Oikos Pro Cultured Dairy Drink Variety Pack, 23g Protein, Strawberry Banana & Peach, 7 fl oz. Bottles, 12 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- 23g protein per 7 fl oz bottle
- Variety pack with Strawberry Banana and Peach flavors
- 0g added sugar
- Good source of vitamins B2, B6, B12, vitamin D, and calcium
- Great for breakfast, post-workout recovery, or on-the-go protein
Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct., $14.76, $0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.


Members also considered
Kraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct., $9.36, $0.13/ea
Sponsored$936current price $9.36$0.13/eaKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.
138724.818 out of 5 Stars. 13872 reviews4.818 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
221924.7303 out of 5 Stars. 22192 reviews4.7303 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct., $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245354.8632 out of 5 Stars. 24535 reviews4.8632 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk., $8.83, $0.17/oz
Sponsored$883current price $8.83$0.17/ozPillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
54024.6364 out of 5 Stars. 5402 reviews4.6364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk., $5.97, $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78804.8032 out of 5 Stars. 7880 reviews4.8032 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen, $8.22, $4.11/dz
$822current price $8.22$4.11/dzMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
69374.7108 out of 5 Stars. 6937 reviews4.7108 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct., $9.47, $0.20/ea
$947current price $9.47$0.20/eaFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct.
80214.8413 out of 5 Stars. 8021 reviews4.8413 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBall Park Beef Franks, 24 ct., $10.98, $3.91/lb
$1098current price $10.98$3.91/lbBall Park Beef Franks, 24 ct.
92924.6866 out of 5 Stars. 9292 reviews4.6866 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDaisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 48 oz., $5.54, $1.85/lb
$554current price $5.54$1.85/lbDaisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 48 oz.
73844.8634 out of 5 Stars. 7384 reviews4.8634 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal., $3.62, $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98034.6891 out of 5 Stars. 9803 reviews4.6891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPhiladelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk., $6.28, Was $7.28, $1.57/ea
Instant Savings
Now$628current price Now $6.28, Was $7.28$7.28$1.57/ea$1 offEnds Dec 31Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
186804.8857 out of 5 Stars. 18680 reviews4.8857 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal., $3.42, $0.03/foz
$342current price $3.42$0.03/fozMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
108784.6349 out of 5 Stars. 10878 reviews4.6349 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCountry Crock Original Spread 5 lbs., $7.82, $0.10/oz
$782current price $7.82$0.10/ozCountry Crock Original Spread 5 lbs.
252574.5117 out of 5 Stars. 25257 reviews4.5117 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk., $5.98, $0.19/oz
$598current price $5.98$0.19/ozMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.
31294.7779 out of 5 Stars. 3129 reviews4.7779 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk., $4.84, $0.05/foz
$484current price $4.84$0.05/fozMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
53284.7472 out of 5 Stars. 5328 reviews4.7472 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Protein-Packed Cultured Dairy Drinks
Oikos PRO Cultured Dairy Drinks provide 23 grams of protein in every 7 fl oz bottle, making them a convenient option for breakfast, post-workout recovery, or anytime you need a protein boost.
Two Delicious Flavors
Enjoy a variety pack featuring Strawberry Banana and Peach flavors. Both offer a smooth, creamy texture and refreshing taste in a convenient ready-to-drink format.
No Added Sugar
Each bottle contains 0 grams of added sugar while delivering high-quality protein and cultured dairy in a satisfying beverage that's easy to enjoy throughout the day.
Vitamins and Calcium
These cultured dairy drinks are a good source of vitamins B2, B6, and B12, along with vitamin D and calcium to complement your daily nutrition.
Ready for Life On the Go
Individually bottled and ready to drink, this 12-pack is easy to keep in the refrigerator for busy mornings, post-workout fuel, office snacks, or whenever you need a convenient protein option.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Net Contents: 7 fl oz (207 mL) Per Bottle
- 12 Bottles Per Package
- 6 Strawberry Banana Flavored Drinks
- 6 Peach Flavored Drinks
- 23g Protein Per Bottle
- 0g Added Sugar
- Cultured Dairy Drink
Strawberry Banana Ingredients: Cultured Ultra-Filtered Nonfat Milk, Water, Condensed Nonfat Milk, Whey Protein Concentrate, Less Than 1%: Cream, Natural Flavors, Pectin, Vegetable Juice Concentrate (For Color), Sea Salt, Stevia Extract, Lemon Juice Concentrate, Calcium Citrate, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Riboflavin (Vitamin B2), Vitamin D3, Yogurt Cultures (S. thermophilus & L. bulgaricus).
Peach Ingredients: Cultured Ultra-Filtered Nonfat Milk, Water, Condensed Nonfat Milk, Whey Protein Concentrate, Less Than 1%: Cream, Natural Flavors, Pectin, Sea Salt, Lemon Juice Concentrate, Stevia Extract, Calcium Citrate, Annatto Extract (For Color), Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Riboflavin (Vitamin B2), Vitamin D3, Yogurt Cultures (S. thermophilus & L. bulgaricus).
Contains: Milk.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 333 reviews
Absolute fave after a workout
Alright you guys, I want to show you this Oco's Pro 23 g protein. It's so delicious, I have actually been using this after a workout. It has 23 g of protein, zero added sugar, and it's such an easy to go cup, see how I just grab it and go, and sometimes when I'm in a hurry trying to get the kids dropped off at school. I love this. I'm gonna buy more. I finished this one, but definitely recommend it. Grab yours.
Yummy
Delicious. I drink one of these every day. It taste so good and is a great added protein boost for breakfast.  It's also easy to travel with and throwing your bag or lunchbox.
Oikos Peach Protein Shake 🍑
I'm so glad I tried this! At first, I wasn't sure if I was going to like but I absolutely love it! Tastes so good. Taste just like peach yogurt but in a liquid form. Love that it has 23g of protein! Overall good. Highly recommend! Will be repurchasing and keeping in rotation!
Items you may like
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.), $7.28, $0.30/oz
Sponsored$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42544.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews4.8343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryClio Greek Yogurt Bars, Cherry & Red Velvet, 24 pk., $11.86
$1186current price $11.86Clio Greek Yogurt Bars, Cherry & Red Velvet, 24 pk.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKrinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz., $5.64
$564current price $5.64Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliverySargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct., $11.47, $1.43/ea
Sponsored$1147current price $11.47$1.43/eaSargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct.
1194.4286 out of 5 Stars. 119 reviews4.4286 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742124.6653 out of 5 Stars. 74212 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea
$787current price $7.87$0.22/eaMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
39414.7693 out of 5 Stars. 3941 reviews4.7693 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb., $6.98, $3.49/lb
$698current price $6.98$3.49/lbMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
33804.6814 out of 5 Stars. 3380 reviews4.6814 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz., $10.74, $0.45/oz
$1074current price $10.74$0.45/ozMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.
44974.6398 out of 5 Stars. 4497 reviews4.6398 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct., $10.72, $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
58824.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews4.8135 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb
$896current price $8.96$4.48/lbMember's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.
45274.6709 out of 5 Stars. 4527 reviews4.6709 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs., $7.84, $3.92/lb
$784current price $7.84$3.92/lbMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
45184.7545 out of 5 Stars. 4518 reviews4.7545 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery