Member's Mark BBQ Rib Sandwich, Frozen, 10 ct.

Highlights
- Made with boneless, rib-shaped pork smothered in an appetizing BBQ sauce, they're irresistible
- Held between two slices of a hearth-baked bun that contains yummy sesame seeds sprinkled on top
- Ideal for feeding a crowd
Raybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct. $11.68 $1.95/ea

Raybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct.


Members who viewed this also viewed
Raybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct. $11.68 $1.95/ea
Sponsored$1168current price $11.68$1.95/eaRaybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct.
30074.3568 out of 5 Stars. 3007 reviews4.3568 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct. $12.84 $0.80/ea
$1284current price $12.84$0.80/eaMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
58974.6039 out of 5 Stars. 5897 reviews4.6039 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Southern Style Chicken Sandwich, Frozen, 8 Count, 53.6 oz. $14.36
$1436current price $14.36Member's Mark Southern Style Chicken Sandwich, Frozen, 8 Count, 53.6 oz.
213.9524 out of 5 Stars. 21 reviews3.9524 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct. $12.64 $1.58/ea
$1264current price $12.64$1.58/eaMember's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.
72674.7329 out of 5 Stars. 7267 reviews4.7329 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCrispUps Grilled Chicken Quesadillas, Frozen, 2.33 oz., 14 ct. $12.97 $0.93/ea
$1297current price $12.97$0.93/eaCrispUps Grilled Chicken Quesadillas, Frozen, 2.33 oz., 14 ct.
10914.2246 out of 5 Stars. 1091 reviews4.2246 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct. $12.93 $0.40/oz
$1293current price $12.93$0.40/ozMember's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
31854.5325 out of 5 Stars. 3185 reviews4.5325 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98 $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
16873.8488 out of 5 Stars. 1687 reviews3.8488 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627924.8196 out of 5 Stars. 62792 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs. $13.97 $4.66/lb
$1397current price $13.97$4.66/lbMember's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
101154.3072 out of 5 Stars. 10115 reviews4.3072 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs. $12.98 $3.71/lb
$1298current price $12.98$3.71/lbMember's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
35754.4031 out of 5 Stars. 3575 reviews4.4031 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJose Ole Beef Taquitos, Frozen 60 ct. $13.76 $0.23/ea
$1376current price $13.76$0.23/eaJose Ole Beef Taquitos, Frozen 60 ct.
27624.5836 out of 5 Stars. 2762 reviews4.5836 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct. $12.86 Was $13.86 $3.38/lb
Instant Savings
Now$1286current price Now $12.86, Was $13.86$13.86$3.38/lb$1 offEnds Oct 15Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
49174.6909 out of 5 Stars. 4917 reviews4.6909 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRed's Sausage Egg and Cheese Breakfast Burrito, Frozen, 10 ct., 5 oz. Each $14.87
$1487current price $14.87Red's Sausage Egg and Cheese Breakfast Burrito, Frozen, 10 ct., 5 oz. Each
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb
$1498current price $14.98$4.28/lbTyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
78094.5139 out of 5 Stars. 7809 reviews4.5139 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Treat yourself to a fast and simple meal with a Member's Mark BBQ Rib Sandwich, Frozen, 10 ct. With 10 sandwiches in every box, there's enough to share.
What’s Member's Mark BBQ Rib Sandwich, Frozen, 10 ct.?
This pack includes sandwiches that will satisfy hunger in a delicious way. Made with boneless, rib-shaped pork smothered in an appetizing BBQ sauce, they're irresistible. The juicy meat is held between two slices of a hearth-baked bun that contains yummy sesame seeds sprinkled on top for additional tastiness.
Each BBQ Rib Sandwich Is Very Easy to Prepare
Already fully cooked, each BBQ rib sandwich is just waiting to be consumed. Although you need to keep them frozen, they’re completely microwavable, which means you can prepare one within a matter of minutes.
Great for Snacking On The Go
If you have access to a microwave at work, at the gym or at school, then you may want to carry a BBQ rib sandwich with you. They’re compact enough to easily fit in a lunch bag and can then be warmed in a microwave. This allows you to enjoy a fulfilling rib sandwich while you’re away from home.
One Box Offers Plenty to Go Around
With 10 BBQ rib sandwiches in one box, this is ideal for feeding a crowd. Whether you’ve decided to treat your colleagues at work to warm, hearty sandwiches or are simply providing for your family, this box can offer reliable convenience. This may also sell successfully in convenience stores or concession stands. And since they’re individually wrapped, they’re ready for resale.
Ideal Choice for Busy Parents
No matter how busy you are, your children will still want a flavorful meal multiple times a day. Fortunately, a box of fully cooked sandwiches gives you the chance to give kids a BBQ rib sandwich with little effort. And not only are these easy to make, but your kids may even find them so good they'll ask for seconds.
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
- Fully cooked
- Microwaveable
- Keep frozen
- Quantity: 10 individuall wrapped sandwiches
- Net weight: 65 oz.
Ingredients: Fully cooked, flamebroiled, boneless rib shaped pork patty, smoke flavor added, glazed with barbecue sauce: pork, water, textured vegetable protein (soy protein concentrate, caramel color), seasoning {tomato powder, dextrose, brown sugar, artificial vinegar [malic acid, sodium acetates, lactose, fumaric acid, artificial flavorings], worcestershire sauce powder [corn syrup solids, salt, garlic powder, sugar, spices, soy sauce solids (wheat, soybeans, salt, maltodextrin, caramel color), tamarind, natural flavor], spices, spice extractive, onion powder, natural smoke flavor, garlic powder}, salt, sodium phosphate. glazed with barbecue sauce: water, tomato paste, sugar, distilled vinegar, molasses, contains less than 2% of: salt, food starch - modified, natural hickory smoke flavor, mustard bran, spices, onion powder, garlic powder, sodium benzoate as a preservative, caramel color, natural flavors. bun: enriched wheat flour (wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, enzyme, folic acid), water, sugar, soybean oil, contains 2% or less of: ascorbic acid, calcium propionate (preservative), calcium sulfate, enzymes, monoglycerides (with ascorbic acid [antioxidant] and citric acid [antioxidant]),salt, wheat starch, yeast (yeast, sorbitan monostearate, ascorbic acid).
Contains: Milk, soy, wheat
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 88 reviews
Verified Purchase
Taste so good!
Very good love the ease of being able to throw in the microwave and still they taste really good. The bread on them taste fresh made, even after being frozen.
Verified Purchase
If you like the McRib Get these!
If you like McDonald's McRib you'll love these. I used to get these as a kid and they are just as I remember them as long as you follow the directions to warm them up.
Verified Purchase
Great Tasting Sandwich
They use to sell these at local SoCal Sam’s but stopped. The employees I asked did not know why. I still find them in Arizona Sam’s Clubs Go figure
Top products
Bananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528454.606 out of 5 Stars. 52845 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60444.0945 out of 5 Stars. 6044 reviews4.0945 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4 $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1546294.8587 out of 5 Stars. 154629 reviews4.8587 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition $169.98
$16998current price $169.98Premium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition
Available for ShippingShippingHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea
Instant Savings
Now$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
30134.7687 out of 5 Stars. 3013 reviews4.7687 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60574.7624 out of 5 Stars. 6057 reviews4.7624 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304484.8387 out of 5 Stars. 30448 reviews4.8387 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744144.6654 out of 5 Stars. 74414 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection $1,099.00
$1,09900current price $1,099.00HP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection
1274.2047 out of 5 Stars. 127 reviews4.2047 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3 $119.98
$11998current price $119.98Member's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3
614.3279 out of 5 Stars. 61 reviews4.3279 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping