ICE BREAKERS Sours, Assorted Fruit, 1.5 oz., 8 pk.
Shipping

Highlights
- Contains eight (8) 1.5-ounce pucks of ICE BREAKERS Sours Assorted Fruit Flavored Sugar Free Breath Mints
- Sugar free breath mints packed in a convenient dual-sided puck that can dispense one or many if you want to share with family and friends
- Keep sour, fruit flavored mint pucks in the car, a pocket or your desk drawer for an instant mouthwatering refreshment
- Use ICE BREAKERS breath mints to fill birthday gift bags and school lunch boxes or bridal and baby shower candy dishes
- Delight your taste buds with green apple, tangerine and watermelon flavor crystals inside ICE BREAKERS Sours sugar free breath mints
JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk., $13.48, Was $14.98

JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk.


Members also considered
RESPAWN By RAZER Watermelon Guava Rush Sugar Free Chewing Mints, 1 oz., 8 pk., $19.98, $2.50/ea
Sponsored$1998current price $19.98$2.50/eaRESPAWN By RAZER Watermelon Guava Rush Sugar Free Chewing Mints, 1 oz., 8 pk.
574.3333 out of 5 Stars. 57 reviews4.3333 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingICE BREAKERS STRAWBERRY DUOS MINTS 1.5OZ, $17.78
$1778current price $17.78ICE BREAKERS STRAWBERRY DUOS MINTS 1.5OZ
Available for ShippingShippingICE BREAKERS Sugar Free Breath Mints, Coolmint, 1.5 oz., 8 pk., $17.78, $2.22/ea
$1778current price $17.78$2.22/eaICE BREAKERS Sugar Free Breath Mints, Coolmint, 1.5 oz., 8 pk.
6774.7622 out of 5 Stars. 677 reviews4.7622 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMentos Pure Fresh Sugar Free Chewing Gum, Variety Pack, 50 Pieces, 6pk., $18.98, $3.16/ea
Sponsored$1898current price $18.98$3.16/eaMentos Pure Fresh Sugar Free Chewing Gum, Variety Pack, 50 Pieces, 6pk.
1694.7219 out of 5 Stars. 169 reviews4.7219 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingICE BREAKERS Ice Cubes Sugar-Free Chewing Gum, Arctic Grape, 40 pcs., 4 pk., $13.26, $3.31/ea
$1326current price $13.26$3.31/eaICE BREAKERS Ice Cubes Sugar-Free Chewing Gum, Arctic Grape, 40 pcs., 4 pk.
244.44 out of 5 Stars. 24 reviews4.44 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingICE BREAKERS Ice Cubes, Peppermint Sugar Free Chewing Gum, 40 pcs., 4 pk., $13.26, $3.31/ea
$1326current price $13.26$3.31/eaICE BREAKERS Ice Cubes, Peppermint Sugar Free Chewing Gum, 40 pcs., 4 pk.
13314.707 out of 5 Stars. 1331 reviews4.707 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingLife Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs., $13.48, $4.49/lb
$1348current price $13.48$4.49/lbFrom $13.48Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.
27444.8517 out of 5 Stars. 2744 reviews4.8517 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPUR Sugar-Free Spearmint Chewing Gum and Mints, Variety Pack, 5 pk., $13.98, $2.80/ea
$1398current price $13.98$2.80/eaPUR Sugar-Free Spearmint Chewing Gum and Mints, Variety Pack, 5 pk.
92.8889 out of 5 Stars. 9 reviews2.8889 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingICE BREAKERS Ice Cubes Sugar-Free Chewing Gum, Spearmint, 40 pcs., 4 pk., $13.26, $3.31/ea
$1326current price $13.26$3.31/eaICE BREAKERS Ice Cubes Sugar-Free Chewing Gum, Spearmint, 40 pcs., 4 pk.
6254.7104 out of 5 Stars. 625 reviews4.7104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingAltoids Mints, Peppermint, 1.76 oz., 12 pk., $28.38, $2.36/ea
$2838current price $28.38$2.36/eaAltoids Mints, Peppermint, 1.76 oz., 12 pk.
2504.484 out of 5 Stars. 250 reviews4.484 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingICE BREAKERS Sugar Free Breath Mints, Wintergreen, 1.5 oz., 8 pk., $17.78, $2.22/ea
$1778current price $17.78$2.22/eaICE BREAKERS Sugar Free Breath Mints, Wintergreen, 1.5 oz., 8 pk.
10694.812 out of 5 Stars. 1069 reviews4.812 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBrach's Soft Peppermint Candies, 350 pcs., $16.28
$1628current price $16.28Brach's Soft Peppermint Candies, 350 pcs.
30794.7269 out of 5 Stars. 3079 reviews4.7269 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryEXTRA Mint Sugar Free Chewing Gum, Variety Pack, 15 pcs., 18 pk., $17.98, $1.00/ea
$1798current price $17.98$1.00/eaEXTRA Mint Sugar Free Chewing Gum, Variety Pack, 15 pcs., 18 pk.
1164.6638 out of 5 Stars. 116 reviews4.6638 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHubba Bubba Original Bubble Gum, 18 pk., $11.49, $0.64/ea
$1149current price $11.49$0.64/eaHubba Bubba Original Bubble Gum, 18 pk.
254.6 out of 5 Stars. 25 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBREATH SAVERS Wintergreen Sugar Free Breath Mints Rolls, 0.75 oz., 24 ct., $20.84, $0.87/ea
$2084current price $20.84$0.87/eaBREATH SAVERS Wintergreen Sugar Free Breath Mints Rolls, 0.75 oz., 24 ct.
5374.7709 out of 5 Stars. 537 reviews4.7709 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Goodbye bad breath, hello confident smile. Maintain fresh and fruity breath with ICE BREAKERS Sours mints. These sugar free breath mints are full of fruity deliciousness that will make you pucker in the best possible way. Delight your taste buds with green apple, tangerine and watermelon flavor crystals. These mints are placed in a convenient puck, so you can keep your taste buds busy, no matter where the day takes you. Enjoy a crisp, smooth flavor with zero added sugar whenever you need a burst of freshness.
Specifications
Net Weight: 12 oz.
Includes: 8 packs, 1.5 oz per pack
Ingredients: Sorbitol, Malic Acid, Contains 2% Or Less Of: Maltodextrin, Tartaric Acid, Maltitol, Natural & Artificial Flavor, Aspartame*, Hydrogenated Palm Oil, Citric Acid, Magnesium Stearate, Gum Acacia, Lecithin (Soy), Artificial Color (Yellow 6, Yellow 5, Red 40, Blue 1). Contains: Soy. *Phenylketonurics: Contains Phenylalanine.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 70 reviews
Verified Purchase
Great sugar free candies
they are delicious, nice and tart.
Verified Purchase
This is sour and taste delicious.
Sour enough to get the job done
I love sour candy and these ones fit the bill. I'm always a big fan of ice breakers, but when I'm not in the mood for mint these ones are the ones I reach for. Great flavor long-lasting and sour enough to make you pucker
Items you may like
Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk., $17.98
Sponsored$1798current price $17.98Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
10714.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews4.7274 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingEXTRA Sugar Free Chewing Gum, Polar Ice, 15 pcs., 10 pk., $12.28, $1.23/ea
$1228current price $12.28$1.23/eaEXTRA Sugar Free Chewing Gum, Polar Ice, 15 pcs., 10 pk.
11694.71 out of 5 Stars. 1169 reviews4.71 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDubble Bubble Bubble Gum, 380 pcs., $9.98, $0.03/ea
$998current price $9.98$0.03/eaDubble Bubble Bubble Gum, 380 pcs.
9394.7689 out of 5 Stars. 939 reviews4.7689 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197604.7977 out of 5 Stars. 19760 reviews4.7977 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryEXTRA Sugar Free Chewing Gum, Peppermint, 15 pcs., 10 pk., $12.28, $1.23/ea
$1228current price $12.28$1.23/eaEXTRA Sugar Free Chewing Gum, Peppermint, 15 pcs., 10 pk.
6074.7282 out of 5 Stars. 607 reviews4.7282 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTrident Sugar-Free Chewing Gum, Original Flavor, 14 pcs., 15 pk., $13.38
$1338current price $13.38Trident Sugar-Free Chewing Gum, Original Flavor, 14 pcs., 15 pk.
904.6556 out of 5 Stars. 90 reviews4.6556 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545234.8588 out of 5 Stars. 154523 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397084.4155 out of 5 Stars. 39708 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
173534.8551 out of 5 Stars. 17353 reviews4.8551 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingApple AirPods 4, $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60304.0957 out of 5 Stars. 6030 reviews4.0957 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4, $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$1 offEnds Oct 01Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88284.8367 out of 5 Stars. 8828 reviews4.8367 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDisney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70", $19.98
$1998current price $19.98Disney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70"
2334.0129 out of 5 Stars. 233 reviews4.0129 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery