Glade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Golden Pumpkin & Spices, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. each
Shipping

Highlights
- Includes 1 automatic spray air freshener refill in the Golden Pumpkin & Spices fragrance
- Notes of pumpkin, vanilla, caramel, and spice
- Create a continuous ambience with long-lasting fragrance
- Fragrance infused with essential oils
- Made without phthalates, parabens, or formaldehyde
Glade Automatic Spray Air Freshener Refill, Clean Linen, 4 ct., $18.37, $4.59/ea

Glade Automatic Spray Air Freshener Refill, Clean Linen, 4 ct.


Members also considered
Glade Automatic Spray Air Freshener Refill, Clean Linen, 4 ct., $18.37, $4.59/ea
Sponsored$1837current price $18.37$4.59/eaGlade Automatic Spray Air Freshener Refill, Clean Linen, 4 ct.
24564.8 out of 5 Stars. 2456 reviews4.8 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGlade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Fall Night Long, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. each, $17.68
$1768current price $17.68Glade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Fall Night Long, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. each
494.7755 out of 5 Stars. 49 reviews4.7755 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGlade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Warm Apple & Spices, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. Each, $17.68
$1768current price $17.68Glade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Warm Apple & Spices, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. Each
344.7647 out of 5 Stars. 34 reviews4.7647 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGlade Automatic Spray Air Freshener Refills, Cashmere Woods, 4 ct., $18.58, $4.64/ea
Sponsored$1858current price $18.58$4.64/eaGlade Automatic Spray Air Freshener Refills, Cashmere Woods, 4 ct.
2504.66 out of 5 Stars. 250 reviews4.66 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGlade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Golden Pumpkin & Spice, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. Each, $7.91
$791current price $7.91From $7.91Glade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Golden Pumpkin & Spice, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. Each
324.6563 out of 5 Stars. 32 reviews4.6563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFebreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz., $9.98, $0.31/oz
$998current price $9.98$0.31/ozFebreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz.
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFebreze PLUG Air Freshener, Pumpkin Roll & Crisp Fall Breeze, 1 Warmer + 5 Refills, 4.35 fl. oz., $19.98
$1998current price $19.98Febreze PLUG Air Freshener, Pumpkin Roll & Crisp Fall Breeze, 1 Warmer + 5 Refills, 4.35 fl. oz.
Available for ShippingShippingGlade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Vanilla Bean Brulee & Midnight Maple, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. each, $7.91
$791current price $7.91From $7.91Glade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Vanilla Bean Brulee & Midnight Maple, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. each
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGlade PlugIns Scented Oil, Cashmere Woods with Sheer Vanilla Embrace, 1 Warmer + 9 Refills, $16.78, Was $16.98
Now$1678current price Now $16.78, Was $16.98$16.98From $16.78$0.2 offGlade PlugIns Scented Oil, Cashmere Woods with Sheer Vanilla Embrace, 1 Warmer + 9 Refills
2274.652 out of 5 Stars. 227 reviews4.652 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGlade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Fall Night Long, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. Each, $7.91
$791current price $7.91From $7.91Glade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Fall Night Long, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. Each
1244.621 out of 5 Stars. 124 reviews4.621 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGlade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Warm Apple & Spices, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. each, $7.91
$791current price $7.91From $7.91Glade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Warm Apple & Spices, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. each
154.4 out of 5 Stars. 15 reviews4.4 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAir Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills, $10.98, Was $13.98
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $13.98$13.98From $10.98$3 offEnds Oct 06Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFebreze Plugs Air Freshener Refills, Mediterranean Lavender + Downy April Fresh, 5 refills, $14.98, $3.00/ea
$1498current price $14.98$3.00/eaFebreze Plugs Air Freshener Refills, Mediterranean Lavender + Downy April Fresh, 5 refills
1964.5051 out of 5 Stars. 196 reviews4.5051 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFebreze PLUG Air Freshener, Baked Cinnamon Apples & Crisp Fall Breeze, 1 Warmer + 5 Refills, 4.35 fl. oz., $19.98
$1998current price $19.98Febreze PLUG Air Freshener, Baked Cinnamon Apples & Crisp Fall Breeze, 1 Warmer + 5 Refills, 4.35 fl. oz.
Available for ShippingShippingFebreze Air Mist Air Freshener Spray, Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz., $9.98
$998current price $9.98Febreze Air Mist Air Freshener Spray, Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz.
8164.8076 out of 5 Stars. 816 reviews4.8076 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Golden Pumpkin & Spices Fragrance
Embrace the season with Glade Automatic Spray Air Freshener Refills in the limited-edition Golden Pumpkin & Spices fragrance. This delightful scent brings a burst of freshness to your space, creating a warm and inviting atmosphere perfect for autumn.
Cozy and Relaxing Aroma
Experience the soothing blend of pumpkin, vanilla, caramel, and spice that captures the essence of comfort. This cozy fragrance is designed to help you unwind and recharge, making it an ideal addition to your home or office.
Infused with Essential Oils
The Golden Pumpkin & Spices fragrance is infused with essential oils, delivering a long-lasting scent at intervals of 9, 18, or 36 minutes. Enjoy consistent freshness throughout the day with this thoughtfully crafted air freshener.
Made Without Harsh Ingredients
These automatic sprayer refills are made without phthalates, parabens, formaldehyde, or nitro musks, ensuring a cleaner and safer option for your space. Compatible with Glade® Automatic Spray Air Fresheners, they are a perfect choice for effortless seasonal ambiance.
Specifications
| Key Specifications | |
| Size/Count | 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. each |
| Form | Automatic Spray Air Freshener |
| Scent | Golden Pumpkin & Spices |
| Free Of Claims | Made without phthalates, parabens, or formaldehyde |
| Allergens/Warnings | Contains fragrance allergens |
| Use Instructions | Keep away from children and pets |
Warnings and disclaimers
Ingestion Hazard
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 22 reviews
Verified Purchase
Helps the smell of the dorm.
I got my daughter this for her home, and my grandson took it to college with him. He called me the other day asking about refills for it. Says it makes his room smell really good.
Verified Purchase
Love this kit
The best fall aroma. The price is the best almost half price from where you'd buy it anywhere else.
Verified Purchase
The Perfect Holiday Scent
A great product at a good price. I always buy them when they are an instant savings item.
Items you may like
Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener Refills, Bright Citrus, 9 refills, $17.48, $1.94/ea
Sponsored$1748current price $17.48$1.94/eaAir Wick Plug In Scented Oil Air Freshener Refills, Bright Citrus, 9 refills
974.6701 out of 5 Stars. 97 reviews4.6701 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingOdoBan Disinfectant & Odor Eliminator, Eucalyptus 1 gal. concentrate + 32 oz. Ready-to-Use Spray, $10.98
$1098current price $10.98OdoBan Disinfectant & Odor Eliminator, Eucalyptus 1 gal. concentrate + 32 oz. Ready-to-Use Spray
26004.8731 out of 5 Stars. 2600 reviews4.8731 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFebreze Air Mist Air Freshener Spray, Gain Original + Unstopables Fresh, 4ct., 32.4 oz., $9.98, $0.08/oz
$998current price $9.98$0.08/ozFebreze Air Mist Air Freshener Spray, Gain Original + Unstopables Fresh, 4ct., 32.4 oz.
17534.7667 out of 5 Stars. 1753 reviews4.7667 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAir Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Ocean Spray & Sea Minerals, 9 Refills, $17.48
Sponsored$1748current price $17.48Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Ocean Spray & Sea Minerals, 9 Refills
614.4098 out of 5 Stars. 61 reviews4.4098 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFebreze Air Mist Air Freshener Spray, Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz., $9.98, $0.08/oz
$998current price $9.98$0.08/ozFebreze Air Mist Air Freshener Spray, Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz.
8454.8154 out of 5 Stars. 845 reviews4.8154 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFebreze Plug Air Freshener, Twilight Lavender + Linen & Sky, 5 refills, 4.35 fl. oz., $14.98
$1498current price $14.98Febreze Plug Air Freshener, Twilight Lavender + Linen & Sky, 5 refills, 4.35 fl. oz.
1314.855 out of 5 Stars. 131 reviews4.855 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFebreze Plug Air Freshener, Gain Original + Berry & Bramble, 5 refills, 4.35 fl. oz., $14.98
$1498current price $14.98Febreze Plug Air Freshener, Gain Original + Berry & Bramble, 5 refills, 4.35 fl. oz.
1094.8073 out of 5 Stars. 109 reviews4.8073 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFebreze Plug Air Freshener, Hawaiian Aloha + Downy April Fresh, 5 refills, 4.35 fl. oz., $14.98, $0.69/foz
$1498current price $14.98$0.69/fozFebreze Plug Air Freshener, Hawaiian Aloha + Downy April Fresh, 5 refills, 4.35 fl. oz.
1064.7642 out of 5 Stars. 106 reviews4.7642 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOdoBan Odor Eliminator and Disinfectant Concentrate, 4 pk., Choose Scent, $34.68, $8.67/ea
$3468current price $34.68$8.67/eaOdoBan Odor Eliminator and Disinfectant Concentrate, 4 pk., Choose Scent
23574.8269 out of 5 Stars. 2357 reviews4.8269 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGlade PlugIns Scented Oil, Aqua Waves, 1 Warmer + 9 Refills, $16.78, Was $16.98, $1.86/ea
Now$1678current price Now $16.78, Was $16.98$16.98$1.86/eaFrom $16.78$0.2 offGlade PlugIns Scented Oil, Aqua Waves, 1 Warmer + 9 Refills
1904.6789 out of 5 Stars. 190 reviews4.6789 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFebreze Car Air Freshener Vent Clips, Mixed Scent, 5 ct., $9.48, $1.90/ea
$948current price $9.48$1.90/eaFebreze Car Air Freshener Vent Clips, Mixed Scent, 5 ct.
5594.6852 out of 5 Stars. 559 reviews4.6852 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods Max, $529.00
$52900current price $529.00Apple AirPods Max
2344.3077 out of 5 Stars. 234 reviews4.3077 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery