SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking Causes Lung Cancer, Heart Disease, Emphysema, And May Complicate Pregnancy.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Quitting Smoking Now Greatly Reduces Serious Risks to Your Health.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Smoking by Pregnant Women May Result in Fetal Injury, Premature Birth, And Low Birth Weight.
SURGEON GENERAL'S WARNING: Cigarette Smoke Contains Carbon Monoxide.
Copenhagen Long Cut 1.2 oz., 5 pk.

Highlights


Other popular items in Bulk Foods & Case Sales
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304484.8387 out of 5 Stars. 30448 reviews4.8387 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWhole Beef Chuck Roll, Case, priced per pound $530.90 $6.97/lb
$53090current price $530.90avg. price$6.97/lbFinal cost by weightWhole Beef Chuck Roll, Case, priced per pound
184.3333 out of 5 Stars. 18 reviews4.3333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct. $59.96 $0.31/ea
$5996current price $59.96$0.31/eaMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
SponsoredNow$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60544.7623 out of 5 Stars. 6054 reviews4.7623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct. $80.72 $0.84/ea
$8072current price $80.72$0.84/eaMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct.
153.4667 out of 5 Stars. 15 reviews3.4667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDel Monte Sweet Peas, 105 oz. $7.12 $0.07/oz
$712current price $7.12$0.07/ozDel Monte Sweet Peas, 105 oz.
3564.3961 out of 5 Stars. 356 reviews4.3961 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingScripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk $8.98
$898current price $8.98Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk
16444.6569 out of 5 Stars. 1644 reviews4.6569 out of 5 starsAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527394.606 out of 5 Stars. 52739 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60444.0945 out of 5 Stars. 6044 reviews4.0945 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBeats Solo 4 $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545824.8587 out of 5 Stars. 154582 reviews4.8587 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627894.8197 out of 5 Stars. 62789 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Specifications
Warnings and disclaimers
Disclaimer
Federal law established 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at the pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products.
Federal law establishes 21 years old as the minimum-age for tobacco purchase and use. By placing your order, you certify that you are at least 21 years old. Proof of age will be required at pick-up by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase or receive tobacco products
WARNING – This product can expose you to chemicals, including Arsenic, which is known to the State of California to cause cancer, and Nicotine, which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
COLORADO TOBACCO CONSUMER: Customers that appear younger than 50 will be asked to provide proof of age by showing proper ID. Customers under the age of 21, or without proper ID, will not be permitted to purchase tobacco products.
ILLINOIS SURGEON GENERAL'S WARNING: SMOKING BY PREGNANT WOMEN MAY RESULT IN FETAL INJURY, PREMATURE BIRTH, AND LOW BIRTH WEIGHT. (410 ILCS 85/4)
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-2 of 2 reviews
Great Price!
We always make it a point to purchase my husband's Copenhagen here at Sam's because the price per can can not be beat even with coupons.
Always Out
I went to the Sams in Amarillo and they are constantly out of Copenhagen Long Cut. Gonna find another source for my Snuff
Popular products in this category
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz
Sponsored$1088current price $10.88$0.26/ozPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
39674.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews4.7071 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound $61.60 $5.72/lb
$6160current price $61.60avg. price$5.72/lbFinal cost by weightMember's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound
23144.6046 out of 5 Stars. 2314 reviews4.6046 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDel Monte Fancy Cut Green Beans, 101 oz. $6.28 $0.06/oz
$628current price $6.28$0.06/ozDel Monte Fancy Cut Green Beans, 101 oz.
23604.7 out of 5 Stars. 2360 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingChef-mate Country Sausage Gravy, 105 oz. $9.58 $0.09/oz
Sponsored$958current price $9.58$0.09/ozChef-mate Country Sausage Gravy, 105 oz.
19664.6434 out of 5 Stars. 1966 reviews4.6434 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz. $8.98 $0.08/oz
$898current price $8.98$0.08/ozRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.
14914.5755 out of 5 Stars. 1491 reviews4.5755 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk. $12.98 $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30774.4751 out of 5 Stars. 3077 reviews4.4751 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSmartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk. $18.98 $0.61/oz
$1898current price $18.98$0.61/ozSmartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
26894.7159 out of 5 Stars. 2689 reviews4.7159 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDel Monte Whole Kernel Corn, 106 oz. $6.28 $0.06/oz
$628current price $6.28$0.06/ozDel Monte Whole Kernel Corn, 106 oz.
60864.7509 out of 5 Stars. 6086 reviews4.7509 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11264.635 out of 5 Stars. 1126 reviews4.635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $24.36 $3.48/lb
$2436current price $24.36avg. price$3.48/lbFinal cost by weightMember’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
57694.6615 out of 5 Stars. 5769 reviews4.6615 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDuchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk. $8.32 $0.23/oz
$832current price $8.32$0.23/ozDuchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk.
25914.5789 out of 5 Stars. 2591 reviews4.5789 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBush's Original Baked Beans 117 oz. $8.58 $0.07/oz
$858current price $8.58$0.07/ozBush's Original Baked Beans 117 oz.
21004.7214 out of 5 Stars. 2100 reviews4.7214 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
Now$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32074.492 out of 5 Stars. 3207 reviews4.492 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSam's Vanilla Whipped Icing, Frozen, Bucket, 13 lbs. $33.66 $2.59/lb
$3366current price $33.66$2.59/lbSam's Vanilla Whipped Icing, Frozen, Bucket, 13 lbs.
2184.7431 out of 5 Stars. 218 reviews4.7431 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaChester's Flamin' Hot Fries Corn Snacks, 1 oz., 50 pk.
8564.6682 out of 5 Stars. 856 reviews4.6682 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping