Spindrift Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
Shipping

Highlights
- 24 pack - 12 fl. oz. cans
- Includes 8 Blood Orange Tangerine, 8 Lemon, and 8 Raspberry Lime flavors
- Certified Non-GMO
- Refreshing, natural tasting, and unsweetened
- Lightly carbonated with real squeezed fruit
Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count $19.98 $1.11/ea

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count


Members also considered
LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $10.48 $0.04/foz
Sponsored$1048current price $10.48$0.04/fozLaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
22774.6741 out of 5 Stars. 2277 reviews4.6741 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $11.48 $0.04/foz
$1148current price $11.48$0.04/fozWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
9464.4852 out of 5 Stars. 946 reviews4.4852 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $10.98 $0.04/foz
$1098current price $10.98$0.04/fozWaterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
5214.3877 out of 5 Stars. 521 reviews4.3877 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingWaterloo Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk. $9.98 $0.03/foz
$998current price $9.98$0.03/fozWaterloo Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
2714.2731 out of 5 Stars. 271 reviews4.2731 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingS.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk. $22.98 $0.06/foz
$2298current price $22.98$0.06/fozS.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk.
38034.772 out of 5 Stars. 3803 reviews4.772 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Real Fruit, Real Refreshment
Spindrift sparkling water is crafted with fresh, real squeezed fruit, making it a standout choice for those who value authenticity. Unlike other sparkling waters, Spindrift is colorful because real fruit has natural color. With just a few calories per can, Spindrift delivers a refreshing experience that’s simple yet extraordinary.Crafted with Care
Every can of Spindrift is made with three simple ingredients: water, bubbles, and real squeezed fruit. Each batch is carefully tasted to ensure it meets the highest standards for refreshment. Whether you’re enjoying Blood Orange Tangerine, Raspberry Lime, or Lemon, you’ll savor the pure joy of real fruit in every sip.Delicious Recipes to Try
Spindrift is not just a drink; it’s an inspiration for creative cocktails. Try the Blood Orange Tangerine Spritz by combining Aperol, Prosecco, and Spindrift Blood Orange Tangerine, garnished with a wedge of blood orange. Or mix up a Lime Margarita with tequila, Cointreau, fresh lime juice, and Spindrift Lime for a zesty twist. For a sophisticated option, enjoy The Lemon Tree with vodka, elderflower liqueur, Prosecco, and Spindrift Lemon, topped with mint.Simple Ingredients, Pure Taste
Spindrift’s commitment to simplicity shines through in its ingredient list. Blood Orange Tangerine features carbonated water, blood orange juice, tangerine juice, and citric acid with 0g added sugar. Raspberry Lime includes carbonated water and lime juice, while Lemon combines carbonated water and lemon juice, both with 0g added sugar. Enjoy the refreshing taste of real fruit with every sip.Specifications
Net Volume: 288 fl. oz.
Includes: 24 pack - 12 fl. oz. bottles, flavors:
- 8 - Blood Orange Tangerine
- 8 - Lemon
- 8 – Raspberry Lime
Blood Orange Tangerine Ingredients: Carbonated water, blood orange juice, tangerine juice, citric acid, 0g added sugar.
Raspberry Lime Ingredients: Carbonated water, lime juice, 0g added sugar.
Lemon Ingredients: Carbonated water, lemon juice, 0g added sugar.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 46 reviews
I like just the essence of the juice...not artificial or so called "natural flavorings" which are not natural. Spindrift does it right for people who don't want sugar or toxic chemicals in their drinks. Thanks Spindrift! Don't give in to corporate greed!
Verified Purchase
Good Carbonated Water
What I like best about Spindrift is that there is no added sugar. The addition of fruit juices gives it some flavor. In my opinion it's the best of this kind of drink.
Verified Purchase
Healthier choice that tastes good
A family favorite! at a great price. It’s light, clean and just enough bubbly to have everyday. Love the different flavors. Hoping Sam’s Club gets new flavors for us to try!
Items you may like
evian Natural Spring Bottled Water 1L., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceevian Natural Spring Bottled Water 1L., 12 pk.
9384.7793 out of 5 Stars. 938 reviews4.7793 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMaison Perrier Unflavored Sparkling Water, 11.15 fl. oz., 24 pk. $22.98
$2298current price $22.98Maison Perrier Unflavored Sparkling Water, 11.15 fl. oz., 24 pk.
12254.6506 out of 5 Stars. 1225 reviews4.6506 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMaison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk. $17.48 Was $20.98 $0.08/foz
Instant Savings
Now$1748current price Now $17.48, Was $20.98$20.98$0.08/foz$3.50 offEnds Oct 11Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk.
Available for ShippingShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBubly Mocktail Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk. $9.48 $0.03/foz
$948current price $9.48$0.03/fozBubly Mocktail Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
3634.135 out of 5 Stars. 363 reviews4.135 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242713.8122 out of 5 Stars. 24271 reviews3.8122 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44214.4574 out of 5 Stars. 4421 reviews4.4574 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk. $6.98 $0.01/foz
$698current price $6.98$0.01/fozIce Mountain 100% Natural Spring Water 16.9 fl. oz. 40 pk.
64934.8486 out of 5 Stars. 6493 reviews4.8486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39804.8128 out of 5 Stars. 3980 reviews4.8128 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingAquafina Purified Drinking Water 16.9 oz., 32 pk. $5.78
$578current price $5.78Aquafina Purified Drinking Water 16.9 oz., 32 pk.
130934.656 out of 5 Stars. 13093 reviews4.656 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFIJI Natural Artesian Water, 16.9 fl. oz., 24 pk. $21.98 $0.05/foz
$2198current price $21.98$0.05/fozFIJI Natural Artesian Water, 16.9 fl. oz., 24 pk.
56064.7899 out of 5 Stars. 5606 reviews4.7899 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 4 Gallon $6.98 $0.01/foz
$698current price $6.98$0.01/fozMember's Mark Purified Water 4 Gallon
24824.6048 out of 5 Stars. 2482 reviews4.6048 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery