Reese's Puffs and Cookie Crisp Cereal, 45.1 oz.
Shipping

Highlights
- TWO KINDS OF CRUNCH: Spoon up two family favorites; Variety pack features one bag each of REESE'S Puffs cereal and Cookie Crisp cereal
- CONTAINS: One 45.1 oz box with one bag each of REESE'S PUFFS cereal (23.5 oz) and Cookie Crisp cereal (21.6 oz)
- BREAKFAST TIME AND MORE: A quick and easy part of breakfast with cold milk; Add as an ingredient to cereal bar recipes or top your favorite desserts with crispy cereal pieces
Reese's Puffs Peanut Butter Chocolate Cereal, 51.4 oz., $7.98, $0.16/oz

Reese's Puffs Peanut Butter Chocolate Cereal, 51.4 oz.


Members also considered
Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz., $7.98, $0.16/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.16/ozCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
83124.8252 out of 5 Stars. 8312 reviews4.8252 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCap'n Crunch's Crunch Berries Cereal, 40 oz., $5.98, $0.15/oz
$598current price $5.98$0.15/ozCap'n Crunch's Crunch Berries Cereal, 40 oz.
24794.7511 out of 5 Stars. 2479 reviews4.7511 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFruity Pebbles Cereal, 38 oz., $6.48, $0.17/oz
$648current price $6.48$0.17/ozFruity Pebbles Cereal, 38 oz.
25144.7737 out of 5 Stars. 2514 reviews4.7737 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz
Sponsored$788current price $7.88$0.17/ozLucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
41014.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews4.7313 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz., $8.58, $0.20/oz
$858current price $8.58$0.20/ozFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.
29544.782 out of 5 Stars. 2954 reviews4.782 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKellogg's Cereal, Variety Pack, 37.3 oz., $8.98, $0.24/oz
$898current price $8.98$0.24/ozKellogg's Cereal, Variety Pack, 37.3 oz.
7364.6984 out of 5 Stars. 736 reviews4.6984 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCocoa Pebbles Cereal, 38 oz., $6.48, $0.17/oz
$648current price $6.48$0.17/ozCocoa Pebbles Cereal, 38 oz.
11744.7581 out of 5 Stars. 1174 reviews4.7581 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz., $7.68, $0.16/oz
$768current price $7.68$0.16/ozHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz.
74444.7497 out of 5 Stars. 7444 reviews4.7497 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheerios Cereal, 40.7 oz., $6.88, $0.17/oz
$688current price $6.88$0.17/ozCheerios Cereal, 40.7 oz.
75564.8726 out of 5 Stars. 7556 reviews4.8726 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFrosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz., $8.48, $0.15/oz
$848current price $8.48$0.15/ozFrosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz.
60564.8195 out of 5 Stars. 6056 reviews4.8195 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Two Delicious Crunchy Favorites
Satisfy your cravings with this variety pack featuring two family favorites: REESE'S Puffs cereal and Cookie Crisp cereal. Each bag delivers a unique crunch and flavor that everyone will love.Flavorful Bowls of Fun
Start your day with the irresistible taste of real REESE'S Peanut Butter in REESE'S Puffs cereal or indulge in the delightful chocolate chip cookie flavor of Cookie Crisp cereal. Perfect for breakfast or anytime you need a tasty treat.Versatile and Convenient
Enjoy these cereals with cold milk for a quick breakfast, use them as ingredients in cereal bar recipes, or sprinkle them over desserts for added crunch. The possibilities are endless!Perfect for On-the-Go Snacking
Pack a handful in a sandwich bag for a convenient snack in lunch boxes or backpacks. Whether at home or on your next family adventure, these cereals make a sweet and crunchy snack option.Specifications
Net Weight: 45.1 ounces
Ingredients: Whole Grain Corn, Sugar, REESE'S Peanut Butter (peanuts, sugar, monoglycerides, peanut oil, salt, molasses, corn starch), Dextrose, Corn Meal, Corn Syrup, Canola and/or Sunflower Oil, Salt, HERSHEY'S Cocoa, Caramel Color, Trisodium Phosphate, Natural and Artificial Flavor, Rosemary Extract. Vitamin E (mixed tocopherols) Added to Preserve Freshness. Vitamins and Minerals: Tricalcium Phosphate, Calcium Carbonate, Vitamin C (sodium ascorbate), Iron and Zinc (mineral nutrients), A B Vitamin (niacinamide), Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), Vitamin B1 (thiamin mononitrate), Vitamin A (palmitate), Vitamin B2 (riboflavin), A B Vitamin (folic acid), Vitamin B12, Vitamin D3.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 8 reviews
Verified Purchase
2 of my faves
With cereal prices going up I love the variety boxes and for a decent price
Verified Purchase
Family cereal
Even my husband likes them.
Verified Purchase
Good price
Good price for portion size.
Items you may like
Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.
SponsoredMembers-only priceNate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.
67194.6997 out of 5 Stars. 6719 reviews4.6997 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz., $6.56, $0.20/oz
$656current price $6.56$0.20/ozMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
84664.7792 out of 5 Stars. 8466 reviews4.7792 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz., $6.78, Was $8.78, $0.24/oz
Instant Savings
Now$678current price Now $6.78, Was $8.78$8.78$0.24/oz$2 offEnds Oct 04Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.
15734.7241 out of 5 Stars. 1573 reviews4.7241 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMulti-Grain Cheerios Gluten-Free Breakfast Cereal, 37.5 oz., $6.98, $0.19/oz
Sponsored$698current price $6.98$0.19/ozMulti-Grain Cheerios Gluten-Free Breakfast Cereal, 37.5 oz.
10464.7925 out of 5 Stars. 1046 reviews4.7925 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCorn Flakes Cereal, 43 oz., $8.28, $0.19/oz
$828current price $8.28$0.19/ozCorn Flakes Cereal, 43 oz.
19434.7612 out of 5 Stars. 1943 reviews4.7612 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527144.606 out of 5 Stars. 52714 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
221824.7301 out of 5 Stars. 22182 reviews4.7301 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314184.4705 out of 5 Stars. 31418 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTyson Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs., $11.97, $2.39/lb
$1197current price $11.97$2.39/lbTyson Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs.
111774.5263 out of 5 Stars. 11177 reviews4.5263 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk., $8.47, $1.41/ea
$847current price $8.47$1.41/eaMember's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.
36984.6812 out of 5 Stars. 3698 reviews4.6812 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz
$1198current price $11.98$0.12/ozJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
257474.8583 out of 5 Stars. 25747 reviews4.8583 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz., $8.78, $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
72914.7677 out of 5 Stars. 7291 reviews4.7677 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk., $15.98, $0.55/oz
$1598current price $15.98$0.55/ozNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk.
18574.8368 out of 5 Stars. 1857 reviews4.8368 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingQuaker Instant Oatmeal, Variety Pack, 1.51 oz., 52 pk., $10.98, $0.21/ea
$1098current price $10.98$0.21/eaQuaker Instant Oatmeal, Variety Pack, 1.51 oz., 52 pk.
42824.7987 out of 5 Stars. 4282 reviews4.7987 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping