Graceful Radiance Half Sheet Cookie Cake
Bakery, in club pickup

Highlights
- Made fresh in-club
- Double-layered half sheet cookie cake
- Great for birthdays, themed parties and celebrations
- Serves ~36-48 people
Pillsbury Chocolate Chip Cookie Dough Tub, 4.75 lbs. $9.86 $2.08/lb

Pillsbury Chocolate Chip Cookie Dough Tub, 4.75 lbs.


Members also considered
Duchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
Sponsored$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct. $7.48 $0.42/ea
$748current price $7.48$0.42/eaMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
166074.7635 out of 5 Stars. 16607 reviews4.7635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAssorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
81924.6929 out of 5 Stars. 8192 reviews4.6929 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct. $7.78 $0.22/ea
$778current price $7.78$0.22/eaMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct.
36204.3279 out of 5 Stars. 3620 reviews4.3279 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct. $20.93 $0.52/ea
$2093current price $20.93$0.52/eaMember's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct.
21984.1438 out of 5 Stars. 2198 reviews4.1438 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct. $5.98 $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct.
5853.7026 out of 5 Stars. 585 reviews3.7026 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct. $5.98 $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct.
3523.8778 out of 5 Stars. 352 reviews3.8778 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct. $9.62 $1.20/ea
$962current price $9.62$1.20/eaMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
8223.5839 out of 5 Stars. 822 reviews3.5839 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct. $20.93 $0.87/ea
$2093current price $20.93$0.87/eaMember's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
12004.3 out of 5 Stars. 1200 reviews4.3 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea
$1993current price $19.93$0.33/eaMember's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
18884.3374 out of 5 Stars. 1888 reviews4.3374 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 4" Assorted Mini Pies, 6 ct. $10.74 $1.79/ea
$1074current price $10.74$1.79/eaMember's Mark 4" Assorted Mini Pies, 6 ct.
3504.4 out of 5 Stars. 350 reviews4.4 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct. $17.64 $0.88/ea
$1764current price $17.64$0.88/eaMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Un-Iced White Cupcakes, Frozen, Case, 150 ct. $37.16 $0.25/ea
$3716current price $37.16$0.25/eaMember's Mark Un-Iced White Cupcakes, Frozen, Case, 150 ct.
75 out of 5 Stars. 7 reviews5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct. $71.32 $0.74/ea
$7132current price $71.32$0.74/eaMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct.
64.8333 out of 5 Stars. 6 reviews4.8333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark White Half Sheet Cake, Frozen, Case, 6 ct. $43.46 $7.24/ea
$4346current price $43.46$7.24/eaMember's Mark White Half Sheet Cake, Frozen, Case, 6 ct.
64.3333 out of 5 Stars. 6 reviews4.3333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Delightful Cookie Cake Experience
Indulge in the Graceful Radiance Half Sheet Cookie Cake, a perfect treat for any celebration or gathering. This cookie cake combines the rich, buttery flavor of a classic cookie with the soft, moist texture of a cake, creating a dessert that everyone will love.
Generous Size for Sharing
With its half-sheet size, this cookie cake is ideal for serving a crowd. Whether it's a birthday party, office event, or family get-together, there's plenty to go around, making it a convenient and delicious choice for any occasion.
Beautifully Decorated for Any Event
The Graceful Radiance Cookie Cake is elegantly decorated to add a touch of sophistication to your dessert table. Its eye-catching design makes it not only a tasty treat but also a centerpiece that enhances the aesthetic of your celebration.
Specifications
Cake & cupcake orders can be picked up in the Bakery area within the club.
Warnings and disclaimers
Disclaimer
WARNING: CHOKING HAZARD – Small parts. Not for children under 3 years
CAUTION: Gum paste is not edible due to hard, brittle texture and/or wires in some products, but is safe for food contact. DO NOT EAT.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 5 reviews
Delicious
Excellent as always! Sam’s cookie cakes are our favorite go-tos for parties and this one didn’t disappoint.
Tasty cookie cake.
Loved it! Tasted great, just wish we had more options for decor.
Sam's club need to offer sprinkle choices.
Cake was tasty. But Sams club has taken away too many choices with their mandatory online ordering. They already have other sprinkles girly colors for Barbie cake, red/white blue rainbow, etc. and the gal at the bakery said it would be easy to customize sprinkle choice if she knew ahead of time. Please update your online ordering form to allow us to choose from the sprinkle you already offer. My daughter was sad that we chose purple but the sprinkles were gold and only the writing was purple. These cakes would be so much better with sprinkle choices!
Items you may like
Member's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.
7724.3044 out of 5 Stars. 772 reviews4.3044 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPillsbury Southern Style Biscuits 2 oz., 24 pk. $6.98 $0.15/oz
$698current price $6.98$0.15/ozPillsbury Southern Style Biscuits 2 oz., 24 pk.
17574.6067 out of 5 Stars. 1757 reviews4.6067 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.
7194.5 out of 5 Stars. 719 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Baguette, 2 ct. $4.46 $2.23/ea
$446current price $4.46$2.23/eaMember's Mark French Baguette, 2 ct.
30394.4001 out of 5 Stars. 3039 reviews4.4001 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627604.8196 out of 5 Stars. 62760 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz
$1587current price $15.87$1.51/ozHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
110294.7305 out of 5 Stars. 11029 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct. $3.18 $0.13/oz
$318current price $3.18$0.13/ozAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct.
9344.5578 out of 5 Stars. 934 reviews4.5578 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Bread, 2 ct. $2.98 $1.49/ea
$298current price $2.98$1.49/eaMember's Mark French Bread, 2 ct.
19234.5133 out of 5 Stars. 1923 reviews4.5133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
32264.6978 out of 5 Stars. 3226 reviews4.6978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Sourdough, 23 oz. $3.96 $0.17/oz
$396current price $3.96$0.17/ozMember's Mark Sliced Sourdough, 23 oz.
2483.875 out of 5 Stars. 248 reviews3.875 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk. $9.98 $0.31/ea
$998current price $9.98$0.31/eaHostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.
17324.6865 out of 5 Stars. 1732 reviews4.6865 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery