BUILT Puff Protein Bar, Holiday Variety Pack, 13 ct.
Shipping

Highlights
- 13 count of Built Puff Protein Bar Holiday Variety Pack; 7 Candy Cane Brownie Puff and 6 Chocolatey Hazelnut Puff
- Puffs provide a satisfying light and fluffy texture reminiscent of a chocolate-covered marshmallow
- Perfect guilt-free snack for on-the-go or satisfying that afternoon sweet tooth
- Enjoy each bite from start to finish without that typical chalky aftertaste found in many protein bars
- Protein bar that caters to gluten-sensitive and celiac-friendly diets
Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk. $13.67 $0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.


Top products
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304484.8387 out of 5 Stars. 30448 reviews4.8387 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527394.606 out of 5 Stars. 52739 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60444.0945 out of 5 Stars. 6044 reviews4.0945 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
SponsoredNow$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60544.7623 out of 5 Stars. 6054 reviews4.7623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBeats Solo 4 $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545824.8587 out of 5 Stars. 154582 reviews4.8587 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627894.8197 out of 5 Stars. 62789 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDisney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70" $19.98
$1998current price $19.98Disney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70"
2334.0129 out of 5 Stars. 233 reviews4.0129 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98 $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea
Instant Savings
Now$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
30124.7686 out of 5 Stars. 3012 reviews4.7686 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Protein-Packed Goodness
Satisfy your hunger and fuel your active lifestyle with BUILT Puffs, delivering 17g of high-quality protein in every bar. These protein bars are perfect for supporting muscle growth and recovery, making them an excellent choice for your daily routine.Collagen Peptides in Every Bite
Each bar is infused with collagen peptides, offering support for the health of your hair, skin, nails, and joints. Enjoy a snack that not only tastes great but also provides added benefits for your body.A Guilt-Free Indulgence
With only 150 calories per bar, BUILT Puffs are the ideal guilt-free snack. Whether you're on the go or looking to satisfy your afternoon sweet tooth, these bars are a delicious and convenient option.Delicious Taste and Marshmallowy Texture
Experience the smooth, rich flavor of BUILT Puffs without the chalky aftertaste often found in other protein bars. The soft, marshmallow-like texture, paired with a chocolate-covered finish, makes every bite a delightful treat.Gluten-Free and Diet-Friendly
BUILT Puffs are gluten-free, making them a safe and tasty choice for those with gluten sensitivities or celiac-friendly diets. Enjoy a snack that caters to your dietary needs without compromising on flavor.Specifications
Net Weight: 21.92 ounces
Candy Cane Brownie Puff Ingredients: Premium Protein Blend (Collagen, Partially Hydrolyzed Whey Protein Isolate), Glycerin, Water, Sugar, Crushed Peppermint (Cane Sugar, Corn Syrup, Vegetable Juice Color, Natural Peppermint Oil), Palm And Palm Kernel Oil, Cocoa Processed with Alkali, Gelatin, Natural Flavors, Cultured Dextrose, Nonfat Milk Powder, Soy Lecithin. Contains Milk and Soy. May Contain Peanuts and Tree Nuts.
Chocolatey Hazelnut Puff Ingredients: Premium Protein Blend (Collagen, Partially Hydrolyzed Whey Protein Isolate), Glycerin, Sugar, Water, Palm And Palm Kernel Oil, Roasted Hazelnuts, Cocoa Processed With Alkali, Gelatin, Natural Flavors, Nonfat Milk Powder, Cultured Dextrose, Soy Lecithin, Salt. Contains Milk, Soy and TRee Nuts (Hazelnuts). May Contain Peanuts.
Member ratings & reviews
Popular products
Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98
Sponsored$1798current price $17.98Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
10714.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews4.7274 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
113794.6276 out of 5 Stars. 11379 reviews4.6276 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound $20.22 $6.32/lb
$2022current price $20.22avg. price$6.32/lbFinal cost by weightMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
58474.7462 out of 5 Stars. 5847 reviews4.7462 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk. $17.28 $0.04/foz
Sponsored$1728current price $17.28$0.04/fozPepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.
71574.8002 out of 5 Stars. 7157 reviews4.8002 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Lunch Paper Plates, 8.5", 300 ct. $20.98 $0.07/ea
$2098current price $20.98$0.07/eaMember's Mark Ultra Lunch Paper Plates, 8.5", 300 ct.
278394.8293 out of 5 Stars. 27839 reviews4.8293 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.
128944.7744 out of 5 Stars. 12894 reviews4.7744 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound $16.39 $2.88/lb
$1639current price $16.39avg. price$2.88/lbFinal cost by weightMember's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
59274.4783 out of 5 Stars. 5927 reviews4.4783 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPOM 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 473 sheets/roll $24.98 Was $26.98 $0.01/sft
Instant Savings
Now$2498current price Now $24.98, Was $26.98$26.98$0.01/sft$2 offEnds Nov 18POM 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 473 sheets/roll
188584.4651 out of 5 Stars. 18858 reviews4.4651 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120884.5634 out of 5 Stars. 12088 reviews4.5634 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen $8.22 $4.11/dz
$822current price $8.22$4.11/dzMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
69544.7108 out of 5 Stars. 6954 reviews4.7108 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryScott 1000 1-Ply Toilet Paper 45 rolls, 1,000 sheets/roll $30.48 $0.01/sft
$3048current price $30.48$0.01/sftScott 1000 1-Ply Toilet Paper 45 rolls, 1,000 sheets/roll
214304.4788 out of 5 Stars. 21430 reviews4.4788 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz
$1048current price $10.48$0.04/fozCapri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
56794.8179 out of 5 Stars. 5679 reviews4.8179 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk. $17.28 $0.04/foz
$1728current price $17.28$0.04/fozDr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk.
69114.7709 out of 5 Stars. 6911 reviews4.7709 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54354.701 out of 5 Stars. 5435 reviews4.701 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct. $6.68 $0.21/oz
$668current price $6.68$0.21/ozKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
120144.832 out of 5 Stars. 12014 reviews4.832 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery