SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs.
Shipping

Highlights
- Includes 280 individually wrapped packs of SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy
- Includes four flavors: SOUR PATCH KIDS Watermelon, SOUR PATCH KIDS Big Kids, SOUR PATCH KIDS Zombie sour gummy candy, and SWEDISH FISH candy with red gummy fish shape swimming in fruit flavor
- Gummy snacks that make great Halloween party favors and game prizes
- Variety pack of Halloween treats for tossing in trick or treat bags
- Packaging may vary. Please refer to actual pack for current information
Mentos Fruit Variety, 1.32 oz., 15 pk., $12.48, $0.83/ea

Mentos Fruit Variety, 1.32 oz., 15 pk.


Members also considered
Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs., $17.98, $0.12/ea
Sponsored$1798current price $17.98$0.12/eaMars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs.
2354.8638 out of 5 Stars. 235 reviews4.8638 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea
$1998current price $19.98$0.11/eaNerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs., $24.98, $0.06/ea
$2498current price $24.98$0.06/eaNerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.
574.6667 out of 5 Stars. 57 reviews4.6667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Fun Size Candy, Variety Pack, 200 pcs., $19.82, $0.10/ea
$1982current price $19.82$0.10/eaSOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Fun Size Candy, Variety Pack, 200 pcs.
7084.7472 out of 5 Stars. 708 reviews4.7472 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFerrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs., $14.48, Was $16.48, $0.35/oz
Instant Savings
Now$1448current price Now $14.48, Was $16.48$16.48$0.35/oz$2 offEnds Oct 14Ferrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs.
2824.5177 out of 5 Stars. 282 reviews4.5177 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingRicolino Dia de los Muertos Candy Variety Pack, 5 lbs., $17.38, $3.48/lb
$1738current price $17.38$3.48/lbRicolino Dia de los Muertos Candy Variety Pack, 5 lbs.
153.7333 out of 5 Stars. 15 reviews3.7333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk., $14.68, $0.16/ea
$1468current price $14.68$0.16/eaAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk.
11034.8123 out of 5 Stars. 1103 reviews4.8123 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs., $24.98
$2498current price $24.98Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingHERSHEY'S Sweets Mix Assorted Fruit Flavored Candy, 275 pcs., $16.98, $0.06/ea
$1698current price $16.98$0.06/eaHERSHEY'S Sweets Mix Assorted Fruit Flavored Candy, 275 pcs.
144.3571 out of 5 Stars. 14 reviews4.3571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk., $13.48, Was $14.98
Instant Savings
Now$1348current price Now $13.48, Was $14.98$14.98$1.50 offEnds Oct 05JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Make Your House a Halloween Hot Spot
Transform your home into the ultimate trick-or-treat destination with the SOUR PATCH KIDS and SWEDISH FISH Soft & Chewy Halloween Candy Variety Pack. This delightful mix features treat-size snack packs of SOUR PATCH KIDS Watermelon candy, SOUR PATCH KIDS Big Kids gummy candy, SOUR PATCH KIDS Zombie Soft & Chewy Candy, and SWEDISH FISH candy in their signature red gummy fish shape.Perfect for Halloween Fun
These sweet and sour candies are ideal for Halloween festivities. Whether you're handing them out at trunk-or-treat events, snacking during Halloween movie marathons, or using them as party favors and game prizes, this variety pack is sure to bring smiles to everyone.Festive and Versatile Treats
Add a touch of sweetness to your Halloween decor by arranging these candies alongside decorations or incorporating them into a festive candy wreath. Each individual snack pack is perfectly sized for tossing into Halloween candy bags or treat bags, making them a convenient choice for trick-or-treaters.Bulk Pack for All Your Sweet Moments
With this bulk Halloween candy pack, you'll be ready to satisfy all the trick-or-treaters at your door. These fruit-flavored gummy candies are also great for enjoying at home or as on-the-go snacks, ensuring you have a sweet treat for every occasion.Specifications
Net Weight: 6.38 Lbs (102.117 oz)
Includes: 280 treat size candy packs
Sour Patch Kids Watermelon Ingredients: Sugar, Invert Sugar, Corn Syrup, Modified Corn Starch, Contains Less Than 2% Of Citric Acid, Tartaric Acid, Natural And Artificial Flavor, Titanium Dioxide (For Color), Red 40, Yellow 5, Blue 1.
Sour Patch Kids Big Kids Ingredients: Sugar, Invert Sugar, Corn Syrup, Modified Corn Starch, Contains Less Than 2% Of Tartaric Acid, Citric Acid, Natural And Artificial Flavor, Yellow 6, Red 40, Yellow 5, Blue 1.
Swedish Fish Ingredients: Sugar, Invert Sugar, Corn Syrup, Modified Corn Starch, Contains Less Than 2% Of Citric Acid, White Mineral Oil, Natural And Artificial Flavor, Red 40, Carnauba Wax.
Sour Patch Kids Zombie Ingredients: Sugar, Invert Sugar, Corn Syrup, Modified Corn Starch, Contains Less Than 2% Of Tartaric Acid, Citric Acid, Natural And Artificial Flavor, Yellow 6, Red 40, Blue 1.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 39 reviews
Verified Purchase
Most popular Halloween candy
Every Halloween I leave a bowl on the table outside and let the kids choose the candy they want. Most of the kids in my neighborhood go straight for the sour patch candy first. I can't eat it but based on their reactions, I'd say it must be very good.
Verified Purchase
Fruity Favs
My nephews were so happy with these candies! It’s a perfect mix of non-chocolate favorites.
Verified Purchase
Ms
Great for large crowds kids love this also
Items you may like
Salsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk., $9.76, $0.41/ea
Sponsored$976current price $9.76$0.41/eaSalsagheti Watermelon, 0.84 oz., 24 pk.
894.5169 out of 5 Stars. 89 reviews4.5169 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAirheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk., $16.74, $0.93/ea
$1674current price $16.74$0.93/eaFrom $16.74Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk.
7824.7941 out of 5 Stars. 782 reviews4.7941 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs., $29.88, $1.00/ea
$2988current price $29.88$1.00/eaFrom $29.88Starburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs.
10604.8019 out of 5 Stars. 1060 reviews4.8019 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSkittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk., $39.98, $1.11/ea
$3998current price $39.98$1.11/eaFrom $39.98Skittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk.
24854.5553 out of 5 Stars. 2485 reviews4.5553 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk., $25.98, $1.08/ea
$2598current price $25.98$1.08/eaSOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk.
3064.719 out of 5 Stars. 306 reviews4.719 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937144.8418 out of 5 Stars. 193714 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626194.8197 out of 5 Stars. 62619 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527124.606 out of 5 Stars. 52712 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1542704.8589 out of 5 Stars. 154270 reviews4.8589 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryYumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk., $12.97, $0.86/oz
$1297current price $12.97$0.86/ozYumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.
464.8 out of 5 Stars. 46 reviews4.8 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySkittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz., $10.63, $0.20/oz
$1063current price $10.63$0.20/ozFrom $10.63Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz.
33244.6486 out of 5 Stars. 3324 reviews4.6486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarburst Original Fruity Chewy Candy, 2.07 oz., 36 ct., $39.98, $1.11/ea
$3998current price $39.98$1.11/eaStarburst Original Fruity Chewy Candy, 2.07 oz., 36 ct.
59714.649 out of 5 Stars. 5971 reviews4.649 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSOUR PATCH KIDS Soft Chewy Candy, Watermelon, 2 oz., 24 pk., $25.93, $1.08/ea
$2593current price $25.93$1.08/eaSOUR PATCH KIDS Soft Chewy Candy, Watermelon, 2 oz., 24 pk.
1694.7633 out of 5 Stars. 169 reviews4.7633 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingWerther's Original Harvest Caramels Assortment, 28 oz., $8.98, $0.32/oz
$898current price $8.98$0.32/ozWerther's Original Harvest Caramels Assortment, 28 oz.
3244.2068 out of 5 Stars. 324 reviews4.2068 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping