Righteous Felon BBQ Seasoned Grass-Fed Beef Sticks, 10 oz.
Shipping

Highlights
- Convenient 10-pack with 1-oz individually wrapped beef sticks
- Made with grass-fed beef
- 9g protein per serving
- Sweet and smoky BBQ flavor
Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.


Members also considered
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk. $15.98 Was $17.98 $1.42/oz
Instant Savings
SponsoredNow$1598current price Now $15.98, Was $17.98$17.98$1.42/oz$2 offEnds Oct 25Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
16774.641 out of 5 Stars. 1677 reviews4.641 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44214.4574 out of 5 Stars. 4421 reviews4.4574 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk. $15.98 Was $17.48 $0.80/ea
Now$1598current price Now $15.98, Was $17.48$17.48$0.80/ea$1.5 offJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.
14604.6164 out of 5 Stars. 1460 reviews4.6164 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link’s Original Tender Style Beef Steak, 15 pk. $15.98 $1.07/ea
Sponsored$1598current price $15.98$1.07/eaJack Link’s Original Tender Style Beef Steak, 15 pk.
14344.4993 out of 5 Stars. 1434 reviews4.4993 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz. $11.98 $1.00/oz
$1198current price $11.98$1.00/ozMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.
60064.5823 out of 5 Stars. 6006 reviews4.5823 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea
$1398current price $13.98$0.58/eaJack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
18903.6519 out of 5 Stars. 1890 reviews3.6519 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGolden Island Korean Barbecue Pork Jerky and Snack Bites, 1.50 oz., 12 pk. $12.98 Was $14.98 $0.72/oz
Instant Savings
Now$1298current price Now $12.98, Was $14.98$14.98$0.72/oz$2 offEnds Nov 01Golden Island Korean Barbecue Pork Jerky and Snack Bites, 1.50 oz., 12 pk.
17424.8157 out of 5 Stars. 1742 reviews4.8157 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOld Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct. $15.56 $0.49/oz
$1556current price $15.56$0.49/ozOld Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct.
26074.6018 out of 5 Stars. 2607 reviews4.6018 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOld Wisconsin Turkey Snack Sticks 32 oz. $14.47 $0.45/oz
$1447current price $14.47$0.45/ozOld Wisconsin Turkey Snack Sticks 32 oz.
43794.7045 out of 5 Stars. 4379 reviews4.7045 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Delicious Sweet & Smoky BBQ Flavor
Indulge in the rich and savory taste of grass-fed beef sticks, seasoned to perfection with a sweet and smoky BBQ blend. These flavorful snacks are crafted to deliver a satisfying bite with every stick, making them a perfect choice for BBQ lovers.Made with Grass-Fed Beef
These beef sticks are made from premium grass-fed beef, ensuring high-quality ingredients in every bite. The grass-fed sourcing adds a distinct depth of flavor and texture that sets these snacks apart.Convenient and Ready-to-Eat
Perfect for on-the-go snacking, these beef sticks are individually packaged for convenience. Whether you're heading to work, the gym, or a road trip, these ready-to-eat snacks are easy to carry and enjoy anytime.Ideal for Sharing or Solo Enjoyment
Whether you're sharing with friends or enjoying them solo, these sweet and smoky BBQ beef sticks are a crowd-pleaser. Their bold flavor and satisfying texture make them a versatile snack for any occasion.Specifications
Net Weight: 10 oz.
Includes: 10 pack of 1 oz. sticks
Ingredients: Beef, Sugar, Contains 2% Or Less Of: Salt, Water, Encapsulated Citric Acid, Spices, Brown Sugar, Cultured Celery Powder (Celery Powder, Sea Salt), Natural Smoke Flavor, Cherry Powder (Cherry Powder, Sea Salt), Onion Powder, Garlic Powder, Honey, Molasses, In Colored Collagen Casing.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 42 reviews
Verified Purchase
Awesome Beef Sticks!
These are the best-tasting beef sticks I've ever had! I saw that they're a limited-time item, so I'll be making a special trip back to Sam's Club to buy more before they sell out.
Verified Purchase
Righteous Felon Beef Sticks
These are GREAT! I don't know if the maker is a "felon" for making such a good beef stick, or if the beef stick is "Righteous"! But, either way, these are Great - they are not tough, like some brands, and the flavor is fantastic.
Verified Purchase
Best beef stick ever!
Righteous Felon beef sticks are the best.. hands down. It irritates me to no end when Sam’s Club doesn’t have it in stock. But this Honey Heist BBQ is the best yet!!!
Items you may like
Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz
Sponsored$1888current price $18.88$1.18/ozJack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.
37014.6701 out of 5 Stars. 3701 reviews4.6701 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
Now$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32074.492 out of 5 Stars. 3207 reviews4.492 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOld Trapper Peppered Beef Jerky, 18 oz. $19.98 $1.11/oz
$1998current price $19.98$1.11/ozOld Trapper Peppered Beef Jerky, 18 oz.
23244.6682 out of 5 Stars. 2324 reviews4.6682 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz
Sponsored$1888current price $18.88$1.18/ozJack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.
30464.568 out of 5 Stars. 3046 reviews4.568 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743174.6652 out of 5 Stars. 74317 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60544.7623 out of 5 Stars. 6054 reviews4.7623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54354.701 out of 5 Stars. 5435 reviews4.701 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58674.6971 out of 5 Stars. 5867 reviews4.6971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping