Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
Shipping

Highlights
- 30-count variety pack with 2 craveable flavors: Movie Theater Butter & Double Cheddar
- Ready-to-eat convenience; no prep, just open and enjoy
- Perfectly popped for consistent crunch and rich flavor in every bite
- Ideal for sharing and great for movie nights, gatherings, and on-the-go snacking
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct. $9.98 $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.


Members also considered
Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz. $17.98 $0.75/oz
Sponsored$1798current price $17.98$0.75/ozWonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
86864.797 out of 5 Stars. 8686 reviews4.797 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44314.459 out of 5 Stars. 4431 reviews4.459 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31134.636 out of 5 Stars. 3113 reviews4.636 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk. $15.98 Was $17.98 $1.42/oz
Instant Savings
SponsoredNow$1598current price Now $15.98, Was $17.98$17.98$1.42/oz$2 offEnds Oct 25Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
16824.6397 out of 5 Stars. 1682 reviews4.6397 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
236724.8197 out of 5 Stars. 23672 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz
$1088current price $10.88$0.26/ozPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
39694.7075 out of 5 Stars. 3969 reviews4.7075 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk. $19.36 $0.24/oz
$1936current price $19.36$0.24/ozFrom $19.36Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
42574.7242 out of 5 Stars. 4257 reviews4.7242 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz. $5.98 Was $6.48 $0.17/oz
Now$598current price Now $5.98, Was $6.48$6.48$0.17/oz$0.5 offMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
95264.6532 out of 5 Stars. 9526 reviews4.6532 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk. $10.98 $0.46/ea
$1098current price $10.98$0.46/eaNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
49414.7304 out of 5 Stars. 4941 reviews4.7304 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
21694.4993 out of 5 Stars. 2169 reviews4.4993 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz. $11.98 $1.00/oz
$1198current price $11.98$1.00/ozMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.
60104.5822 out of 5 Stars. 6010 reviews4.5822 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz. $5.98 $0.35/oz
$598current price $5.98$0.35/ozSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
41024.7282 out of 5 Stars. 4102 reviews4.7282 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz. $14.98 $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
25164.4364 out of 5 Stars. 2516 reviews4.4364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk. $15.98 Was $17.48 $0.80/ea
Now$1598current price Now $15.98, Was $17.48$17.48$0.80/ea$1.5 offJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.
14604.6164 out of 5 Stars. 1460 reviews4.6164 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
102954.7935 out of 5 Stars. 10295 reviews4.7935 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Experience Movie Night Magic
Transform your movie nights with the Pop Secret Ready-to-Eat 30-Count Variety Pack. This pack includes two irresistible flavors: the classic Movie Theater Butter and the bold, cheesy Double Cheddar. Perfectly portioned and ready to enjoy, these snacks bring the theater experience straight to your home.
Two Delicious Flavors
Indulge in the rich, buttery taste of Movie Theater Butter or savor the bold, cheesy goodness of Double Cheddar. With 30 individual bags, this variety pack ensures there's something for everyone to enjoy, whether you're hosting a movie marathon or looking for a quick snack.
Convenient and Ready to Enjoy
No need to pop or prepare—these ready-to-eat popcorn bags are perfect for on-the-go snacking or sharing with friends and family. Each bag is perfectly portioned for a satisfying treat anytime, anywhere.
Specifications
- 15 - Movie Theater Butter
- 15 - Double Cheddar
Ingredients (Movie Theater Butter): popcorn, sunflower oil, and/or corn oil, salt, natural flavors (including milk), annatto extract (color), paprika extract (color). Contains: milk.
Ingredients (Double Cheddar): popcorn, sunflower oil, and/or corn oil, cheddar cheese (milk, cheese cultures, salt, enzymes), cream, salt, sodium phosphate, lactic acid, annatto (color). Contains: milk.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 10 reviews
Verified Purchase
Tasty!
The cheddar ones are amaze balls!!!
Verified Purchase
snack time
nice for movie night
Fresh and tasty popcorn!
My son says it tastes just like a fresh bag of microwave popcorn! My family loved it!
Items you may like
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304804.8386 out of 5 Stars. 30480 reviews4.8386 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAngie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 23 oz. $5.48
$548current price $5.48Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 23 oz.
Available for ShippingShippingGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk. $33.88 $0.18/oz
$3388current price $33.88$0.18/ozGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk.
9044.698 out of 5 Stars. 904 reviews4.698 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
Sponsored$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk. $42.68 $0.20/oz
$4268current price $42.68$0.20/ozGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk.
3704.6865 out of 5 Stars. 370 reviews4.6865 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 22 oz. $44.58 $0.14/oz
$4458current price $44.58$0.14/ozGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 22 oz.
1404.7429 out of 5 Stars. 140 reviews4.7429 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528454.606 out of 5 Stars. 52845 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744144.6654 out of 5 Stars. 74414 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGold Medal Savory Shakes Combo 2 pk. $37.88
$3788current price $37.88Gold Medal Savory Shakes Combo 2 pk.
193.4737 out of 5 Stars. 19 reviews3.4737 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingHC Fudge Bars, Frozen, 18 ct. $10.58 $0.59/ea
$1058current price $10.58$0.59/eaHC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
64584.8414 out of 5 Stars. 6458 reviews4.8414 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60444.0945 out of 5 Stars. 6044 reviews4.0945 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4 $99.95
$9995current price $99.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping