milk
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 141 reviews
Verified Purchase
Should be banned!
This better and more natural version of the usual brands of coffee creamer has fewer of those "nasties" than many of the more popular brands that we all loved to use. Though a little more expensive, you dont have to use as much of this, to get that "pefect" color mix. As an expert Spice-addict" on the Pumkin Spice the flavor scale, thiis an extremely tasty alternative to all those other brands can certainly "holds its own". I ended up going back for more (a lot more!) while they were still available and and on sale, buying up 8 cartons more and freeezing them - Which cannot be said for all Pumpkin Spice flavored brands. So a healthier, more natural and better flavor than most "other" mainstream brands - in my humble opinion, that is. "Somebody stop me!" This is sooo good in fact, and so Pumkin Spice addictive, that it should be banned!
Verified Purchase
If you like Pumpkin Spice, this is a great deal!
Chobani Pumpkin Spice creamer is one of the higher quality and tastier Pumpkin Spice creamer options during the fall. Finding it at this price lets me truly enjoy my autumn mornings without having to clip coupons or shop around for better deals. Highly recommended for those who enjoy Pumpkin Spice!
My favorite pumpkin spice creamer!
Love this version of pumpkin spice! It isn’t too strong, like some. I buy as often as I can while it’s available, using for recipes such as, pancake batter, muffins and scones!! Chobani is the best, all flavors! I’m happy that Sam’s carries Chobani creamers, again! Oh I made a banana bread, with this, yesterday!!! Yums!
LOVE this! Thanks for sharing.
Items you may like
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.), $7.28, $0.30/oz
Sponsored$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42544.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews4.8343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNestle Coffee mate Liquid Creamer Pump, French Vanilla, 50.7 fl. oz., $14.98, $0.30/foz
$1498current price $14.98$0.30/fozNestle Coffee mate Liquid Creamer Pump, French Vanilla, 50.7 fl. oz.
6134.6623 out of 5 Stars. 613 reviews4.6623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Coffee-mate Liquid Creamer Pump, Hazelnut 50.7 oz., $14.98, $0.30/foz
$1498current price $14.98$0.30/fozNestle Coffee-mate Liquid Creamer Pump, Hazelnut 50.7 oz.
764.3816 out of 5 Stars. 76 reviews4.3816 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct., $11.47, $1.43/ea
Sponsored$1147current price $11.47$1.43/eaSargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct.
1194.4286 out of 5 Stars. 119 reviews4.4286 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNestle Coffee mate Original Powdered Coffee Creamer 11 oz., 8 ct., $17.98, $0.20/oz
$1798current price $17.98$0.20/ozNestle Coffee mate Original Powdered Coffee Creamer 11 oz., 8 ct.
10444.2452 out of 5 Stars. 1044 reviews4.2452 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingN'Joy Non-Dairy Powdered Creamer Packets 1,000 ct., $18.98, $0.02/ea
$1898current price $18.98$0.02/eaN'Joy Non-Dairy Powdered Creamer Packets 1,000 ct.
1474.5646 out of 5 Stars. 147 reviews4.5646 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242423.8114 out of 5 Stars. 24242 reviews3.8114 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs., $5.62, $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120694.5633 out of 5 Stars. 12069 reviews4.5633 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea
$787current price $7.87$0.22/eaMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
39414.7693 out of 5 Stars. 3941 reviews4.7693 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb., $6.98, $3.49/lb
$698current price $6.98$3.49/lbMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
33804.6814 out of 5 Stars. 3380 reviews4.6814 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz., $10.74, $0.45/oz
$1074current price $10.74$0.45/ozMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.
44974.6398 out of 5 Stars. 4497 reviews4.6398 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct., $10.72, $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
58824.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews4.8135 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery