Party Snacks Box

Highlights
- Full assortment of snacks in an easy-to-display snack box
- Perfect for the office breakroom, meetings, parties and home
- Great gift idea for any time of year
- Conveniently wrapped individual servings
- 45 assorted snacks to keep any party guest satisfied


Members who viewed this also viewed
Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54224.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews4.7016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKnott's Berry Farm Strawberry Shortbread Cookies, 2 oz., 36 pk., $11.58, $0.16/oz
$1158current price $11.58$0.16/ozKnott's Berry Farm Strawberry Shortbread Cookies, 2 oz., 36 pk.
7964.5704 out of 5 Stars. 796 reviews4.5704 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingTootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct., $14.42, $0.14/ea
$1442current price $14.42$0.14/eaTootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.
21994.7954 out of 5 Stars. 2199 reviews4.7954 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35614.7504 out of 5 Stars. 3561 reviews4.7504 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOREO Mini Mix Variety Pack Sandwich Cookies, 1.5 oz., 30 pk., $12.78, $0.28/oz
$1278current price $12.78$0.28/ozOREO Mini Mix Variety Pack Sandwich Cookies, 1.5 oz., 30 pk.
14424.7802 out of 5 Stars. 1442 reviews4.7802 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingQuaker Instant Oatmeal, Variety Pack, 1.51 oz., 52 pk., $10.98, $0.21/ea
$1098current price $10.98$0.21/eaQuaker Instant Oatmeal, Variety Pack, 1.51 oz., 52 pk.
42824.7987 out of 5 Stars. 4282 reviews4.7987 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz
$1838current price $18.38$0.22/ozFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
45934.7993 out of 5 Stars. 4593 reviews4.7993 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Candy, 55 oz., $16.98, $0.31/oz
$1698current price $16.98$0.31/ozM&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Candy, 55 oz.
37824.798 out of 5 Stars. 3782 reviews4.798 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk., $12.98, $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30724.4743 out of 5 Stars. 3072 reviews4.4743 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk., $14.68, $0.16/ea
$1468current price $14.68$0.16/eaAirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk.
11034.8123 out of 5 Stars. 1103 reviews4.8123 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShipping
About this item
Product details
You can't start having a good time without this Party Snacks Box! Great for your next gathering, event or party, this crunchy snack assortment box is packed with all sorts of delicious, individually wrapped snacks. There's something for every snack and chocolate lover at your party. With 45 different snacks, including Cheez-Its, pretzels and Rice Krispies Treats, this assorted variety snack box makes a great gift any time of year. Containing the perfect mix of snacking treats, this box makes an exceptional care package for college-bound students to family and friends. Use it to stock the home pantry or office breakroom—there's plenty to share!
Specifications
- Includes:
- 4 Welch's Fruit Snacks
- 3 M&M Candies
- 4 Goldfish Cracker bags
- 4 Nabisco Cookies/Crackers bags
- 4 Keebler Cookie/Crackers bags
- 6 Sunshine Cheez-It bags
- 4 Chex Mix bags
- 6 Snyders Pretzels bags
- 4 Pringles Variety
- 3 Combos baked snacks
- 3 Rice Krispies Treats
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 78 reviews
Verified Purchase
For my daughter in her dorm
Good snack choices! Loved them all and it came in the perfect sized box. Maybe less trail mix and pretzels and more chips.
Verified Purchase
Gift box was awesome
I bought this last month for my grandma who just went into a nursing home and she felt like it was Christmas. She loved it❤️
Verified Purchase
Perfect fit!
I bought this snack box for the Grandkids to enjoy durning their Spring Break!!
Other popular items in Bulk Foods & Case Sales
Member's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs., $67.38, $3.37/lb
$6738current price $67.38$3.37/lbMember's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct., $59.96, $0.31/ea
$5996current price $59.96$0.31/eaMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingWonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk., $16.88, $0.47/oz
$1688current price $16.88$0.47/ozWonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.
17064.8054 out of 5 Stars. 1706 reviews4.8054 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk., $43.98, $0.39/oz
$4398current price $43.98$0.39/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk.
2224.6261 out of 5 Stars. 222 reviews4.6261 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
15504.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews4.7419 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct., $18.98, $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPlanters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk., $8.98, $0.19/ea
$898current price $8.98$0.19/eaPlanters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
21224.795 out of 5 Stars. 2122 reviews4.795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingFritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozFritos The Original Corn Chip, 1 oz., 50 pk.
11964.7567 out of 5 Stars. 1196 reviews4.7567 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRuffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozRuffles Original Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12074.657 out of 5 Stars. 1207 reviews4.657 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingJack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz., $18.88, $1.18/oz
$1888current price $18.88$1.18/ozJack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.
30444.568 out of 5 Stars. 3044 reviews4.568 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk., $43.98, $0.34/oz
$4398current price $43.98$0.34/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.
1504.5933 out of 5 Stars. 150 reviews4.5933 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk., $18.74, $0.55/oz
$1874current price $18.74$0.55/ozPringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
40444.6491 out of 5 Stars. 4044 reviews4.6491 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPlanters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk., $15.98, $0.59/oz
$1598current price $15.98$0.59/ozPlanters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.
4214.715 out of 5 Stars. 421 reviews4.715 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk., $33.88, $0.18/oz
$3388current price $33.88$0.18/ozGold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 10.6 oz., 24 pk.
9044.698 out of 5 Stars. 904 reviews4.698 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping