Skittles Share Size Original Gummies, Share Size, 3 oz., 15 pk.
Shipping

Highlights
- Contains one (1) 45-ounce bulk box, 15-count share size packs of SKITTLES GUMMIES Original Gummy Candy
- Taste the Rainbow with SKITTLES Gummies, featuring the five fruit flavors of strawberry, grape, green apple, orange, and lemon
- Add a rainbow of color to your celebrations with SKITTLES GUMMIES share size gummy candy packs in party favors and goodie bags
- Make SKITTLES Gummies a fun and fruity addition to your outdoor fun, like picnics or a walk in the park
Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz., $10.63, $0.20/oz

Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz.


Members also considered
SOUR PATCH KIDS Soft Chewy Candy, Watermelon, 2 oz., 24 pk., $25.93, $1.08/ea
Sponsored$2593current price $25.93$1.08/eaSOUR PATCH KIDS Soft Chewy Candy, Watermelon, 2 oz., 24 pk.
1694.7633 out of 5 Stars. 169 reviews4.7633 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz., $14.18, $0.38/oz
$1418current price $14.18$0.38/ozSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz.
834.747 out of 5 Stars. 83 reviews4.747 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingNerds Share Size Gummy Clusters Candy, 3 oz., 12 pk., $18.48, $0.51/oz
$1848current price $18.48$0.51/ozFrom $18.48Nerds Share Size Gummy Clusters Candy, 3 oz., 12 pk.
2944.8605 out of 5 Stars. 294 reviews4.8605 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSalsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk., $9.76, $0.41/ea
Sponsored$976current price $9.76$0.41/eaSalsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk.
894.5169 out of 5 Stars. 89 reviews4.5169 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAirheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk., $16.74, $0.93/ea
$1674current price $16.74$0.93/eaFrom $16.74Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk.
7844.7946 out of 5 Stars. 784 reviews4.7946 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkittles Share Size Sour Gummies, 15 pk., $26.28, $1.75/ea
$2628current price $26.28$1.75/eaSkittles Share Size Sour Gummies, 15 pk.
574.3158 out of 5 Stars. 57 reviews4.3158 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs., $17.98, $0.12/ea
$1798current price $17.98$0.12/eaMars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs.
2354.8638 out of 5 Stars. 235 reviews4.8638 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs., $29.88, $1.00/ea
$2988current price $29.88$1.00/eaFrom $29.88Starburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs.
10614.8021 out of 5 Stars. 1061 reviews4.8021 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk., $14.68, $0.16/ea
$1468current price $14.68$0.16/eaAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk.
11034.8123 out of 5 Stars. 1103 reviews4.8123 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Candy, Variety Pack, 2 oz., 24 pk., $22.48, $0.94/ea
$2248current price $22.48$0.94/eaSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Candy, Variety Pack, 2 oz., 24 pk.
1534.7255 out of 5 Stars. 153 reviews4.7255 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingFerrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs., $14.48, Was $16.48, $0.35/oz
Instant Savings
Now$1448current price Now $14.48, Was $16.48$16.48$0.35/oz$2 offEnds Oct 14Ferrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs.
2824.5177 out of 5 Stars. 282 reviews4.5177 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSOUR PUNCH Rainbow Straws Chewy Candy, 2 oz., 24 ct., $15.98, $0.67/ea
$1598current price $15.98$0.67/eaSOUR PUNCH Rainbow Straws Chewy Candy, 2 oz., 24 ct.
2794.6595 out of 5 Stars. 279 reviews4.6595 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk., $39.98, $1.11/ea
$3998current price $39.98$1.11/eaSkittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk.
24934.5548 out of 5 Stars. 2493 reviews4.5548 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSkittles Sour Chewy Candy, 1.8 oz., 24 pk., $27.94, $1.16/ea
$2794current price $27.94$1.16/eaSkittles Sour Chewy Candy, 1.8 oz., 24 pk.
38314.5351 out of 5 Stars. 3831 reviews4.5351 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk., $25.98, $1.08/ea
$2598current price $25.98$1.08/eaSOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk.
3064.719 out of 5 Stars. 306 reviews4.719 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Jump into the fantastically fruity world of SKITTLES Gummies!
These share size packs are jam-packed with gummy goodness and bursting with the five vibrant fruit flavors of strawberry, grape, green apple, orange, and lemon.
Perfect for every occasion
Whether you're revving up for a road trip, prepping for a game night, or just looking to add some fruity fun to your day, this bulk box of SKITTLES GUMMIES is the perfect option for a go-to treat. Add some color to your celebrations by adding SKITTLES GUMMIES share size gummy candy packs to party favors and goodie bags. When all else fails, stock the pantry and fill up the snack drawer with SKITTLES GUMMIES for those moments when your sweet tooth won't shut-up! Add SKITTLES GUMMIES Bulk Box to your cart today!
Specifications
Net Weight: 45 oz.
Includes: 15 share size packs
Ingredients: Corn Syrup, Sugar, Modified Corn Starch, Water, Gelatin; Less Than 2% Of: Citric Acid, Malic Acid, Natural And Artificial Flavors, Sunflower Oil, Colors (Red 40, Yellow 5, Yellow 6, Blue 1), Carnauba Wax.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 70 reviews
Good
They’re delicious ! They are a quick and yummy snack , once you try one you don’t want to stop . Definitely recommend to try , the red ones are the absolute best ones.
Delicious
Skittles gummies are my fav !!! Super delicious and flavorful , I’m glad they turned the original candy into a gummy . Me and my family love these !!!!
They’re the best gummy out there
The flavors are so good and it’s easy to chew. They have the best aftertaste, making you want more. I’m allergic to most gummies, but these ones have amazing ingredients that make it easy for people with allergies to eat. They come with a lot of gummies and all of the colors are amazing to eat. The packaging is also bright and engaging and always catches my eye at the store.
Other popular items in Candy
SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs., $23.98, $0.09/ea
Sponsored$2398current price $23.98$0.09/eaSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs.
934.7 out of 5 Stars. 93 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs., $13.32, $2.80/lb
$1332current price $13.32$2.80/lbTootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs.
23024.6625 out of 5 Stars. 2302 reviews4.6625 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea
$1998current price $19.98$0.11/eaNerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAltoids Mints, Peppermint, 1.76 oz., 12 pk., $28.38, $2.36/ea
Sponsored$2838current price $28.38$2.36/eaAltoids Mints, Peppermint, 1.76 oz., 12 pk.
2504.484 out of 5 Stars. 250 reviews4.484 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs., $24.98
$2498current price $24.98Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingREESE'S Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 1.5 oz., 36 pk., $41.72, $1.16/ea
$4172current price $41.72$1.16/eaFrom $41.72REESE'S Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 1.5 oz., 36 pk.
70304.7477 out of 5 Stars. 7030 reviews4.7477 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnickers Milk Chocolate Candy Bars, 1.86 oz., 48 pk., $53.53, $1.12/ea
$5353current price $53.53$1.12/eaSnickers Milk Chocolate Candy Bars, 1.86 oz., 48 pk.
49164.7406 out of 5 Stars. 4916 reviews4.7406 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk., $41.72, $1.16/ea
$4172current price $41.72$1.16/eaKIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk.
11614.745 out of 5 Stars. 1161 reviews4.745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingM&M'S Milk Chocolate Candy, 1.69 oz., 48 pk., $52.48, $1.09/ea
$5248current price $52.48$1.09/eaM&M'S Milk Chocolate Candy, 1.69 oz., 48 pk.
63564.716 out of 5 Stars. 6356 reviews4.716 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTwix Caramel Cookie Chocolate Candy Bars, 1.79 oz., 36 pk., $39.98, $1.11/ea
$3998current price $39.98$1.11/eaTwix Caramel Cookie Chocolate Candy Bars, 1.79 oz., 36 pk.
5254.7619 out of 5 Stars. 525 reviews4.7619 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Sweets Mix Assorted Fruit Flavored Candy, 275 pcs., $16.98, $0.06/ea
$1698current price $16.98$0.06/eaHERSHEY'S Sweets Mix Assorted Fruit Flavored Candy, 275 pcs.
144.3571 out of 5 Stars. 14 reviews4.3571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, Snack Packs, .97 oz., 40 pk., $13.88, $0.35/ea
$1388current price $13.88$0.35/eaSOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, Snack Packs, .97 oz., 40 pk.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGoetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs., $8.98, $0.25/ea
$898current price $8.98$0.25/eaGoetze's Candy Original Caramel Cow Tales, 36 pcs.
5774.8388 out of 5 Stars. 577 reviews4.8388 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySour Patch Kids Chews, 1.59 lbs., $7.98
$798current price $7.98Sour Patch Kids Chews, 1.59 lbs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTWIZZLERS Twists Strawberry Flavored Licorice Style, Chewy Candy, 5 lbs., $14.28, $2.86/lb
$1428current price $14.28$2.86/lbTWIZZLERS Twists Strawberry Flavored Licorice Style, Chewy Candy, 5 lbs.
8404.4845 out of 5 Stars. 840 reviews4.4845 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping