Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
Shipping

Highlights
- Frito-Lay Flavor Mix includes 50 individual bags of snacks
- Lay's, Cheetos, Fritos, Doritos and SunChips brand chips and snacks
- Ideal for vending, concession stands, office breakrooms and lunches
- Individually wrapped items, perfect for on-the-go snacking
- For a limited time, packaging and formula may vary
Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk. $16.48 $0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.


Members also considered
Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
Sponsored$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozUtz Cheeseball Barrel, 28 oz.
34484.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews4.6876 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz. $5.88 $0.24/oz
Sponsored$588current price $5.88$0.24/ozTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
18144.5777 out of 5 Stars. 1814 reviews4.5777 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz. $3.98 Was $4.48 $0.26/oz
Instant Savings
Now$398current price Now $3.98, Was $4.48$4.48$0.26/oz$0.50 offEnds Oct 25Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
43494.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews4.7804 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48584.7645 out of 5 Stars. 4858 reviews4.7645 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11254.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews4.6347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct. $6.98 $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10584.5482 out of 5 Stars. 1058 reviews4.5482 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
Now$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32074.492 out of 5 Stars. 3207 reviews4.492 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozCape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 28 oz.
24814.7408 out of 5 Stars. 2481 reviews4.7408 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct. $18.98 $0.51/oz
$1898current price $18.98$0.51/ozFunyuns Onion Rings Snacks, 0.75 oz., 50 ct.
14704.7422 out of 5 Stars. 1470 reviews4.7422 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
15504.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews4.7419 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
8564.6682 out of 5 Stars. 856 reviews4.6682 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz. $9.98 $1.05/oz
$998current price $9.98$1.05/ozSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
13633.4167 out of 5 Stars. 1363 reviews3.4167 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Perfect Snack Variety Pack
The Frito Lay's Flavor Mix Variety Pack offers the perfect variety for any occasion. It provides the ideal portion size and variety to keep your friends, family, and colleagues satisfied. Whether it's for the pantry, the store shelf, or the lunch box, all you have to do is grab a pack and go. With this mix, you'll find your favorite varieties of Doritos, Lay's, Cheetos, Fritos, and SunChips, ensuring there's a snack for everyone to enjoy.
Classic and Beloved Flavors
In this Frito Lay's variety pack, you'll enjoy a classic mix of chips and snacks that have been pleasing taste buds for years. These snacks are not just delicious; they are part of a tradition of good fun and great taste. This pack includes 6 Lay's BBQ, 7 SunChips, 5 Lay's Salt & Vinegar, 16 Cheetos, 8 Doritos CR, and 8 Fritos. Each snack is packed with flavor and ready to be enjoyed.
Perfect for Every Occasion
Whether you're looking for a savory treat to enjoy while relaxing at home or need to pick up snacks for a weekend get-together, Frito Lay's has something tasty for every occasion. This variety pack is designed to cater to different tastes and snack preferences, ensuring everyone finds their perfect snack. So why wait? Explore the Frito Lay's Flavor Mix Variety Pack and discover your next favorite snack.
Specifications
Net Weight: 50 oz.
Includes: 50 - 1 oz bags
- 6 - Lay's BBQ,
- 7 - SunChips
- 5 - Lay's Salt & Vinegar
- 16 - Cheetos
- 8 - Doritos CR
- 8 - Fritos
Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Ingredients: Enriched Corn Meal (Corn Meal, Ferrous Sulfate, Niacin, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Vegetable Oil (Corn, Canola, And/or Sunflower Oil), Cheese Seasoning (Whey, Cheddar Cheese [Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes], Canola Oil, Maltodextrin [Made from Corn], Natural And Artificial Flavors, Salt, Whey Protein Concentrate, Monosodium Glutamate, Lactic Acid, Citric Acid, Artificial Color [Yellow 6]), And Salt. Contains Milk Ingredients.
Doritos Cool Ranch Flavored Tortilla Chips Ingredients: Corn, Vegetable Oil (Corn, Canola, And/or Sunflower Oil), Salt, Corn Starch, Tomato Powder, Lactose, Whey, Skim Milk, Onion Powder, Sugar, Garlic Powder, Monosodium Glutamate, Maltodextrin (Made from Corn), Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Dextrose, Malic Acid, Corn Syrup Solids, Buttermilk, Natural And Artificial Flavors, Sodium Acetate, Artificial Color (Red 40, Blue L, Yellow 5), Spice, Citric Acid, Disodium Inosinate, And Disodium Guanylate. Contains Milk Ingredients.
Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips Ingredients: Corn, Vegetable Oil (Corn And/or Canola Oil), Whey, Salt, Spices, Maltodextrin (Made From Corn), Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Potassium Salt, Tomato Powder, Monosodium Glutamate, Onion Powder, Natural Flavors, Romano Cheese (Cow’s Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Dextrose, Sugar, Buttermilk, Sodium Caseinate, Annatto Extracts, Butter (Cream, Salt), Citric Acid, Sunflower Oil, Garlic Powder, Disodium Inosinate, Disodium Guanylate, And Caramel Color. Contains Milk Ingredients.
Lay’s Barbecue Flavored Potato Chips Ingredients: Potatoes, Vegetable Oil (Canola, Corn, Soybean, And/or Sunflower Oil), Sugar, Salt, Dextrose, Maltodextrin (Made from Corn), Molasses, Torula Yeast, Natural Flavors, Onion Powder, Spices, Tomato Powder, Paprika, Corn Starch, Paprika Extracts, Caramel Color, Yeast Extract, Garlic Powder, And Mustard Seed Oil.
Lay’s Salt & Vinegar Flavored Potato Chips Ingredients: Potatoes, Vegetable Oil (Canola, Corn, Soybean, And/or Sunflower Oil), Maltodextrin (Made from Corn), Natural Flavors, Salt, Malic Acid, And Vinegar.
Sunchips Harvest Cheddar Flavored Whole Grain Snacks Ingredients: Whole Corn, Sunflower And/or Canola Oil, Whole Wheat, Brown Rice Flour, Whole Oat Flour, Sugar, Maltodextrin (Made from Corn), Salt, Whey, Natural Flavors, Cheddar Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Onion Powder, Buttermilk, Potassium Salt, Romano Cheese (Cow’s Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Yeast Extract, Lactose, Paprika Extracts, Sodium Caseinate, Citric Acid, Skim Milk, Garlic Powder, Lactic Acid, And Parmesan Cheese (Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes). Contains Milk and Wheat Ingredients
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 1,041 reviews
Verified Purchase
These will get finished
This has been our family go to for variety lately. Normally the Cheetos are the last to go but lately the whole box leaves.
Verified Purchase
Very good selections
Landscapers love the variety.
Verified Purchase
Purchases that I made
I had no problem finding what I wanted, everything was in stock and the prices were good
Items you may like
Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
SponsoredNow$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60544.7623 out of 5 Stars. 6054 reviews4.7623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12924.719 out of 5 Stars. 1292 reviews4.719 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $6.78 $0.21/ea
Sponsored$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35224.803 out of 5 Stars. 3522 reviews4.803 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz. $6.98 Was $7.98 $0.17/oz
Instant Savings
Now$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$0.17/oz$1 offEnds Nov 01Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
17354.6104 out of 5 Stars. 1735 reviews4.6104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea
$898current price $8.98$0.37/eaJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
5714.5254 out of 5 Stars. 571 reviews4.5254 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423824.8563 out of 5 Stars. 42382 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.
128934.7744 out of 5 Stars. 12893 reviews4.7744 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75214.8101 out of 5 Stars. 7521 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31594.7474 out of 5 Stars. 3159 reviews4.7474 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping