Member's Mark Pretzel Bite Party Tray with Cheese Dip, 24.5 oz.

Highlights
- Pretzel bit party tray with cheese dip included
- Made with only the highest quality ingredients
- 9g of protein per serving
- Unbeatable convenience, just heat up and enjoy!
Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct. $6.98 $2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.


Members also considered
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.) $7.28 $0.30/oz
Sponsored$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42544.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews4.8343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea
$727current price $7.27$0.20/eaMember's Mark Light String Cheese 36 ct.
66814.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews4.5888 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct. $7.87 $0.22/ea
$787current price $7.87$0.22/eaMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
39484.7695 out of 5 Stars. 3948 reviews4.7695 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz. $8.58 $0.39/oz
Sponsored$858current price $8.58$0.39/ozMember's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.
22714.5183 out of 5 Stars. 2271 reviews4.5183 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct. $10.72 $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
58824.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews4.8135 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb. $6.98 $3.49/lb
$698current price $6.98$3.49/lbMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
33804.6814 out of 5 Stars. 3380 reviews4.6814 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz. $8.28 $0.26/oz
$828current price $8.28$0.26/ozBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz.
33864.7646 out of 5 Stars. 3386 reviews4.7646 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.) $9.53 Was $10.53 $0.20/oz
Now$953current price Now $9.53, Was $10.53$10.53$0.20/oz$1 offMember's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
28274.6604 out of 5 Stars. 2827 reviews4.6604 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz
$796current price $7.96$0.12/ozMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
88884.6041 out of 5 Stars. 8888 reviews4.6041 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz. $10.74 $0.45/oz
$1074current price $10.74$0.45/ozMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.
44974.6398 out of 5 Stars. 4497 reviews4.6398 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk. $9.96 Was $11.98 $4.98/ea
Now$996current price Now $9.96, Was $11.98$11.98$4.98/ea$2.02 offSoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.
48344.4332 out of 5 Stars. 4834 reviews4.4332 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs. $6.42 $3.21/lb
$642current price $6.42$3.21/lbMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs.
32754.6745 out of 5 Stars. 3275 reviews4.6745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz. $5.64 $0.25/oz
$564current price $5.64$0.25/ozMember's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
34514.5911 out of 5 Stars. 3451 reviews4.5911 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs. $7.84 $3.92/lb
$784current price $7.84$3.92/lbMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
45254.7547 out of 5 Stars. 4525 reviews4.7547 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct. $12.72 $0.23/ea
$1272current price $12.72$0.23/eaDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.
39234.3971 out of 5 Stars. 3923 reviews4.3971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Perfect Snack for Any Occasion
Impress your guests with the Member's Mark Pretzel Bite Party Tray with Cheese Dip, exclusively available at Sam's Club. This tray is designed to make hosting effortless, offering delicious pretzel bites that can be served in minutes. Whether it's a casual get-together or a festive celebration, this party tray is the ideal solution for entertaining with ease.
Exceptional Quality and Flavor
Crafted with premium ingredients, each pretzel bite delivers authentic, savory flavor that stands out. Paired with a rich and creamy cheese dip, this combination creates a taste sensation that will delight everyone at your gathering. The quality and flavor of Member's Mark products ensure your guests will savor every bite.
Unbeatable Value and Convenience
As a Sam's Club member, you can enjoy the unbeatable value and convenience of the Member's Mark Pretzel Bite Party Tray. This tray offers a hassle-free way to elevate your gatherings without breaking the bank, ensuring you get the best for less. Make every moment memorable with this easy-to-prepare snack option.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Net Weight: 24.5 oz.
Ingredients: Pretzel Bites (Wheat Flour, Water, Soybean Oil, Salt, Malted Barley, Yeast), Cheese Dip (Cheese [Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes], Skim Milk, Water, Butter [Pasteurized Cream, Salt], Contains 2% or Less Of: Modified Food Starch, Natural Flavor, Sodium Phosphates, Salt, Paprika [Color]), Salt.
Contains: Milk, Wheat, Soy.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 128 reviews
Verified Purchase
Great Snack!
These were very tasty! Pretzels and cheese both! Very quick and easy. I prepared mine in the air fryer and I brushed the pretzels with butter. They turned out perfectly. I heated the cheese in its container at 10 second intervals for a total of 30-40 seconds and it turned out to be a delicious snack!
Verified Purchase
Members Mark Pretzel bites are the bomb!
These are so yummy delicious!!! I have taken these to a couple of gatherings and people have raved about them. The trick is to definitely do the butter coating before adding the salt. I also did one with melted butter and cinnamon sugar which people loved too! We have liked them so much we bought some just for the house.
Verified Purchase
Don’t pass up
These are a delicious tailgate snack. I throw them in a baggy with a bit of melted butter and toss. I then add to the bag a couple of shakes of Everything Bagel.( husband’s great idea) Pop in toaster oven for 4 minutes as directed, serve with cheese or mustard. They disappear quickly.
Other popular items in Fresh Food
Cabot Extra Sharp Cheddar Cheese 2 lbs. $9.22 $4.61/lb
Sponsored$922current price $9.22$4.61/lbCabot Extra Sharp Cheddar Cheese 2 lbs.
14024.6862 out of 5 Stars. 1402 reviews4.6862 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz
$1587current price $15.87$1.51/ozHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
110294.7305 out of 5 Stars. 11029 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGO2snax, Hard Salami, Mild Cheddar Cheese, Chocolatey Caramels & Almonds, 2.15 oz. Each, 6 pk. $9.97 $1.66/ea
$997current price $9.97$1.66/eaGO2snax, Hard Salami, Mild Cheddar Cheese, Chocolatey Caramels & Almonds, 2.15 oz. Each, 6 pk.
1274.7953 out of 5 Stars. 127 reviews4.7953 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryEl Viajero Panela Basket Cheese 3 lbs. $11.67 $3.89/lb
Sponsored$1167current price $11.67$3.89/lbEl Viajero Panela Basket Cheese 3 lbs.
7004.6514 out of 5 Stars. 700 reviews4.6514 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKraft Parmesan Cheese Grated 4.5 lb. $25.88 $5.75/lb
$2588current price $25.88$5.75/lbKraft Parmesan Cheese Grated 4.5 lb.
2814.9039 out of 5 Stars. 281 reviews4.9039 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz. $6.78 $0.42/oz
$678current price $6.78$0.42/ozMember's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz.
9354.6674 out of 5 Stars. 935 reviews4.6674 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOld Wisconsin Natural Cut Turkey Smoked Sausage & Colby Jack Cheese Bites, 1.5 oz., 6 ct. $8.84 $1.47/ea
$884current price $8.84$1.47/eaOld Wisconsin Natural Cut Turkey Smoked Sausage & Colby Jack Cheese Bites, 1.5 oz., 6 ct.
754.3733 out of 5 Stars. 75 reviews4.3733 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Parmigiano Reggiano by Argitoni, priced per pound $33.74 $16.87/lb
$3374current price $33.74avg. price$16.87/lbFinal cost by weightMember's Mark Parmigiano Reggiano by Argitoni, priced per pound
8824.712 out of 5 Stars. 882 reviews4.712 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKerrygold Dubliner Cheese, 1.75 lbs. $12.93 $7.39/lb
$1293current price $12.93$7.39/lbKerrygold Dubliner Cheese, 1.75 lbs.
13734.7524 out of 5 Stars. 1373 reviews4.7524 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Manchego Wedge Cheese, priced per pound $23.14 $11.57/lb
$2314current price $23.14avg. price$11.57/lbFinal cost by weightMember's Mark Manchego Wedge Cheese, priced per pound
6864.7376 out of 5 Stars. 686 reviews4.7376 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFormaggio Marinated Mozzarella Salad 28 oz. $9.63 $0.34/oz
$963current price $9.63$0.34/ozFormaggio Marinated Mozzarella Salad 28 oz.
5634.5151 out of 5 Stars. 563 reviews4.5151 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMM Grated Pecorino Romano Cheese $14.93
$1493current price $14.93MM Grated Pecorino Romano Cheese
1204.9 out of 5 Stars. 120 reviews4.9 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Flamin' Jack Cheese, priced per pound $16.44 $5.48/lb
$1644current price $16.44avg. price$5.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Flamin' Jack Cheese, priced per pound
10034.65 out of 5 Stars. 1003 reviews4.65 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBelGioioso Fresh Mozzarella Cheese Pearls, 8 oz., 3 pk. $7.44 $0.31/oz
$744current price $7.44$0.31/ozBelGioioso Fresh Mozzarella Cheese Pearls, 8 oz., 3 pk.
3804.7184 out of 5 Stars. 380 reviews4.7184 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryYoungsters Red Wax Gouda $12.17 $6.76/lb
$1217current price $12.17avg. price$6.76/lbFinal cost by weightYoungsters Red Wax Gouda
704.8 out of 5 Stars. 70 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery