Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
Shipping

Highlights
- 48 pack of Pringles snacks
- 12 of each flavor: Original Pringles, Cheddar Cheese Flavored Pringles, and Sour Cream & Onion Flavored Pringles
- Perfect for game time, school snacks, office treats, and lunchboxes
- Delicious, crispy, and never greasy for a satisfying snacking routine
- Experience the classic flavor and satisfying crunch of Pringles Potato Crisps
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk


Members also considered
Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz., $9.98, $1.05/oz
Sponsored$998current price $9.98$1.05/ozSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
13623.417 out of 5 Stars. 1362 reviews3.417 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingUtz Cheeseball Barrel, 28 oz., $7.48, $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozUtz Cheeseball Barrel, 28 oz.
34484.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews4.6876 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk., $18.98, Was $20.98, $0.79/ea
Instant Savings
SponsoredNow$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32064.4925 out of 5 Stars. 3206 reviews4.4925 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk., $17.28, $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz., $3.98, Was $4.48, $0.26/oz
Instant Savings
Now$398current price Now $3.98, Was $4.48$4.48$0.26/oz$0.50 offEnds Oct 25Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
43494.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews4.7804 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48484.7651 out of 5 Stars. 4848 reviews4.7651 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz., $5.88, $0.24/oz
$588current price $5.88$0.24/ozTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
18044.5776 out of 5 Stars. 1804 reviews4.5776 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11254.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews4.6347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz., $7.48, $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
24774.7404 out of 5 Stars. 2477 reviews4.7404 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct., $6.98, $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10584.5482 out of 5 Stars. 1058 reviews4.5482 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct., $18.98, $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
15504.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews4.7419 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
8554.6678 out of 5 Stars. 855 reviews4.6678 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Our Pringles Snack Pack features the famous stackable potato chip with a delicious, salty crunch in each and every bite. This Pringles Snack Stacks Variety Pack comes with three different flavors so that everyone can pick their favorite.
Pringles Snack Stacks Variety Pack
In this variety pack, there are three distinctive flavors: original, sour cream & onion and cheddar cheese. Each flavor is unique and tasty.
Perfect For Traveling
Packed in convenient, little plastic cases, Pringles pack with ease. If you have small children who enjoy potato chips, Pringles makes the perfect addition to their school lunchbox. For a quick snack to pack in your lunch for work, Pringles make the ideal choice. Take Pringles when you go camping, backpacking, or are on a family road trip. Because they're packaged so conveniently, they take up little space.
Additional Convenience
With 48 cups of Pringles Snack Packs in the large box, there are 24 original, 12 cheddar cheese, and 12 sour cream & onion in each one. The large quantity of chips makes this a great choice for anyone who needs treats for an event or wants to stock up. Whether hosting a picnic or you simply need to restock your vending machine, this box of Pringles makes it easy.
Specifications
Net Weight: 2.12 lbs. (33.84 oz.)
Includes: 48 packs
- 12 - Original Pringles
- 12 - Cheddar Cheese Flavored Pringles
- 12 - Sour Cream & Onion Flavored Pringles
Pringles Original Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides, Salt, Wheat Starch.
Contains Wheat Ingredients.
Pringles Sour Cream And Onion Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Salt, Whey, Sour Cream (Cream, Nonfat Milk, Cultures), Monosodium Glutamate, Onion Powder, Coconut Oil, Dextrose, Sugar, Natural Flavors, Nonfat Milk, Citric Acid, Sodium Caseinate, Lactic Acid, Yeast Extract, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Buttermilk, Malic Acid, Invert Sugar, Cultured Nonfat Milk, Cream, Wheat Starch. Contains Milk And Wheat Ingredients.
Pringles Cheddar Cheese Ingredients: Dried Potatoes, Vegetable Oil (Corn, Cottonseed, High Oleic Soybean, And/Or Sunflower Oil), Degerminated Yellow Corn Flour, Cornstarch, Rice Flour, Maltodextrin, Mono- And Diglycerides. Contains 2% Or Less Of Whey, Salt, Monosodium Glutamate, Coconut Oil, Sugar, Natural Flavors, Onion Powder, Citric Acid, Cheddar Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Blue Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Buttermilk, Butter (Cream, Salt), Lactic Acid, Nonfat Milk, Paprika Extract Color, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, Turmeric Extract Color, Yeast Extract, Autolyzed Yeast Extract, Wheat Starch. Contains Milk And Wheat Ingredients.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 889 reviews
Pringles!
[This review was collected as part of a promotion.] I liove pringles. Once you pop you can't stop. Thats where the small cup size comes in, That way you don't eat the entire can. A great choice of flavors for everyone!#ad #paid or #sponsored
Verified Purchase
Love them!
Bought at the beginning of the month and still have some, family loves them.
Verified Purchase
Yummy snacks
The children that I buy for love these! I'm the director of the Before/After program at our school.
Items you may like
Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz., $7.98, $0.20/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.20/ozChex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
17344.6107 out of 5 Stars. 1734 reviews4.6107 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs., $6.98, $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12844.7196 out of 5 Stars. 1284 reviews4.7196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
Sponsored$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk., $8.98, $0.37/ea
$898current price $8.98$0.37/eaJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
5684.5229 out of 5 Stars. 568 reviews4.5229 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1542704.8589 out of 5 Stars. 154270 reviews4.8589 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31434.748 out of 5 Stars. 3143 reviews4.748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea
$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75174.81 out of 5 Stars. 7517 reviews4.81 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59434.6747 out of 5 Stars. 5943 reviews4.6747 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea
$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35214.8029 out of 5 Stars. 3521 reviews4.8029 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44314.459 out of 5 Stars. 4431 reviews4.459 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108554.8057 out of 5 Stars. 10855 reviews4.8057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping