Members Mark Children's Fiber Gummies, 100 Ct.
Item # 990538603
Current price is USD$12.98
$0.13/ea
Prices may vary in club and online
Shipping
Columbus, 43215
Return or replace anytime.

Get a $30 statement credit¹ when you open an account 9/1-9/30/26 + learn how to earn 10% back on fuel for a limited time‡ See details
Highlights
- 100 count bottle of kids fiber gummies
- Helps support digestive health & the immune system
- 3g Fiber (chicory root fiber(inulin))
We also recommend
SmartyPants Kids Multivitamin and Omega Gummy, 100 ct., $17.98, $0.18/ea

$1798
current price $17.98$0.18/ea
SmartyPants Kids Multivitamin and Omega Gummy, 100 ct.
4.5216 out of 5 stars
Sponsored


Hero image 0 of Members Mark Children's Fiber Gummies, 100 Ct., 0 of 7
Members also considered
Vital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
SponsoredMembers-only priceVital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
216514.6452 out of 5 Stars. 21651 reviews4.6452 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Allergy Relief Cetirizine Hydrochloride Tablets 10 mg, 400 ct., $14.78, Was $14.98, $0.04/ea
Now$1478current price Now $14.78, Was $14.98$14.98$0.04/ea$0.2 offMember’s Mark Allergy Relief Cetirizine Hydrochloride Tablets 10 mg, 400 ct.
19254.8281 out of 5 Stars. 1925 reviews4.8281 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Omeprazole Delayed Release Tablets, 20 mg, 42 ct., $9.98, $0.24/ea
$998current price $9.98$0.24/eaMember's Mark Omeprazole Delayed Release Tablets, 20 mg, 42 ct.
23054.8521 out of 5 Stars. 2305 reviews4.8521 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Nitrile Exam Gloves, Choose your Size, 200 ct., $10.98, $0.05/ea
$1098current price $10.98$0.05/eaMember's Mark Nitrile Exam Gloves, Choose your Size, 200 ct.
7594.7549 out of 5 Stars. 759 reviews4.7549 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 91% Isopropyl Alcohol, 32 fl. oz., 2 pk., $6.98, $0.11/foz
$698current price $6.98$0.11/fozMember's Mark 91% Isopropyl Alcohol, 32 fl. oz., 2 pk.
18924.8441 out of 5 Stars. 1892 reviews4.8441 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark ClearLAX Polyethylene Glycol 3350 Powder, 17.9 oz., 3 pk., $21.12, $0.39/oz
$2112current price $21.12$0.39/ozFrom $21.12Member's Mark ClearLAX Polyethylene Glycol 3350 Powder, 17.9 oz., 3 pk.
49814.8693 out of 5 Stars. 4981 reviews4.8693 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBAND-AID Adhesive Bandages, Variety Pack, 163 ct., $12.98, $0.08/ea
$1298current price $12.98$0.08/eaBAND-AID Adhesive Bandages, Variety Pack, 163 ct.
11614.7821 out of 5 Stars. 1161 reviews4.7821 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 50mcg Allergy Relief, Fluticasone Propionate Nasal Spray (0.62 fl. oz., 6 ct.), $24.46, $4.08/ea
$2446current price $24.46$4.08/eaFrom $24.46Member's Mark 50mcg Allergy Relief, Fluticasone Propionate Nasal Spray (0.62 fl. oz., 6 ct.)
13724.8418 out of 5 Stars. 1372 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk., $9.16, $0.05/ea
$916current price $9.16$0.05/eaFrom $9.16Member’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk.
24004.8208 out of 5 Stars. 2400 reviews4.8208 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 10 Strain Probiotic Capsules, 84 ct., $15.67, $0.19/ea
$1567current price $15.67$0.19/eaMember's Mark 10 Strain Probiotic Capsules, 84 ct.
51214.8 out of 5 Stars. 5121 reviews4.8 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Allergy Relief Loratadine Tablets 10 mg, 400 ct., $12.47, $0.03/ea
$1247current price $12.47$0.03/eaFrom $12.47Member’s Mark Allergy Relief Loratadine Tablets 10 mg, 400 ct.
10774.7614 out of 5 Stars. 1077 reviews4.7614 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vitamin K2 + D3 Softgels, 150 ct., $14.98, $0.10/ea
$1498current price $14.98$0.10/eaMember's Mark Vitamin K2 + D3 Softgels, 150 ct.
5914.7174 out of 5 Stars. 591 reviews4.7174 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingZyrtec Antihistamine Allergy Tablets, 10 mg. 120 ct., $39.98, $0.33/ea
$3998current price $39.98$0.33/eaZyrtec Antihistamine Allergy Tablets, 10 mg. 120 ct.
41764.7957 out of 5 Stars. 4176 reviews4.7957 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ibuprofen Softgels, 200 mg, 400 ct., $13.86, $0.03/ea
$1386current price $13.86$0.03/eaMember's Mark Ibuprofen Softgels, 200 mg, 400 ct.
17424.8749 out of 5 Stars. 1742 reviews4.8749 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVitafusion Women's Multivitamins Gummy Vitamins, 220 ct., $13.38, $0.06/ea
$1338current price $13.38$0.06/eaVitafusion Women's Multivitamins Gummy Vitamins, 220 ct.
45734.6162 out of 5 Stars. 4573 reviews4.6162 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Support Digestive Health with Member's Mark Children's Fiber Gummies
Member's Mark Children's Fiber Gummies are crafted to help support digestive health and the immune system. Each serving contains inulin fiber, a prebiotic known to encourage the growth of beneficial gut bacteria. These gummies make it easy to incorporate fiber into your child's diet in a fun and tasty way.A Tasty Source of Fiber for Kids
Packed with 3 grams of prebiotic dietary fiber per serving (2 gummies), these gummies provide as much fiber as ½ cup of cooked broccoli. They are a delicious and enjoyable option that kids will love, making it simple to support their balanced diet and overall health.Non-GMO and Free from Artificial Additives
Member's Mark Children's Fiber Gummies are non-GMO Project Verified and made with 100% plant-based fiber. They are free from artificial coloring, high fructose corn syrup, and gluten, ensuring a high-quality product you can trust.Convenient and Easy to Use
These gummies are designed for children aged 2 years and older. Simply take two gummies per day, chewing completely before swallowing. It's the most delicious and convenient way to help your child meet their daily fiber needs.info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.Â
Specifications
- Use Instructions: Children 2 years of age and older, chew two (2) gummies per day under adult supervision. Chew completely before swallowing. Reduce daily dosage if minor gas or bloating occurs.
- Purchase Includes: 100 gummies per bottle
- Shelf Life: 24 Months
- FSA/HSA Eligible: N/A
- Allergen + Warning Information: KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN. This product requires adult supervision. Not for children under 2 years of age due to risk of choking. Child resistant cap. Do not exceed recommended dose. Excessive consumption may have a laxative effect in children. Consult a qualified health care professional if you have a medical condition, or if you are taking any prescription medications. Sealed for your protection. Do not use if seal under cap is broken or missing. Keep in a dry area away from direct light. Store: Tightly closed; in the dark; dry and cool (45°F-75°F). Gummy colors may change over time. This does not alter the potency of the product. Any clouding of clear bottle is normal. To ensure quality
and potency through expiration, this product is manufactured with higher active ingredient levels than the indicated amount per serving. - Ingredients: Chicory Root Fiber (Inulin), Cane Sugar; Contains < 2% of: Citric Acid, Lo Han Fruit Concentrate, Natural Flavors, Organic Black Carrot Juice Concentrate (color), Organic Carnauba Wax, Organic Sunflower Oil, Pectin, Sodium Citrate.
Member ratings & reviews
0 out of 5 stars
Other popular items in Kids' Health
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
22994.6494 out of 5 Stars. 2299 reviews4.6494 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk., $16.37, $1.36/foz
$1637current price $16.37$1.36/fozHyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk.
504.68 out of 5 Stars. 50 reviews4.68 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
13564.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews4.3857 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
25124.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews4.6843 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingClorox Disinfecting Cleaning Wipes, Bleach Free, Fresh Scent and Crisp Lemon, 5 pk., 425 Wipes Total, $18.78, $0.04/ea
$1878current price $18.78$0.04/eaFrom $18.78Clorox Disinfecting Cleaning Wipes, Bleach Free, Fresh Scent and Crisp Lemon, 5 pk., 425 Wipes Total
434404.8217 out of 5 Stars. 43440 reviews4.8217 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
180804.78 out of 5 Stars. 18080 reviews4.78 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk., $15.48, $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39754.8126 out of 5 Stars. 3975 reviews4.8126 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz., $8.78, $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
73004.7677 out of 5 Stars. 7300 reviews4.7677 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk., $15.78, $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32744.81 out of 5 Stars. 3274 reviews4.81 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Soft 3-Ply Facial Tissues, 12 Cube Boxes, 80 tissues/box, $13.98, $0.01/ea
$1398current price $13.98$0.01/eaMember's Mark Ultra Soft 3-Ply Facial Tissues, 12 Cube Boxes, 80 tissues/box
162554.7717 out of 5 Stars. 16255 reviews4.7717 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk., $15.98, $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
19704.7838 out of 5 Stars. 1970 reviews4.7838 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Soft & Strong 2-Ply Premium Facial Tissues 12 Flat Boxes, 160 tissues/box, $14.98, $0.01/ea
$1498current price $14.98$0.01/eaMember’s Mark Soft & Strong 2-Ply Premium Facial Tissues 12 Flat Boxes, 160 tissues/box
191834.7364 out of 5 Stars. 19183 reviews4.7364 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
123774.7594 out of 5 Stars. 12377 reviews4.7594 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping