Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep
Shipping

Highlights
- Pre-sliced and ready to serve sampler cheesecake
- Made with high-quality ingredients, including real cream cheese
- 16 individual slices
- Includes New York style, chocolate marble, turtle, and strawberry swirl
- Delivered to your doorstep
International Delight Liquid Non-Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Caramel Macchiato, 68 fl. oz., $5.96, $0.09/foz

International Delight Liquid Non-Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Caramel Macchiato, 68 fl. oz.


Members also considered
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea
$596current price $5.96$0.50/eaMember's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
115604.6349 out of 5 Stars. 11560 reviews4.6349 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct., $3.98, $0.17/ea
$398current price $3.98$0.17/eaMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
51924.5944 out of 5 Stars. 5192 reviews4.5944 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct., $6.98, $0.39/ea
$698current price $6.98$0.39/eaMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct.
22144.5149 out of 5 Stars. 2214 reviews4.5149 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct., $6.98, $0.58/ea
$698current price $6.98$0.58/eaMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct.
27094.3935 out of 5 Stars. 2709 reviews4.3935 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct., $6.82, $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct.
41354.6106 out of 5 Stars. 4135 reviews4.6106 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct., $5.54, $0.46/ea
$554current price $5.54$0.46/eaMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct.
5344.103 out of 5 Stars. 534 reviews4.103 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.
7714.3035 out of 5 Stars. 771 reviews4.3035 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct., $4.54, $0.57/ea
$454current price $4.54$0.57/eaMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct.
48924.4575 out of 5 Stars. 4892 reviews4.4575 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.
7194.5 out of 5 Stars. 719 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Baguette, 2 ct., $4.46, $2.23/ea
$446current price $4.46$2.23/eaMember's Mark French Baguette, 2 ct.
30374.4001 out of 5 Stars. 3037 reviews4.4001 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct., $5.96, $0.30/ea
$596current price $5.96$0.30/eaMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct.
3254.5231 out of 5 Stars. 325 reviews4.5231 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
32254.6983 out of 5 Stars. 3225 reviews4.6983 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Bread, 2 ct., $2.98, $1.49/ea
$298current price $2.98$1.49/eaMember's Mark French Bread, 2 ct.
19234.5133 out of 5 Stars. 1923 reviews4.5133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct., $6.98, $1.16/ea
$698current price $6.98$1.16/eaMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
18234.5699 out of 5 Stars. 1823 reviews4.5699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.
4924.3 out of 5 Stars. 492 reviews4.3 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Classic Variety Cheesecake Assortment
Indulge in Suzy's signature cheesecake assortment, a delightful collection of flavors that have been cherished since 1983. Crafted with the finest ingredients, including local Wisconsin cream cheese, this variety pack offers a taste of tradition and quality in every bite.
A Tempting Selection of Flavors
Experience the rich and creamy textures of Suzy's Classic Variety Cheesecake. This assortment includes four fantastic flavors: New York Style, Chocolate Marble, Turtle, and Strawberry Swirl. Each slice is a celebration of flavor, perfect for any occasion.
Perfect for Celebrations
Whether you're hosting a gathering or simply treating yourself, Suzy's Classic Variety Cheesecake is the ideal choice. Its diverse flavors ensure there's something for everyone to enjoy, making it a crowd-pleaser for any event.
Explore More from Suzy's
If you love Suzy's cheesecakes, you may also want to try Suzy's Signature New York Style Cheesecake (72 oz.), conveniently delivered to your doorstep for ultimate convenience and satisfaction.
Specifications
- Net weight: 72 ounces
- Made with real cream cheese
- Kosher
- Quantity: 16 slices
- Flavors include:
- 4 x New York Style
- 4 x Chocolate Marble
- 4 x Turtle
- 4 x Strawberry Swirl
Ingredients: Cream Cheese (Pasteurized Milkand Cream, Cheese Culture, Salt, Guar Gum, Carobbean Gum, Xanthan Gum, Sugar Eggs, Graham Crumb (Wheat Flour Graham Flour Sugar Palmand Falm Kernel Oil, Molasses, Honey, Salt, Sodium Bicarbonate), Chocolate Cookie Crumb (Enriched Flour Wheat Flour Macin, Reduced Iron Thamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid Sugar Palmandpalmkernel Oil, Cocoaprocessed With Alkall High Fructose Corn Syrup, Yellow Corn Flour, Salt, Dextrose, Sodum Bicarbonate, Soy Lecithin Sem-sweet Chocolate (Unsweetened Chocolate Sugar, Dextrose, Soy Lecithin, Artificial Flavor, Butter (Pasteurized Cream, Salt), Caramel (Reduced Lactose Sweetened Condensed Whole Mlk Mlk Sugar, Skm Milk Corn Syrup Water Sugar Buttercream Salt) 2% Or Less Of Modified Corn Starch, Gellan Gum, Xanthan Gum Sodium Bicarbonate, Mono-and Diglycerides, Natural Flavor Potassium Sorbate Preservative, Salt), Strawberry Filling (Strawberries, Sugar Water, Modified Corn Starch Contains 2% Or Less Of Citric Acid Colored With Vegetable Juice Natural Flavor, Potassium Sorbate Preservative, Sodium Benzoate Preservative, Salt) Lemon Juice From Concentrate (Water Lemon Juice Concentrate), Natural And Artificial Flavor Hemy Cream Cream Mono And Diglycerides, Polysorbate 80, Carrageenan Roasted Pecans (Pecans Cottonseed Oil, Salt) Bleached Enriched Flour (Wheat Flour Malted Barley Flour Nacin Reduced Iron.thamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid, Chocolate Coating Powdered Sugar Sugar, Cornstarchi Chocolate Liquor Coconut Oil, Contains 2% Or Less Of Soy Lecithin, Salt, Natural Flavor, Skim Milk, Soy Lecithin
Contains: Egg, Milk, Pecans, Soy, Wheat.
May Contain Peanuts And Tree Nuts.
Prep and Storage:
- Consume within 7 days, once thawed
- Freeze or refrigerate upon arrival
- Do not allow it to sit out at room temperature for more than two hours
Important Delivery Information:
- Due to the perishable nature of this item, it will not be shipped over the weekend
Orders placed Monday – Wednesday will receive 2 day shipping
Orders placed after 2:00 PM CST on Wednesday will ship the following Monday - Delivery not available to AK, HI, PR, or military base locations
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 96 reviews
Verified Purchase
Excellent Dessert
This was a gift for some special family members. They really loved the cheesecake and were surprised how the crust corresponded with each flavor of the cheesecake.
Verified Purchase
Dreaming about cheese cake? Sam's Ships it.
This cheese cake was packed very nice. Was still frozen when arrived. It was a hit with the family. Really good every flovor. Turtle carmel pecan was my favorite. Yes you need to try it. Thema
Verified Purchase
Delicious, but . . .
5 stars for flavor, 2 stars for presentation. Arrived pretty disheveled, but since it wasn't for any special occasion, it was okay. All 4 flavors are really good. Hard to pick a favorite.
Other popular items in Desserts & Pastries
Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk., $8.83, $0.17/oz
Sponsored$883current price $8.83$0.17/ozPillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
54074.637 out of 5 Stars. 5407 reviews4.637 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct., $71.32, $0.74/ea
$7132current price $71.32$0.74/eaMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct.
64.8333 out of 5 Stars. 6 reviews4.8333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct., $7.48, $0.42/ea
$748current price $7.48$0.42/eaMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
166004.7634 out of 5 Stars. 16600 reviews4.7634 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct., $7.78, $0.22/ea
$778current price $7.78$0.22/eaMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct.
36184.3278 out of 5 Stars. 3618 reviews4.3278 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct., $17.64, $0.88/ea
$1764current price $17.64$0.88/eaMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct., $9.62, $1.20/ea
$962current price $9.62$1.20/eaMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
8203.5854 out of 5 Stars. 820 reviews3.5854 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1938544.8417 out of 5 Stars. 193854 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397084.4155 out of 5 Stars. 39708 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742884.6653 out of 5 Stars. 74288 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242633.8119 out of 5 Stars. 24263 reviews3.8119 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct., $6.68, $0.21/oz
$668current price $6.68$0.21/ozKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
120004.8319 out of 5 Stars. 12000 reviews4.8319 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59464.6749 out of 5 Stars. 5946 reviews4.6749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk., $15.54, $0.26/oz
$1554current price $15.54$0.26/ozOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk.
29624.6644 out of 5 Stars. 2962 reviews4.6644 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk., $12.98, $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30754.4748 out of 5 Stars. 3075 reviews4.4748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping