SentrySafe - Key Box Drawer Safe, Key Lock
Shipping

Highlights


Members also considered
Member's Mark Multipurpose Copy Paper, 8.5 x 11”, 92 Bright, 20 lbs., 10 Reams (5,000 sheets) $38.98 Was $40.96
Now$3898current price Now $38.98, Was $40.96$40.96From $38.98$1.98 offMember's Mark Multipurpose Copy Paper, 8.5 x 11”, 92 Bright, 20 lbs., 10 Reams (5,000 sheets)
52264.6483 out of 5 Stars. 5226 reviews4.6483 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 4 Gallon $6.98 $0.01/foz
$698current price $6.98$0.01/fozMember's Mark Purified Water 4 Gallon
24824.6048 out of 5 Stars. 2482 reviews4.6048 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHP All-In-One Printer Paper, 8.5 x 11", 96 Bright, 22 lbs., 1 Mega Ream (750 sheets) $9.84
$984current price $9.84HP All-In-One Printer Paper, 8.5 x 11", 96 Bright, 22 lbs., 1 Mega Ream (750 sheets)
31944.8222 out of 5 Stars. 3194 reviews4.8222 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSharpie Permanent Marker, Fine Tip, Black, 24 Count $13.87
$1387current price $13.87Sharpie Permanent Marker, Fine Tip, Black, 24 Count
16374.8772 out of 5 Stars. 1637 reviews4.8772 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Envelope #10, Peel and Seal 500 ct. $14.88
$1488current price $14.88Member's Mark Envelope #10, Peel and Seal 500 ct.
18694.7678 out of 5 Stars. 1869 reviews4.7678 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingScotch Magic Tape, ¾" x 850", 6 Pack $10.27
$1027current price $10.27Scotch Magic Tape, ¾" x 850", 6 Pack
19874.7252 out of 5 Stars. 1987 reviews4.7252 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingScotch Heavy Duty Shipping Packaging Tape Dispensers, 1.88" x 27.7 yd, 6 Pack $14.31
$1431current price $14.31Scotch Heavy Duty Shipping Packaging Tape Dispensers, 1.88" x 27.7 yd, 6 Pack
26474.6774 out of 5 Stars. 2647 reviews4.6774 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingScotch Cushion Wrap, 12" x 240', 240 sq. ft., 1 Roll/Pack $15.98
$1598current price $15.98Scotch Cushion Wrap, 12" x 240', 240 sq. ft., 1 Roll/Pack
21584.7868 out of 5 Stars. 2158 reviews4.7868 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Thermal Receipt Paper Rolls, 3 1/8" X 190', 18 Rolls $24.98
$2498current price $24.98Member's Mark Thermal Receipt Paper Rolls, 3 1/8" X 190', 18 Rolls
2444.7705 out of 5 Stars. 244 reviews4.7705 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBIC Wite Out EZ Correct Tear-Resistant Tape, 6 Count $6.76
$676current price $6.76BIC Wite Out EZ Correct Tear-Resistant Tape, 6 Count
9204.6109 out of 5 Stars. 920 reviews4.6109 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUSPS FOREVER First Class Postage Stamps, U.S. Flag, Coil of 100 Stamps $81.75
$8175current price $81.75USPS FOREVER First Class Postage Stamps, U.S. Flag, Coil of 100 Stamps
18244.7884 out of 5 Stars. 1824 reviews4.7884 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPost-it Super Sticky Pop-up Notes, 3" x 3", Supernova Neons Collection, 16 Pack, 1,440 Total Sheets $15.36
$1536current price $15.36Post-it Super Sticky Pop-up Notes, 3" x 3", Supernova Neons Collection, 16 Pack, 1,440 Total Sheets
2724.7574 out of 5 Stars. 272 reviews4.7574 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHammermill Business Copy Paper, 8.5 x 11", 92 Bright, 20 lbs., 8 Reams (4,000 sheets) $42.88
$4288current price $42.88Hammermill Business Copy Paper, 8.5 x 11", 92 Bright, 20 lbs., 8 Reams (4,000 sheets)
7004.6514 out of 5 Stars. 700 reviews4.6514 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTiconderoga Woodcase Pencil, HB #2, Yellow Barrel, 96ct. $9.91
$991current price $9.91From $9.91Ticonderoga Woodcase Pencil, HB #2, Yellow Barrel, 96ct.
4874.6715 out of 5 Stars. 487 reviews4.6715 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Manila File Folders, Letter, 1/3 Cut Assorted Tabs, 150 per Box $12.24
$1224current price $12.24Member's Mark Manila File Folders, Letter, 1/3 Cut Assorted Tabs, 150 per Box
7744.792 out of 5 Stars. 774 reviews4.792 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Specifications
- 4-slot removable tray
- Easily portable with fold-away handles
- Privacy key lock
- Great for yard sales, fundraisers, ticket sales, etc.
- Key tags and mounting hardware is included if you wish to make a key box
Warnings and disclaimers
Disclaimer
"Membership is required to complete an in-club or curbside pickup purchase at Sam's Club."
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 14 reviews
Verified Purchase
Much better than I thought
When I picked it up at the store the person helping me asked me:"would you like a cart tomput the safe"?. I told her:"no, it should be a small safe". Then she went to get it. To our surprise (even she was) it was a very small box and I decided to opened it right there because I couldn't believe how small the box looked in the outside. When I opened it IT WAS GREAT! The space was perfect, it even has space for keys! I was very happy and it was so nice that the employee helping me decided to buy one herself.
Verified Purchase
In love
I got this for school so I can keep personal stuff locked and safe. I love how small and compact it is but it holds so much stuff. I would absolutely recommend this to a friend, family member, and anyone else who is willing to hear what I have say.
Verified Purchase
very good product.
I had it shipped to my home..upon opening the box it came in..I couldn't open the safe box..the keys were locked inside! I called the company..the sent me another set..we did have a good laugh over it! And now I have 2 sets.
Other popular items in Convenience Stores
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySeville Classics NSF Heavy-Duty Steel 6 Level Corner Shelf, 28" L x 28" W x 75.5" H $164.98
$16498current price $164.98Seville Classics NSF Heavy-Duty Steel 6 Level Corner Shelf, 28" L x 28" W x 75.5" H
4374.8284 out of 5 Stars. 437 reviews4.8284 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSeville Classics UltraHD 6" Tall Leveling Feet with Rubber Base, Set of 4 or 6 $24.98
$2498current price $24.98Options from $24.98 – $44.98Seville Classics UltraHD 6" Tall Leveling Feet with Rubber Base, Set of 4 or 6
65 out of 5 Stars. 6 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSeville Classics 4-Tier Steel Shelving, 30" x 14" x 49.5" H $49.98
$4998current price $49.98Seville Classics 4-Tier Steel Shelving, 30" x 14" x 49.5" H
5714.7268 out of 5 Stars. 571 reviews4.7268 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSeville Classics 5-Tier NSF-Certified Steel Shelving, 24”W x 18”D x 75”H $89.98
$8998current price $89.98Seville Classics 5-Tier NSF-Certified Steel Shelving, 24”W x 18”D x 75”H
Available for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743174.6652 out of 5 Stars. 74317 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245504.8631 out of 5 Stars. 24550 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423824.8563 out of 5 Stars. 42382 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98074.6891 out of 5 Stars. 9807 reviews4.6891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120854.5635 out of 5 Stars. 12085 reviews4.5635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery