Chloe CH0188S Square Sunglasses
Item # 990534954
Current price is USD$269.00
Prices may vary in club and online
Shipping
Free for Plus on eligible orders over $50
Columbus, 43215
Return or replace anytime.

Get a $30 statement credit¹ when you open an account 9/1-9/30/26 + learn how to earn 10% back on fuel for a limited time┠See details
Highlights
We also recommend
ZEISS Pre-Moistened Eyeglass Lens Cleaning Wipes, 250 ct., $13.88, $0.06/ea

$1388
current price $13.88$0.06/ea
ZEISS Pre-Moistened Eyeglass Lens Cleaning Wipes, 250 ct.
4.7605 out of 5 stars
Sponsored


Hero image 0 of Chloe CH0188S Square Sunglasses, 0 of 5
Other popular items in Pharmacy, Health & Wellness
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
22994.6494 out of 5 Stars. 2299 reviews4.6494 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Allergy Relief Fexofenadine HCl Tablets USP, 180 mg, 150 ct., $28.43, $0.19/ea
$2843current price $28.43$0.19/eaFrom $28.43Member's Mark Allergy Relief Fexofenadine HCl Tablets USP, 180 mg, 150 ct.
21674.8168 out of 5 Stars. 2167 reviews4.8168 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
13564.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews4.3857 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303144.8384 out of 5 Stars. 30314 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
25124.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews4.6843 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingClorox Disinfecting Cleaning Wipes, Bleach Free, Fresh Scent and Crisp Lemon, 5 pk., 425 Wipes Total, $18.78, $0.04/ea
$1878current price $18.78$0.04/eaFrom $18.78Clorox Disinfecting Cleaning Wipes, Bleach Free, Fresh Scent and Crisp Lemon, 5 pk., 425 Wipes Total
434404.8217 out of 5 Stars. 43440 reviews4.8217 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
180894.78 out of 5 Stars. 18089 reviews4.78 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk., $15.48, $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39764.8126 out of 5 Stars. 3976 reviews4.8126 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMemberās Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz., $8.78, $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMemberās Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
73014.7677 out of 5 Stars. 7301 reviews4.7677 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk., $15.78, $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32744.81 out of 5 Stars. 3274 reviews4.81 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Soft 3-Ply Facial Tissues, 12 Cube Boxes, 80 tissues/box, $13.98, $0.01/ea
$1398current price $13.98$0.01/eaMember's Mark Ultra Soft 3-Ply Facial Tissues, 12 Cube Boxes, 80 tissues/box
162574.7717 out of 5 Stars. 16257 reviews4.7717 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk., $15.98, $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
19794.7832 out of 5 Stars. 1979 reviews4.7832 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMemberās Mark Soft & Strong 2-Ply Premium Facial Tissues 12 Flat Boxes, 160 tissues/box, $14.98, $0.01/ea
$1498current price $14.98$0.01/eaMemberās Mark Soft & Strong 2-Ply Premium Facial Tissues 12 Flat Boxes, 160 tissues/box
191854.7365 out of 5 Stars. 19185 reviews4.7365 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
124014.7591 out of 5 Stars. 12401 reviews4.7591 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
A visual testament to the ChloƩ way: quiet, geometric, enduring. The gradient lenses and clean recycled acetate frame create contrast with restraint.
info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.Ā
Specifications
| Fit | INT |
| Shape | Square |
| Rim | Full |
| Lens Color | Gradient Burgundy |
| Polarized | No |
| UV Protection | 100% UVA/UVB |
| Blue Light Protection | No |
| Frame Dimensions (mm) | 145-51-19 |
| Nosepad | Saddle nose |
| Frame Material | Recycled Acetate |
| Scratch Resistant Lens | Yes |
| Impact Resistant Lens | No |
| Flex Hinge | No |
| Purchase Includes | 1 Pair sunglasses, 1 Microfiber Cleaning Cloth,1 Neoprene Pouch |
| Gender | Women's |
| FSA/HSA Eligible | Yes |
Member ratings & reviews
0 out of 5 stars
Popular products in this category
Gruns Adult Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct., $29.98
Sponsored$2998current price $29.98Gruns Adult Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.
419314.7073 out of 5 Stars. 41931 reviews4.7073 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Omeprazole Delayed Release Tablets, 20 mg, 42 ct., $9.98, $0.24/ea
$998current price $9.98$0.24/eaMember's Mark Omeprazole Delayed Release Tablets, 20 mg, 42 ct.
23074.8522 out of 5 Stars. 2307 reviews4.8522 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
Instant Savings
Members-only price$9 offEnds Oct 18PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
19364.7107 out of 5 Stars. 1936 reviews4.7107 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
1224.1967 out of 5 Stars. 122 reviews4.1967 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark ClearLAX Polyethylene Glycol 3350 Powder, 17.9 oz., 3 pk., $21.12, $0.39/oz
$2112current price $21.12$0.39/ozFrom $21.12Member's Mark ClearLAX Polyethylene Glycol 3350 Powder, 17.9 oz., 3 pk.
49824.8693 out of 5 Stars. 4982 reviews4.8693 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingEnsure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct., $30.58, $0.16/foz
$3058current price $30.58$0.16/fozFrom $30.58Ensure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.
62284.7985 out of 5 Stars. 6228 reviews4.7985 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 50mcg Allergy Relief, Fluticasone Propionate Nasal Spray (0.62 fl. oz., 6 ct.), $24.46, $4.08/ea
$2446current price $24.46$4.08/eaFrom $24.46Member's Mark 50mcg Allergy Relief, Fluticasone Propionate Nasal Spray (0.62 fl. oz., 6 ct.)
13724.8418 out of 5 Stars. 1372 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 91% Isopropyl Alcohol, 32 fl. oz., 2 pk., $6.98, $0.11/foz
$698current price $6.98$0.11/fozMember's Mark 91% Isopropyl Alcohol, 32 fl. oz., 2 pk.
18924.8441 out of 5 Stars. 1892 reviews4.8441 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.
Instant Savings
Members-only price$9 offEnds Oct 18PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.
29394.687 out of 5 Stars. 2939 reviews4.687 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk., $25.78, $0.15/foz
$2578current price $25.78$0.15/fozOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk.
77353.9029 out of 5 Stars. 7735 reviews3.9029 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct., $22.48, $0.77/oz
$2248current price $22.48$0.77/ozChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
47134.6703 out of 5 Stars. 4713 reviews4.6703 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOrgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
Members-only priceOrgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
36194.5656 out of 5 Stars. 3619 reviews4.5656 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLiquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk., $28.98, $0.97/ea
$2898current price $28.98$0.97/eaLiquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk.
64254.6619 out of 5 Stars. 6425 reviews4.6619 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct., $14.48, $0.60/ea
$1448current price $14.48$0.60/eaMember's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct.
61324.7304 out of 5 Stars. 6132 reviews4.7304 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size, $35.68, $0.42/ea
$3568current price $35.68$0.42/eaMember's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
55894.6051 out of 5 Stars. 5589 reviews4.6051 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping