White Claw 0% Non-Alcoholic Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
Curbside Pickup

Highlights
- 0.0% ABV; Non-Alcoholic
- Three each of Black Cherry Cranberry, Mango Passion Fruit, Peach Orange Blossom and Lime Yuzu
- Refreshment with hydrating electrolytes
- 15 Calories and 5 Carbohydrates per 12 fl. oz. serving
Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count $19.98 $1.11/ea

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count


Members also considered
White Claw Claw Tails Hard Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $17.99 $1.50/ea
$1799current price $17.99$1.50/eaWhite Claw Claw Tails Hard Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
5954.1076 out of 5 Stars. 595 reviews4.1076 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhite Claw Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk. $29.99 $1.25/ea
$2999current price $29.99$1.25/eaWhite Claw Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk.
11284.3732 out of 5 Stars. 1128 reviews4.3732 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhite Claw Surge Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk. $29.99 $1.25/ea
$2999current price $29.99$1.25/eaWhite Claw Surge Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk.
473.7234 out of 5 Stars. 47 reviews3.7234 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCayman Jack Margarita Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $17.99 $1.50/ea
$1799current price $17.99$1.50/eaCayman Jack Margarita Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
2014.7363 out of 5 Stars. 201 reviews4.7363 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySimply Spiked Tropical Spiked Juice Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $17.99 $1.50/ea
$1799current price $17.99$1.50/eaSimply Spiked Tropical Spiked Juice Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
564.4286 out of 5 Stars. 56 reviews4.4286 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJack Daniel's Country Cocktail Variety Pack, 10 fl. oz. bottle, 12 pk. $14.99 $1.25/ea
$1499current price $14.99$1.25/eaJack Daniel's Country Cocktail Variety Pack, 10 fl. oz. bottle, 12 pk.
Available for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Discover White Claw 0% Alcohol premium seltzer in a variety of iconic flavors, without the alcohol. It tastes and feels like a real drink. Each one is as refreshingly delicious as the next, with a depth of flavors that come together in perfect harmony. Uniquely adds hydrating electrolytes—half as many as you’d find in some leading sports drinks, with only a fraction of the sugar and calories—15 calories per 12 fl. oz. can. Best served cold, from day to night, at every drinking occasion. For the best quality, we recommend drinking White Claw 0% Alcohol within one year.
Black Cherry Cranberry
The perfect balance of natural ripe Black Cherry and a hint of tart Cranberry flavor give this an extremely refreshing depth of flavor. Best served cold, whether you’re keeping it chill or going all out.
- Appearance: Crystal clear refreshment
- Aroma: Juicy black cherry notes with a hint of cranberry
- Taste: The perfect balance of natural ripe Black Cherry and a hint of Cranberry flavor give this an extremely refreshing depth of flavor
- Finish: Clean and hugely refreshing finish
Mango Passion Fruit
A Non-Alcoholic Premium Seltzer that’s a refreshingly delicious choice. Created with a unique depth of flavor, natural mango and a hint of tropical passion fruit flavor perfectly complement each other to deliver an authentic taste. Best served chilled for a rush of refreshing sensations like a surprise rain shower in the middle of a sunny day.
- Appearance: Crystal clear refreshment
- Aroma: Perfect balance of ripe mango and passion fruit on the nose
- Taste: Natural Mango and hint of tropical Passion Fruit perfectly complement each other to deliver an authentic and refreshing taste
- Finish: Clean and hugely refreshing finish
Peach Orange Blossom
Finally, a refreshing tasting non-alcoholic adult drink that looks as great as it tastes, just like a ripe Peach picked off a tree, with just a hint of floral Orange Blossom, creating amazing, uniquely delicious sensations like no other. Best served chilled, pacing yourself has never felt so invigorating.
- Appearance: Crystal clear refreshment
- Aroma: Authentic aroma of juicy Peach notes with some subtle floral Orange Blossom notes
- Taste: Tastes just like a ripe Peach picked off a tree with just a hint of floral Orange Blossom, creating an amazing, uniquely refreshing sensation like no other
- Finish: Clean and hugely refreshing finish
Lime Yuzu
A Non-Alcoholic Premium Seltzer for those that crave full flavor. Exquisite, natural juicy Lime flavor comes to the fore, accented by a hint of zesty yuzu citrus complexity for unmatched taste and refreshment. Best served chilled, each sip is a cool wave, whether you’re basking in summer sun or relaxing after a ski run.
- Appearance: Crystal clear refreshment
- Aroma: Beautiful zesty Lime with juicy citrus and Yuzu notes
- Taste: Exquisite natural juicy Lime comes to the fore, accented by a hint of zesty Yuzu citrus complexity for unmatched taste and refreshment
- Finish: Clean and hugely refreshing finish
Allergens
White Claw 0% Alcohol does not contain any FDA recognized major food allergens; however, it is packaged in facilities that may use allergens in other products. These allergens include milk, eggs, fish, crustacean shellfish, tree nuts, peanuts, wheat and soybeans. If you have any allergen concerns, please consult your physician prior to consuming our products. White Claw 0% Alcohol is gluten free. White Claw 0% Alcohol does not contain caffeine.
Our Story
The flavor innovation challenges White Claw Hard Seltzer solved to introduce iconic flavors in the most significant category since prohibition led us to a new breakthrough: White Claw 0% Alcohol. It’s a non-alcoholic premium seltzer with a satisfying depth of delicious flavor you’d expect in a real drink. It’s a one-of-a-kind innovation that only White Claw could come up with. Drinking culture, once synonymous with drinking alcohol, has fundamentally changed. It’s a new way to say “yes” to even more Drinking invitations, a “real” Drink for every kind of Drinker at every adult Drinking occasion.
Specifications
Net Weight: 10.5 lbs.
Package Type: Can
Black Cherry Cranberry
Nutritional Information: Serving Size: 12 fl. oz. can: 15 Calories, 0g Total Fat, 65mg Sodium, 5g Total Carbohydrate, 0g Protein
Ingredients: Purified Carbonated Water, Natural Flavors, Cane Sugar, Citric Acid, Electrolytes (Monopotassium Phosphate, Sodium Citrate, Sea Salt), Concentrated Cherry Juice.
Mango Passion Fruit
Nutritional Information: Serving Size: 12 fl. oz. can: 15 Calories, 0g Total Fat, 65mg Sodium, 5g Total Carbohydrate, 0g Protein
Ingredients: Purified Carbonated Water, Natural Flavors, Cane Sugar, Citric Acid, Electrolytes (Monopotassium Phosphate, Sodium Citrate, Sea Salt), Concentrated Mango Juice.
Peach Orange Blossom
Nutritional Information: Serving Size: 12 fl. oz. can: 15 Calories, 0g Total Fat, 65mg Sodium, 5g Total Carbohydrate, 0g Protein
Ingredients: Purified Carbonated Water, Natural Flavors, Cane Sugar, Citric Acid, Electrolytes (Monopotassium Phosphate, Sodium Citrate, Sea Salt), Concentrated Peach Juice.
Lime Yuzu
Nutritional Information: Serving Size: 12 fl. oz. can: 15 Calories, 0g Total Fat, 65mg Sodium, 5g Total Carbohydrate, 0g Protein
Ingredients: Purified Carbonated Water, Natural Flavors, Cane Sugar, Citric Acid, Electrolytes (Monopotassium Phosphate, Sodium Citrate, Sea Salt), Concentrated Lime Juice.
Warnings and disclaimers
Disclaimer
The sale of alcohol to minors is prohibited.By using SamsClub.com, including use of Curbside Pickup, to order alcoholic beverages, you are acknowledging that you are over the age of 21. At the time of pickup, you must show a valid photo ID. Acceptable forms of ID include a driver's license, passport, other government issued identification and other legally approved identification that includes your date of birth.
Final sales tax for this item will be calculated upon pickup and added to the amount due at Club checkout.
GOVERNMENT WARNING: (1) According to the Surgeon General, women should not drink alcoholic beverages during pregnancy because of the risk of birth defects. (2) Consumption of alcoholic beverages impairs your ability to drive a car or operate machinery, and may cause health problems.
You agree that any alcohol purchased from Sam’s Club is intended for your personal consumption and not for resale.
Curbside Pickup orders that include alcoholic beverages will not be sold to persons who appear to be visibly intoxicated.
Alcoholic beverages may not be available in certain Sam’s Club locations and/or during certain hours or days due to local laws and regulations and certain licensing restrictions. You are solely responsible for the purchase of any alcohol from Sam’s Club, including compliance with the law of your local jurisdiction. The unlawful purchase of alcohol either for yourself or for others may subject you to criminal penalties including significant fines, suspension of your driver's license, community service and/or jail.
No discounts, coupons or tax-exempt sales may be applied to alcohol.
Sam's Club reserves the right to refuse orders for alcoholic beverages for any reason without explanation.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 79 reviews
Verified Purchase
Great Taste without the Alcohol or Calories!
Tastes very similar to the alcoholic version. Great flavor combination variety of LIME Yuzu, PEACH Orange Blossom, MANGO Passion Fruit %26 BLACK CHERRY Cranberry. Sure hits the spot when you are craving a drink but do not want the alcohol or calories! ONLY 10 per can :)
Verified Purchase
Loved the taste! I was placed on a medication and decided not to drink alcohol for a month to let my body get use to the meds. Got tired of water so decided to try something non-alcoholic. This didn't disappoint!
Verified Purchase
Zero proof while claw
This was a refreshing beverage I really enjoyed the flavors of this variety pack. I will definitely be purchasing this again.
Popular products in this category
Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb. $20.47 $5.12/lb
Sponsored$2047current price $20.47$5.12/lbWright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb.
110944.7431 out of 5 Stars. 11094 reviews4.7431 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct. $9.98 $0.05/ea
$998current price $9.98$0.05/eaMember's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct.
7484.6404 out of 5 Stars. 748 reviews4.6404 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct. $11.28 $0.09/ea
$1128current price $11.28$0.09/eaMember's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.
23314.8258 out of 5 Stars. 2331 reviews4.8258 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Clear Plastic Cups 9 oz., 264 ct. $12.28 $0.05/ea
$1228current price $12.28$0.05/eaMember's Mark Clear Plastic Cups 9 oz., 264 ct.
24294.7106 out of 5 Stars. 2429 reviews4.7106 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct. $13.14 $0.04/ea
$1314current price $13.14$0.04/eaFrom $13.14Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct.
22274.7369 out of 5 Stars. 2227 reviews4.7369 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk. $15.98 Was $17.48 $0.80/ea
Now$1598current price Now $15.98, Was $17.48$17.48$0.80/ea$1.5 offJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.
14604.6164 out of 5 Stars. 1460 reviews4.6164 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMt. Olive Kosher Dills Fresh Pack Pickles, 1 gal. $6.34 $0.05/oz
$634current price $6.34$0.05/ozMt. Olive Kosher Dills Fresh Pack Pickles, 1 gal.
25964.5173 out of 5 Stars. 2596 reviews4.5173 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLa Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz. $4.98 $0.08/oz
$498current price $4.98$0.08/ozLa Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.
25644.8108 out of 5 Stars. 2564 reviews4.8108 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryModelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $27.99 $1.17/ea
$2799current price $27.99$1.17/eaModelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
29344.726 out of 5 Stars. 2934 reviews4.726 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Translucent Portion Cups 2 fl. oz., 2500 ct. $42.98 $0.02/ea
$4298current price $42.98$0.02/eaMember's Mark Translucent Portion Cups 2 fl. oz., 2500 ct.
7994.6733 out of 5 Stars. 799 reviews4.6733 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $11.29 $0.45/foz
$1129current price $11.29$0.45/fozMember's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
12704.6094 out of 5 Stars. 1270 reviews4.6094 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs. $18.97 $9.48/lb
$1897current price $18.97$9.48/lbMember's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
41924.7252 out of 5 Stars. 4192 reviews4.7252 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryLea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk. $9.38 $0.23/foz
$938current price $9.38$0.23/fozLea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk.
40354.8389 out of 5 Stars. 4035 reviews4.8389 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryIgloo 150 Quart MaxCold Cooler $94.98
$9498current price $94.98Igloo 150 Quart MaxCold Cooler
4214.6033 out of 5 Stars. 421 reviews4.6033 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMiller Lite Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $23.99 $1.00/ea
$2399current price $23.99$1.00/eaMiller Lite Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
7924.8258 out of 5 Stars. 792 reviews4.8258 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery