Barber Foods Cordon Bleu Stuffed Chicken Breasts, Uncooked (36 oz., 6 ct.)

Highlights
- Six-count pack of stuffed chicken cordon bleu
- Made with juicy white meat, cooked ham and cheese
- Contains crispy seasoned breading
- Simply bake them and enjoy
- Must be kept frozen
Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs., $16.98, $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.


Members who viewed this also viewed
LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $8.48, Was $10.48, $0.03/foz
Instant Savings
SponsoredNow$848current price Now $8.48, Was $10.48$10.48$0.03/foz$2 offEnds Sep 30LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
22774.6741 out of 5 Stars. 2277 reviews4.6741 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct., $12.64, $1.58/ea
$1264current price $12.64$1.58/eaMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.
72604.7344 out of 5 Stars. 7260 reviews4.7344 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct., $12.72, $0.23/ea
$1272current price $12.72$0.23/eaDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.
39234.3971 out of 5 Stars. 3923 reviews4.3971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPizzeria UNO Steak & Cheese Tastefulls Individualized 10 pk, $14.84, $1.48/ea
Sponsored$1484current price $14.84$1.48/eaPizzeria UNO Steak & Cheese Tastefulls Individualized 10 pk
27473.8183 out of 5 Stars. 2747 reviews3.8183 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct., $12.93, $0.40/oz
$1293current price $12.93$0.40/ozMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
31854.5325 out of 5 Stars. 3185 reviews4.5325 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMembers Mark Orange Chicken Tempura, Frozen, 48 oz., $12.97, $0.27/oz
$1297current price $12.97$0.27/ozMembers Mark Orange Chicken Tempura, Frozen, 48 oz.
16074.5787 out of 5 Stars. 1607 reviews4.5787 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Fried Rice, Frozen, 9 oz., 6 ct., $12.68, $0.23/oz
$1268current price $12.68$0.23/ozMember's Mark Chicken Fried Rice, Frozen, 9 oz., 6 ct.
80624.5006 out of 5 Stars. 8062 reviews4.5006 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices, $14.84, $1.24/ea
$1484current price $14.84$1.24/eaMember's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices
33844.7169 out of 5 Stars. 3384 reviews4.7169 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHC Fudge Bars, Frozen, 18 ct., $10.58, $0.59/ea
$1058current price $10.58$0.59/eaHC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
64444.8412 out of 5 Stars. 6444 reviews4.8412 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct., $12.84, $0.80/ea
$1284current price $12.84$0.80/eaMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
58764.6091 out of 5 Stars. 5876 reviews4.6091 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound, $19.74, $6.17/lb
$1974current price $19.74avg. price$6.17/lbFinal cost by weightMember's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
58394.746 out of 5 Stars. 5839 reviews4.746 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk., $9.96, Was $11.98, $4.98/ea
Now$996current price Now $9.96, Was $11.98$11.98$4.98/ea$2.02 offSoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.
48304.4327 out of 5 Stars. 4830 reviews4.4327 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySaint Benedict Reversible Beaded Chain Pendant Necklace in 14K Gold, $769.00
$76900current price $769.00Options from $769.00 – $865.00Saint Benedict Reversible Beaded Chain Pendant Necklace in 14K Gold
143.7857 out of 5 Stars. 14 reviews3.7857 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPozzo Top Control Dishwasher with Soil-Sensing Capability, $1,085.00, Was $1,395.00
Instant Savings
Now$1,08500current price Now $1,085.00, Was $1,395.00$1,395.00More options from $985.00$310 offEnds Oct 26Pozzo Top Control Dishwasher with Soil-Sensing Capability
3164.288 out of 5 Stars. 316 reviews4.288 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Specifications
- 6 individually-pouched entrées
- Keep frozen
- Net weight: 36 oz.
Ingredients: Chicken Breast With Rib Meat (Containing Up To 12% Of A Solution Of Water. Potato Starch. Salt. Turbinado Sugar, Yeast Extract, Sodium Carbonate. Chicken Broth, Maltodextrin. Dextrose. Sugar. Natural Flavors, Spices, Chicken Fat, Corn Syrup Solids, Citric Acid, Hydrolyzed Corn Gluten, Concentrated Lemon Juice), Pasteurized Process Swiss And American Cheese (Swiss Cheese Cultured Milk And Skim Milk, Salt, Enzymes], American Cheese (Cultured Milk And Skim Milk. Salt, Enzymes], Cream, Sodium Phosphate, Salt), Enriched Wheat Flour (Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Ham-Water And Smoke Flavoring Added (Cured With Water, Dextrose, Salt, Brown Sugar, Sodium Phosphate, Sodium Erythorbate, Smoke Flavoring, Sodium Nitrite), Water, Dehydrated Potatoes (Potatoes, Mono And Diglycerides, Dextrose), Contains 2% Or Less Of: Vegetable Oil, Modified Food Starch, Yellow Corn Flour, Spices, Salt, Parmesan Cheese (Pasteurized Milk, Cultures, Enzymes, Salt), Sugar, Yeast, Extractives Of Paprika And Turmeric, Natural Flavors, Sodium Alginate. Prebrowned In Vegetable Oil.
Allergy Information: Contains Milk, Wheat.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 578 reviews
Verified Purchase
Easy meal
Love these. I put these in the oven along with a covered pan of perogies, frozen broccoli, onions and a few pieces of butter. Turn the oven on, jump in the shower. When I get finished with my shower, dinner is done. The moisture from the frozen broccoli and butter steam the perogies and everything is delicious. Very easy meal.
Verified Purchase
Great dinner entry
I buy this item regurlarly for they are individually wrapped, perfect for a small household dinner. It is my family favorite meal that its easy to bake and serve with any accompaniment like spaghetti, baked potatoes , macaroni and cheese and cooked fresh or frozen vegetables. Elegant meal item mostly enjoyed by young and older family members.
Verified Purchase
Quick and Simple meal or snack
Our family has always loved these Cordon Bleu stuffed chicken breasts. We serve with rice and a vegetable for a great, fairly healthy meal. Since each one is individually wrapped, they can be prepared and served as needed. Quick and simple meal to prepare.
Top products
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197684.7977 out of 5 Stars. 19768 reviews4.7977 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods Max, $529.00
$52900current price $529.00Apple AirPods Max
2344.3077 out of 5 Stars. 234 reviews4.3077 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60214.0955 out of 5 Stars. 6021 reviews4.0955 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527614.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937854.8417 out of 5 Stars. 193785 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1544884.8588 out of 5 Stars. 154488 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set, $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742414.6653 out of 5 Stars. 74241 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryShark Clean & Empty Cordless Stick Vacuum with Auto-Empty System
Members-only price$211.19 offShark Clean & Empty Cordless Stick Vacuum with Auto-Empty System
2054.0341 out of 5 Stars. 205 reviews4.0341 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222184.7304 out of 5 Stars. 22218 reviews4.7304 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery