Olay Regenerist Retinol 24 Night Facial Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk.

Highlights
- Olay’s Vitamin B3 + Retinol Complex to work wonders while you sleep
- Deliver anti-aging ingredients deep in your skin’s surface for overnight regeneration
- Hydrates your skin for 24 hours with visible improvements in fine lines & wrinkles
- Vitamin B3 + Retinol Complex delivers remarkable skin benefits overnight
- Hydrates better than the #1 Retinol product
Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk $40.91 $12.03/oz

Olay Super Cream Facial Moisturizer, Sunscreen, SPF 30, Skincare, 1.7 oz., 2pk
Members also considered
Sensodyne Pronamel Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk. $25.98 $1.00/oz
Sponsored$2598current price $25.98$1.00/ozSensodyne Pronamel Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk.
6874.8268 out of 5 Stars. 687 reviews4.8268 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingQ-tips Cotton Swabs, 1750 ct., 3 pk. $9.34 $0.01/ea
$934current price $9.34$0.01/eaQ-tips Cotton Swabs, 1750 ct., 3 pk.
69854.583 out of 5 Stars. 6985 reviews4.583 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCrest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk. $11.48 $0.36/oz
$1148current price $11.48$0.36/ozFrom $11.48Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.
36124.8153 out of 5 Stars. 3612 reviews4.8153 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCaress Daily Silk Hydrating Body Wash, White Peach & Orange Blossom, 30 fl. oz., 2 pk. $11.96 $0.20/foz
Sponsored$1196current price $11.96$0.20/fozCaress Daily Silk Hydrating Body Wash, White Peach & Orange Blossom, 30 fl. oz., 2 pk.
16174.6846 out of 5 Stars. 1617 reviews4.6846 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingListerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk. $10.98 Was $12.98 $0.11/foz
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $12.98$12.98$0.11/foz$2 offEnds Oct 05Listerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk.
100064.838 out of 5 Stars. 10006 reviews4.838 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk $11.98 Was $12.48 $0.33/oz
Now$1198current price Now $11.98, Was $12.48$12.48$0.33/oz$0.5 offColgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk
28574.7742 out of 5 Stars. 2857 reviews4.7742 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDove Beauty Bar Soap, Original White, 3.75 oz., 16 ct. $18.48 $0.31/oz
$1848current price $18.48$0.31/ozDove Beauty Bar Soap, Original White, 3.75 oz., 16 ct.
1034.7726 out of 5 Stars. 103 reviews4.7726 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDove Beauty Bar Soap, Sensitive Skin, 3.75 oz., 16 ct. $18.48 $0.31/oz
$1848current price $18.48$0.31/ozDove Beauty Bar Soap, Sensitive Skin, 3.75 oz., 16 ct.
92454.7404 out of 5 Stars. 9245 reviews4.7404 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz. $9.98 $0.26/foz
$998current price $9.98$0.26/fozPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.
23314.7701 out of 5 Stars. 2331 reviews4.7701 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDegree Antiperspirant Deodorant, Shower Clean, 2.6 oz., 5 pk. $12.98 $1.00/oz
$1298current price $12.98$1.00/ozDegree Antiperspirant Deodorant, Shower Clean, 2.6 oz., 5 pk.
27194.6712 out of 5 Stars. 2719 reviews4.6712 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCrest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk. $10.97 $0.11/foz
$1097current price $10.97$0.11/fozCrest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.
42994.7285 out of 5 Stars. 4299 reviews4.7285 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate Total Whitening Toothpaste, 6 oz., 5 pk. $15.98 $0.53/oz
$1598current price $15.98$0.53/ozColgate Total Whitening Toothpaste, 6 oz., 5 pk.
22704.7692 out of 5 Stars. 2270 reviews4.7692 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz. $9.98 $0.26/foz
$998current price $9.98$0.26/fozPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.
20664.7657 out of 5 Stars. 2066 reviews4.7657 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJergens Ultra Healing Extra Dry Skin Moisturizer, 45 fl. oz. $12.88 $0.29/foz
$1288current price $12.88$0.29/fozJergens Ultra Healing Extra Dry Skin Moisturizer, 45 fl. oz.
50104.8196 out of 5 Stars. 5010 reviews4.8196 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAlways Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.
Members-only priceAlways Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.
33524.6348 out of 5 Stars. 3352 reviews4.6348 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Deep Skin Penetration and Visible Improvement
Olay Regenerist Retinol 24 Facial Moisturizer penetrates deep into the skin’s surface layers. Its proprietary formula, with a Retinoid complex, delivers visible improvements in fine lines and wrinkles, smoothness, brightness, firming, dark spots, and pores. This powerful night cream is designed to hydrate your skin for twenty-four hours, leaving it looking youthful and radiant every morning.
Thoughtfully Formulated for Your Skin
Formulated without synthetic dyes, phthalates, and mineral oil, this moisturizer is thoughtfully crafted to be gentle on your skin. Its quick-absorbing formula ensures it goes deep into your skin’s surface layers. It's even proven to hydrate better than the $100 Retinol Cream. Use Olay in the evening for twenty-eight days and witness a true skin transformation.
Value Pack for Extended Use
This package includes two 1.7-oz jars of Olay Regenerist Retinol 24 Face Moisturizer. These generous quantities ensure you have enough product for a consistent skincare routine, enabling you to see significant results.
OLAY's Commitment to Real Beauty
At OLAY, they're serious about their commitments. Their OLAY Skin Promise to you is zero skin retouching in all advertising. OLAY is the first mass skincare brand in the US to take this stance, because they believe real beauty is honestly beautiful.
Satisfaction Guaranteed
They also guarantee you'll love your OLAY product. If you are not satisfied, they'll give you your money back via a prepaid card. You must submit within 60 days of purchase. For more details, you can call toll-free 1-855-845-9797.
Specifications
Product: Olay Regenerist Retinol 24 Face Moisturizer
Size: 1.7 oz
Pack Includes: Two jars
Warnings and disclaimers
Disclaimer
"Membership is required to complete an in-club or curbside pickup purchase at Sam's Club."
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 3,746 reviews
Verified Purchase
Love this!
I love Olay products to begin with (I'm a 3rd generation user!) and I'm thrilled with the results I've had with this cream. It really has reduced the fine lines around my eyes and lips and the wrinkles on my forehead aren't as noticeable. If you've priced other retinol creams you know this is a great deal!
Thanks for telling us how happy you are with our product! We know how busy life can get, so it means a lot that you took time to let us know how you feel. Your reaction is just what we hoped for, and we can’t wait to share your review with the rest of our team!
Verified Purchase
Olay is the most consistent with results.
Very smooth, light smell, great price. I have been using for years and pass for 7-10 yrs younger than i am. Make sure you use on your face and the front & back of your neck. Remember what yiu do for your face you must do for your neck. Neck always gives you away when not attended to.
Verified Purchase
BETTER THAN EXPENSIVE BRANDS
This is the first time i tried this product and my skin looks amazing. Dark spots are gone and my wrinkles have diminished considerably. I use to pay 167 for an expensive brand at Macy's and it didn't work this well. I'm a life fan of the product and brand now.
Thanks for taking the time to leave a review on our product! We know how busy life can get, so it means a lot that you took time to let us know how you feel, and we can’t wait to share your review with the rest of our team!
Other popular items in Facial Moisturizers
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSisley Floral Spray Mist, 3.3 oz. $59.54 $18.04/oz
$5954current price $59.54$18.04/ozSisley Floral Spray Mist, 3.3 oz.
Available for ShippingShippingShiseido Vital Perfection Intensive WrinkleSpot Treatment $64.98
$6498current price $64.98Shiseido Vital Perfection Intensive WrinkleSpot Treatment
15 out of 5 Stars. 1 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAVANI Anti-Aging Collagen Replenishing Cream, 1.7 fl. oz., 2 pk. $29.98 $8.82/foz
$2998current price $29.98$8.82/fozAVANI Anti-Aging Collagen Replenishing Cream, 1.7 fl. oz., 2 pk.
634.619 out of 5 Stars. 63 reviews4.619 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743174.6652 out of 5 Stars. 74317 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245504.8631 out of 5 Stars. 24550 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery