Durkee Steak Dust Seasoning, 29 oz.
Shipping

Highlights
- Fine ground blend of garlic, onion, and pepper
- Adds mouth watering flavor to choice cuts of beef or pork
- Delicious with sautéed mushrooms, grilled portabellas, or stuffed mushrooms
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz. $4.98 Was $7.48 $0.17/oz

McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.


Members also considered
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz. $4.98 Was $7.48 $0.17/oz
Instant Savings
SponsoredNow$498current price Now $4.98, Was $7.48$7.48$0.17/oz$2.50 offEnds Oct 17McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.
26854.8711 out of 5 Stars. 2685 reviews4.8711 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz. $6.98 $0.88/oz
$698current price $6.98$0.88/ozKinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz.
8484.7193 out of 5 Stars. 848 reviews4.7193 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBadia Complete Seasoning, 28 oz. $6.38 $0.23/oz
$638current price $6.38$0.23/ozBadia Complete Seasoning, 28 oz.
6524.8696 out of 5 Stars. 652 reviews4.8696 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingKinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz $6.98 $0.75/oz
Sponsored$698current price $6.98$0.75/ozKinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz
Available for PickupPickupBolner's Fiesta Brand Fajita Seasoning, 30 oz. $9.98 $0.33/oz
$998current price $9.98$0.33/ozBolner's Fiesta Brand Fajita Seasoning, 30 oz.
1744.8391 out of 5 Stars. 174 reviews4.8391 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingKinder's Buttery Steakhouse Seasoning 9.5 oz. $5.48 $0.58/oz
$548current price $5.48$0.58/ozKinder's Buttery Steakhouse Seasoning 9.5 oz.
13744.7307 out of 5 Stars. 1374 reviews4.7307 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz. $5.98 $0.62/oz
$598current price $5.98$0.62/ozKinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz.
9144.7243 out of 5 Stars. 914 reviews4.7243 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingKinder's Butcher's All Purpose Seasoning, 9.4 oz. $5.48
$548current price $5.48Kinder's Butcher's All Purpose Seasoning, 9.4 oz.
4774.7757 out of 5 Stars. 477 reviews4.7757 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLawry's Chicken & Poultry Rub Seasoning, 24.5 oz. $10.92 $0.45/oz
$1092current price $10.92$0.45/ozLawry's Chicken & Poultry Rub Seasoning, 24.5 oz.
3734.8097 out of 5 Stars. 373 reviews4.8097 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingKinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz. $4.98 $0.47/oz
$498current price $4.98$0.47/ozKinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz.
21674.8196 out of 5 Stars. 2167 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSpanglish Asadero Carne Asada Seasoning, 8 oz. $5.98 $0.75/oz
$598current price $5.98$0.75/ozSpanglish Asadero Carne Asada Seasoning, 8 oz.
4344.5899 out of 5 Stars. 434 reviews4.5899 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSpanglish Asadero Ranchero Steak Seasoning, 8.1 oz. $5.98 $0.74/oz
$598current price $5.98$0.74/ozSpanglish Asadero Ranchero Steak Seasoning, 8.1 oz.
484.7708 out of 5 Stars. 48 reviews4.7708 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGoya Adobo All-Purpose Seasoning with Pepper, 28 oz. $3.93 Was $4.48 $0.14/oz
Instant Savings
Now$393current price Now $3.93, Was $4.48$4.48$0.14/oz$0.55 offEnds Oct 15Goya Adobo All-Purpose Seasoning with Pepper, 28 oz.
6154.8423 out of 5 Stars. 615 reviews4.8423 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingKinder's Cowboy Butter Seasoning, 26.5 oz. $14.98 $0.57/oz
$1498current price $14.98$0.57/ozKinder's Cowboy Butter Seasoning, 26.5 oz.
Available for ShippingShipping
About this item
Product details
Steak Dust is very finely ground. A hearty blend of savory flavors.
Specifications
- Clear packaging designed for easy and efficient use, with convenient slip-guard side grips and a shake/pour cap
- Easy to read, full bilingual labels (English and Spanish)
- Complete nutritional panels on every product
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 81 reviews
Verified Purchase
Delicious
This is great on any type of beef. Shake it on any cut of beef seal in a bag 24-48 hours. I use it on prime rib my guest still rave about how perfect it was. This was three years ago. I was able to get it in Sams store and then it was gone from the shelf. I have searched for years and then to my surprise Sams had it on line. I bought two for myself and one for each of my kids. I keep it in the freezer in a ziplock bag to keep it fresher. I hope some day Sams puts it back on their shelf. If Sams was to do a sampler with it others would have a chance to see how good it is. It just inhances the beef not over powering the beef.
Verified Purchase
Best Rub for brisket or roasts
I am so HAPPY you have this available again. At one time I could find it in the store but now its only online. PLEASE, PLEASE put it back in stores. I love this stuff.
Verified Purchase
The best thing I ever had they should put it back into sams club stores
Items you may like
Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz. $5.98 Was $6.28 $0.15/oz
Now$598current price Now $5.98, Was $6.28$6.28$0.15/oz$0.3 offKnorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
37594.8199 out of 5 Stars. 3759 reviews4.8199 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Granulated Garlic, 26 oz. $9.38 $0.36/oz
$938current price $9.38$0.36/ozMember's Mark Granulated Garlic, 26 oz.
17604.8455 out of 5 Stars. 1760 reviews4.8455 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Fine Ground Black Pepper, 18 oz. $7.98 $0.44/oz
$798current price $7.98$0.44/ozMember's Mark Fine Ground Black Pepper, 18 oz.
33654.836 out of 5 Stars. 3365 reviews4.836 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMorton Iodized Salt, 64 oz. $2.46 $0.04/oz
$246current price $2.46$0.04/ozMorton Iodized Salt, 64 oz.
42524.7446 out of 5 Stars. 4252 reviews4.7446 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423824.8563 out of 5 Stars. 42382 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKleenex Trusted Care Facial Tissues 12 boxes, 160 tissues/box $17.94 $0.01/ea
$1794current price $17.94$0.01/eaKleenex Trusted Care Facial Tissues 12 boxes, 160 tissues/box
131094.6763 out of 5 Stars. 13109 reviews4.6763 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct. $19.98 Was $20.98 $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
173724.8552 out of 5 Stars. 17372 reviews4.8552 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245504.8631 out of 5 Stars. 24550 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAdolph's Unseasoned Tenderizer, 44.5 oz. $9.62 $0.22/oz
$962current price $9.62$0.22/ozAdolph's Unseasoned Tenderizer, 44.5 oz.
2804.8786 out of 5 Stars. 280 reviews4.8786 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingKinder's Buttery Burger Seasoning Blend, 20 oz. $13.98 $0.70/oz
$1398current price $13.98$0.70/ozKinder's Buttery Burger Seasoning Blend, 20 oz.
55 out of 5 Stars. 5 reviews5 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Spanish Style Paprika, 18 oz. $8.78 $0.49/oz
$878current price $8.78$0.49/ozMember's Mark Spanish Style Paprika, 18 oz.
4564.7061 out of 5 Stars. 456 reviews4.7061 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGoya Sazon Seasoning 6.3 oz., 36 ct. $4.28 $0.68/oz
$428current price $4.28$0.68/ozFrom $4.28Goya Sazon Seasoning 6.3 oz., 36 ct.
15454.868 out of 5 Stars. 1545 reviews4.868 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Chili Powder, 20 oz. $9.98 $0.50/oz
$998current price $9.98$0.50/ozFrom $9.98Member's Mark Chili Powder, 20 oz.
10024.7126 out of 5 Stars. 1002 reviews4.7126 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Black Pepper Grinder, 7 oz. $7.98 $1.14/oz
$798current price $7.98$1.14/ozMember's Mark Black Pepper Grinder, 7 oz.
20584.7143 out of 5 Stars. 2058 reviews4.7143 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping