M&M's Ghoul's Mix, Halloween Milk Chocolate Candy, 62 oz.

Highlights
- INCLUDES: 62 ounces of Milk Chocolate candies
- M&M'S Ghoul's Mix features real milk chocolate in a crunchy candy shell
- Stock your pantry for Halloween movie marathons, Halloween parties, boo bags and Trunk or Treat with bulk Halloween candy
- Classic candy with seasonal flair is perfect for adding a touch of sweetness to your recipes, or Halloween magic to your home decorations
Mentos Fruit Variety, 1.32 oz., 15 pk., $12.48, $0.83/ea

Mentos Fruit Variety, 1.32 oz., 15 pk.


Members also considered
M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz., $16.48, $0.27/oz
$1648current price $16.48$0.27/ozFrom $16.48M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.
3324.7711 out of 5 Stars. 332 reviews4.7711 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz., $16.48, $0.27/oz
$1648current price $16.48$0.27/ozFrom $16.48M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.
5884.7262 out of 5 Stars. 588 reviews4.7262 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz., $16.98, $0.27/oz
$1698current price $16.98$0.27/ozM&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.
102624.7516 out of 5 Stars. 10262 reviews4.7516 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs., $14.98, $0.19/ea
$1498current price $14.98$0.19/eaMars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs.
2214.7647 out of 5 Stars. 221 reviews4.7647 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz., $12.98
$1298current price $12.98Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.
443.0909 out of 5 Stars. 44 reviews3.0909 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingSnickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98
$1298current price $12.98Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
634.1587 out of 5 Stars. 63 reviews4.1587 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz., $16.98, $0.27/oz
$1698current price $16.98$0.27/ozM&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz.
132274.7813 out of 5 Stars. 13227 reviews4.7813 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKIT KAT Variety Pack Snack Size Chocolate Halloween Candy, 75 pcs., $17.98, $0.24/ea
$1798current price $17.98$0.24/eaKIT KAT Variety Pack Snack Size Chocolate Halloween Candy, 75 pcs.
1254.416 out of 5 Stars. 125 reviews4.416 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs., $21.98, Was $23.98, $0.12/ea
Instant Savings
Now$2198current price Now $21.98, Was $23.98$23.98$0.12/ea$2 offEnds Oct 31Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
6624.6767 out of 5 Stars. 662 reviews4.6767 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingM&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Candy, 55 oz., $16.98, $0.31/oz
$1698current price $16.98$0.31/ozM&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Candy, 55 oz.
37824.798 out of 5 Stars. 3782 reviews4.798 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGhirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz, $14.48
$1448current price $14.48Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk., $22.78, Was $33.48, $0.76/ea
Instant Savings
Now$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
29994.7683 out of 5 Stars. 2999 reviews4.7683 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk., $29.98, $1.00/ea
$2998current price $29.98$1.00/eaMars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.
8424.8587 out of 5 Stars. 842 reviews4.8587 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs., $14.98
$1498current price $14.98Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFerrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs., $22.98, $0.11/ea
$2298current price $22.98$0.11/eaFerrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.
2744.4343 out of 5 Stars. 274 reviews4.4343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Savor the Season with M&M'S Milk Chocolate Candy
Expand your Halloween celebrations beyond a single day with the delicious M&M'S Milk Chocolate Candy. Perfect for candy-loving families and festive adults who see Halloween as the best day of the year, these treats ensure your bowls are overflowing with Halloween candy goodness. Each 62-ounce jar is filled with M&M'S® Milk Chocolate Ghouls Mix candies, making it a must-have for the season.
Perfect for Halloween Celebrations
These spooktacular goodies are not just for trick-or-treating. You can stock up with this resealable jar for your spooky costume party, add them to your Halloween recipes, or have them ready for a Halloween movie marathon. Bulk jars of Halloween candy ensure you are fully stocked all season long. Make your house too scary to miss, and GHOST ALL OUT with the best goodies on the block.
Be the Best House on the Block
Order your bulk trick or treating Halloween candy essentials before it's too late! With these tasty M&M'S Milk Chocolate Candies, you'll be the best house on the block this Halloween. Catch Em' While You Can. Grab goodies that'll have trick-or-treaters lined up at your door!
Specifications
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 234 reviews
Verified Purchase
Fun Halloween colors
Bought these for holiday fun and decorating treats. Always good. Always fun. Also good for sorting and counting with our 4 yr old granddaughter haha.
Verified Purchase
Great Colors
I bought for an 80's themed party and the colors match all of my decorations. I know they were for Halloween, but they were perfect for what I needed.
Verified Purchase
Ghouly!
Has gotten much more expensive in last year, but fun!
Other popular items in Candy
Altoids Peppermints, 1.76 oz., 12 pk., $28.38, $2.36/ea
Sponsored$2838current price $28.38$2.36/eaAltoids Peppermints, 1.76 oz., 12 pk.
2504.484 out of 5 Stars. 250 reviews4.484 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz., $14.18, $0.38/oz
$1418current price $14.18$0.38/ozSkittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz.
834.747 out of 5 Stars. 83 reviews4.747 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs., $22.68, Was $23.48, $0.16/ea
Now$2268current price Now $22.68, Was $23.48$23.48$0.16/ea$0.8 offMars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
40344.708 out of 5 Stars. 4034 reviews4.708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySkinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct., $12.64, $0.63/ea
Sponsored$1264current price $12.64$0.63/eaSkinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.
1034.6699 out of 5 Stars. 103 reviews4.6699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk., $41.72, $1.16/ea
$4172current price $41.72$1.16/eaKIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk.
11614.745 out of 5 Stars. 1161 reviews4.745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingM&M'S Milk Chocolate Candy, 1.69 oz., 48 pk., $52.48, $1.09/ea
$5248current price $52.48$1.09/eaM&M'S Milk Chocolate Candy, 1.69 oz., 48 pk.
63564.716 out of 5 Stars. 6356 reviews4.716 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Milk Chocolate Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk., $41.72, $1.16/ea
$4172current price $41.72$1.16/eaFrom $41.72HERSHEY'S Milk Chocolate Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk.
45774.7075 out of 5 Stars. 4577 reviews4.7075 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs., $23.98
$2398current price $23.98HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz., $17.98, $0.37/oz
$1798current price $17.98$0.37/ozMember's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
37074.7812 out of 5 Stars. 3707 reviews4.7812 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs., $19.98, $0.14/ea
$1998current price $19.98$0.14/eaHERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
37054.8032 out of 5 Stars. 3705 reviews4.8032 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMars Full Size Fundraiser Candy Bars, Variety Pack, 52 pk., $57.18, $1.10/ea
$5718current price $57.18$1.10/eaMars Full Size Fundraiser Candy Bars, Variety Pack, 52 pk.
4104.778 out of 5 Stars. 410 reviews4.778 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk., $17.48, $0.87/ea
$1748current price $17.48$0.87/eaKinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk.
6464.8251 out of 5 Stars. 646 reviews4.8251 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct., $14.42, $0.14/ea
$1442current price $14.42$0.14/eaTootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.
21994.7954 out of 5 Stars. 2199 reviews4.7954 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingUnreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz, $10.48, $0.94/oz
$1048current price $10.48$0.94/ozUnreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
9894.727 out of 5 Stars. 989 reviews4.727 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs., $20.98, $0.12/ea
$2098current price $20.98$0.12/eaHERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs.
28794.7892 out of 5 Stars. 2879 reviews4.7892 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping