Healthy Choice Soup Variety Pack, 15 oz., 10 pk.
Shipping

Highlights
- Includes Chicken Noodle Soup and Chicken with Rice Soup
- Easy to heat and serve
- 10 - 15 oz. cans
South Chicago Packing Angus Beef Tallow, 11.5 oz., 2 pk. $15.98 $7.99/ea

South Chicago Packing Angus Beef Tallow, 11.5 oz., 2 pk.


Members also considered
Dinty Moore Beef Stew, 15 oz., 6 pk. $13.98 $2.33/ea
$1398current price $13.98$2.33/eaDinty Moore Beef Stew, 15 oz., 6 pk.
24294.48 out of 5 Stars. 2429 reviews4.48 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPanera Bread Ready-to-Heat Broccoli Cheddar Soup, 40 oz, 4 Single Serve Cups (Refrigerated) $10.48
$1048current price $10.48Panera Bread Ready-to-Heat Broccoli Cheddar Soup, 40 oz, 4 Single Serve Cups (Refrigerated)
23484.6354 out of 5 Stars. 2348 reviews4.6354 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCampbell's Condensed Chicken Noodle Soup 10.75 oz., 12 ct. $12.98 $1.08/ea
$1298current price $12.98$1.08/eaCampbell's Condensed Chicken Noodle Soup 10.75 oz., 12 ct.
71154.7845 out of 5 Stars. 7115 reviews4.7845 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct. $10.98 $0.46/ea
$1098current price $10.98$0.46/eaNissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.
17824.5376 out of 5 Stars. 1782 reviews4.5376 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNongshim Premium Tonkotsu Kuromayu Noodle Soup 6 pk. $12.77 $2.13/ea
$1277current price $12.77$2.13/eaNongshim Premium Tonkotsu Kuromayu Noodle Soup 6 pk.
7294.439 out of 5 Stars. 729 reviews4.439 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingWendy's Chili With Beans, 15 oz., 6 pk. $21.98 $0.24/oz
$2198current price $21.98$0.24/ozWendy's Chili With Beans, 15 oz., 6 pk.
25004.2856 out of 5 Stars. 2500 reviews4.2856 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNongshim Bowl Noodle Hot and Spicy Beef Ramen 3.03 oz., 18 ct. $18.98 $1.05/ea
$1898current price $18.98$1.05/eaNongshim Bowl Noodle Hot and Spicy Beef Ramen 3.03 oz., 18 ct.
9034.5548 out of 5 Stars. 903 reviews4.5548 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk. $7.98 $0.04/foz
$798current price $7.98$0.04/fozMember's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk.
81624.8106 out of 5 Stars. 8162 reviews4.8106 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk. $9.86 $0.15/oz
$986current price $9.86$0.15/ozMember's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
18894.5119 out of 5 Stars. 1889 reviews4.5119 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNissin Top Ramen, Chicken, 24 pk. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Nissin Top Ramen, Chicken, 24 pk.
4594.671 out of 5 Stars. 459 reviews4.671 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHormel Chili with Beans 15 oz., 6 pk. $10.58 $1.76/ea
$1058current price $10.58$1.76/eaHormel Chili with Beans 15 oz., 6 pk.
23394.631 out of 5 Stars. 2339 reviews4.631 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Healthy Choice Soup Variety Pack (15 oz., 10 pk.) includes five cans of Old Fashioned Chicken Noodle Soup and five cans of Chicken with Rice Soup. A delicious and convenient choice for a nourishing hot meal, Healthy Choice soups are a hearty version of American classics.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 417 reviews
Verified Purchase
Not too salty and tasty.
I love that it's not too salty. Most can soups are far to salty. If you have to watch your sodium intake, this soup is the only one that you may actually have to add salt. It's light and refreshing for a light meal or add a sandwich for a full dinner. The flavor is nice and not to rich or tin can tasting like others can be. The only issue I have is when shipping the can can get dented but other than that they are a good price and tastes real light and tasty, perfect for me.
Verified Purchase
Very Healthy Soup
Am trying to eat low sodium diet for medical reasons and the Healthy Choice soups have helped me lose weight and helped my Edema in lower extremities. Very satisfying for a healthy option!
Verified Purchase
Being a diabetic, I have to watch what I eat. And this soup does very well for me.So I will continue to keep buying it.And it's delicious
Items you may like
Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct. $9.98 $0.83/ea
Sponsored$998current price $9.98$0.83/eaBare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.
1224.459 out of 5 Stars. 122 reviews4.459 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKnorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz. $5.98 Was $6.28 $0.15/oz
Now$598current price Now $5.98, Was $6.28$6.28$0.15/oz$0.3 offKnorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
37594.8199 out of 5 Stars. 3759 reviews4.8199 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCampbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk. $7.98 Was $8.98 $1.00/ea
Instant Savings
Now$798current price Now $7.98, Was $8.98$8.98$1.00/ea$1 offEnds Oct 28Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
34044.8164 out of 5 Stars. 3404 reviews4.8164 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct. $9.98 $0.83/ea
Sponsored$998current price $9.98$0.83/eaBare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct.
944.2128 out of 5 Stars. 94 reviews4.2128 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCampbell's Condensed Tomato Soup 10.75 oz., 12 ct. $12.98 $1.08/ea
$1298current price $12.98$1.08/eaCampbell's Condensed Tomato Soup 10.75 oz., 12 ct.
41804.8 out of 5 Stars. 4180 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLipton Onion Recipe Soup and Dip Mix 2 oz., 6 pk. $7.98 $1.33/ea
$798current price $7.98$1.33/eaLipton Onion Recipe Soup and Dip Mix 2 oz., 6 pk.
38374.8918 out of 5 Stars. 3837 reviews4.8918 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528454.606 out of 5 Stars. 52845 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDel Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk. $8.42 $0.07/oz
$842current price $8.42$0.07/ozDel Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk.
111244.8096 out of 5 Stars. 11124 reviews4.8096 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423984.8563 out of 5 Stars. 42398 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222534.7306 out of 5 Stars. 22253 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySwanson Chicken Broth 32 oz., 6 pk. $9.98 $1.66/ea
$998current price $9.98$1.66/eaSwanson Chicken Broth 32 oz., 6 pk.
15124.8082 out of 5 Stars. 1512 reviews4.8082 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingWolf Brand "No Bean" Chili 106 oz. $15.48 $0.15/oz
$1548current price $15.48$0.15/ozWolf Brand "No Bean" Chili 106 oz.
1083.963 out of 5 Stars. 108 reviews3.963 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSwanson Chicken Bone Broth, 32 oz., 3 pk. $8.48 $0.09/oz
$848current price $8.48$0.09/ozSwanson Chicken Bone Broth, 32 oz., 3 pk.
1324.5455 out of 5 Stars. 132 reviews4.5455 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingKnorr Tomato Bouillon with Chicken Flavor, 70.4 oz. $9.99 Was $12.78 $0.14/oz
Instant Savings
Now$999current price Now $9.99, Was $12.78$12.78$0.14/oz$2.79 offEnds Oct 08Knorr Tomato Bouillon with Chicken Flavor, 70.4 oz.
574.4211 out of 5 Stars. 57 reviews4.4211 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping