LG 65" Class 4K HDR Smart LED UHD TV - 65UK6090PUA
Prices may vary in club and online
How do you want your item?
Return or replace within 90 days.
Get expert help on installations
See details
Highlights
  • 65” 4K TV
  • Quad-core processor
  • Smart TV
  • Slim unibody
We also recommend
Sponsored
Members-only price
SAMSUNG 75” Class M80H Series Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV
4 out of 5 Stars. 3 reviews
Hero image 0 of LG 65" Class 4K HDR Smart LED UHD TV - 65UK6090PUA, 0 of 1